Κύπρος

14 Φεβρουαρίου: Σήμερα γιορτάζει ο έρωτας (ΒΙΝΤΕΟ)

Της Δήμητρας Μακρυγιάννη

Σε ρυθμούς Αγίου Βαλεντίνου η σημερινή μέρα! Οι ερωτευμένοι γιορτάζουν..ανθοπωλεία και ζαχαροπλαστεία από νωρίς το πρωί είναι στο τρέξιμο για να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις των ερωτευμένων πελατών.

Μπορεί σήμερα να δοξάζεται η αγάπη όμως είναι και αυτοί...που κρατάνε απόσταση από τον θεό του έρωτα!

Οι απανταχού ερωτευμένοι με αμείωτη την επιθυμία να εκφράσουν τα συναισθήματά τους έσπευσαν ακόμη και να ``γλυκάνουν`` το ταίρι τους, δίνοντας με αυτό τον τρόπο καταναλωτική ανάσα στην αγορά!

Χρόνια πολλά σε όλους τους ερωτευμένους!

Επόμενο άρθρο

"Όχι" σε αγορά αγαθών με μετρητά άνω των 10 χιλιάδων ευρώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημαντική ευρωπαϊκή οδηγία βρίσκεται ενώπιον της Βουλής αυτή την περίοδο
14/02/2018 - 20:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πήγε στη γυναίκα του τούρτα σε σχήμα καρδιάς από...κόλλυβα (ΦΩΤΟ)

Η πιο εντυπωσιακή και πρωτότυπη ιδέα να γιορτάσει ένας παντρεμένος τον Άγιο Βαλεντίνο
15/02/2018 - 16:44

Η γλυκιά έκπληξη της Δούκισσας Νομικού την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου (ΦΩΤΟ)

Η ένδειξη του έρωτά της για τον Δημήτρη Θεοδωρίδη
14/02/2018 - 14:53

14 Φλεβάρη: Τα 10+2 μυστικά των ευτυχισμένων ζευγαριών που πρέπει να γνωρίζετε

Ο Νικόλας Ουρανός, Relationship Expert και συγγραφέας δίνει τις απαντήσεις
14/02/2018 - 12:28

Γιορτάστε τον Άγιο Βαλεντίνο χωρίς να ξοδευτείτε

Χαρείτε την αγάπη και τον έρωτα άκρως...οικονομικά
14/02/2018 - 08:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η επόμενη ημέρα της πυρκαγιάς στο Μηλικούρι (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την καταστροφή που προκάλεσαν οι μανιασμένες πύρινες γλώσσες

Τριάντα και μία σελίδες η επιστολή Χαμπιαούρη προς εκπαιδευτικές οργανώσεις

Τα συν από τον εξορθολογισμό της Παιδείας και τα ραντεβού που "κλείστηκαν" για το διάλογο

Ακτή Ολυμπίων: 22χρονος κολυμβητής ανασύρθηκε λιπόθυμος από τη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Σωτήρια αποδείχθηκε η παρέμβαση των ναυαγοσωστών που έσπευσαν με jet ski
Ελλάδα

Μήνυση κατά παντός υπευθύνου για τρία από τα θύματα της πυρκαγιάς στο Μάτι

"Οι ευθύνες είναι εγκληματικές και τα στοιχεία αδιάσειστα"

Στις 3.957 οι αιτήσεις των πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων

Πυρκαγιές Αττικής: Σε 3.957 οι αιτήσεις πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται και οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων
Διεθνή

Οργή Τραμπ κατά της Τουρκίας για τον πάστορα

"Δεν θα πληρώσουμε για την απελευθέρωση του, όμως κάνουμε περικοπές στην Τουρκία"

Στους 324 οι νεκροί από τις πλημμύρες στην Κεράλα της Ινδίας

Πρόκειται για τις "χειρότερες πλημμύρες εδώ και έναν αιώνα"

Τα θέματα συζήτησης της αυριανής συνάντησης Μέρκελ - Πούτιν

Θα παραστεί στον γάμο της Αυστριακής υπουργού Εξωτερικών ο Ρώσος Πρόεδρος

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS