Προεδρικές 2018

Aπό... αέρος η έναρξη της εκλογικής βραδιάς του Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha Κύπρου καινοτομεί στις Προεδρικές Εκλογές 2018, στην παρουσίαση της εκτίμησης του τελικού εκλογικού αποτελέσματος της πρώτης Κυριακής αλλά και ολόκληρης της εκλογικής βραδιάς.

alpha

Η Αιμιλίου Κενεβέζου και ο Αντρέας Κημήτρης, ξεκίνησαν την μαραθώνια εκπομπή ενημέρωσης με μια εντυπωσιακή αρχή. Ένα drone παρουσίασε από ψηλά τις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου εστιάζοντας στο κτίριο και με επόμενο πλάνο την είσοδο των παρουσιαστών στο στούντιο μετά από μια περιδιάβαση στους διαδρόμους του καναλιού.

alpha

Χωρίς κουραστικά νούμερα σε πίνακε,ς αλλά με πίτες που θα παρουσιάζουν τα ποσοστά του κάθε υποψήφιου στο τραπέζι που θα αναλύουν τα αποτελέσματα αλλά και με εντυπωσιακά ολογράμματα στο στούντιο, ο Alpha Κύπρου ανεβάζοει τον πήχη της τηλεοπτικής παρουσίασης εκλογικών βραδιών στο ζενίθ και την δεύτερη Κυριακή.

Δείτε την εντυπωσιακή έναρξη της εκπομπής "Προεδρικές Εκλογές 2018", στον Alpha Κύπρου.

Γιατί οι εκλογές είναι Alpha!

Επόμενο άρθρο

Πόσους ψήφους χρειάζεται ο κάθε υποψήφιος για να εκλεγεί Πρόεδρος; (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόεδρος της Δημοκρατίας εκλέγεται ο υποψήφιος με ψήφους 50% συν μια ψήφο
04/02/2018 - 16:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Η 66χρονη Σαλομέ Ζουραμπισβίλι νέα Πρόεδρος της Γεωργίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνεται η πρώτη γυναίκα που αναλαμβάνει αρχηγός του κράτους
29/11/2018 - 10:43

Ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Κυπέλλου η ΚΟΠ

Ο μεγάλος τελικός θα μεταδοθεί από τον Alpha Κύπρου
26/11/2018 - 19:24

Αιματοβαμμένο πατρικό χάδι στο... «ΚΑΡΜΑ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

"Η μεγαλύτερη μου αγάπη με... «μετέτρεψε» σε τέρας-δολοφόνο"
23/11/2018 - 09:58

Πασίγνωστός ποδοσφαιριστής "εισβάλλει" στην Φαμίλια σε ρόλο-έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αφήνει για λίγο τα γήπεδα και δίνει ρεσιτάλ γέλιου με μια... οδοντόβουρτσα
22/11/2018 - 12:06

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βραβεύτηκαν οι πρώτοι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές της εθνικής Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική ομάδα αποτελείτο από 15 διεθνείς ποδοσφαιριστές

Ελλείπει από την οικία του ηλικιωμένος (ΦΩΤΟ)

Λείπει από την οικία του από χθες το πρωί
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ