Κύπρος

42χρονη νύφη, μέθυσε, πέρασε με κόκκινο, έβρισε και επιτέθηκε σε αστυνομικούς

ΝΥΦΗ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ

Άναυδοι έμειναν αστυνομικοί με 42χρονη νύφη, η οποία μέθυσε, πέρασε με κόκκινο τους έβρισε και τους επιτέθηκε.

Συγκεκριμένα σύμφωνα με την Αστυνομία, γύρω στις 02:50 τα ξημερώματα, μέλη της αστυνομικής διεύθυνσης Πάφου, ενώ βρίσκονταν σε μηχανοκίνητη περιπολία, αντιλήφθηκαν όχημα στολισμένο για γάμο να παραβιάζει κόκκινο σηματοδότη.

Τα μέλη της δύναμης, ανέκοψαν το όχημα για έλεγχο και όπως διαφάνηκε η οδηγός ήταν 42χρονη από την Ελλάδα η οποία αρνήθηκε να προβεί σε προκαταρκτικό έλεγχο, άρχισε να φωνάζει και επιτέθηκε εναντίον των αστυνομικών, ενώ βρίσκονταν σε κατάσταση μέθης. 

Η 42χρονη συνελήφθη, κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερη.

Επόμενο άρθρο

Ορόκλινη: "Μπούκαραν" σε οικία και έκλεψαν αντικείμενα αξίας 7.300 ευρώ

Βρήκαν ευκαιρία οι διαρρήκτες όταν ο ιδιοκτήτης του σπιτιού απουσίαζε
19/08/2018 - 10:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο μήνυμα της Υβόννης μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της και το συγκινητικό μήνυμα στον σύζυγο της...
18/09/2018 - 10:46

Παντρεύτηκε η Νατάσσα Μποφίλιου!

Η αγαπημένη τραγουδίστρια παντρεύτηκε τον εκλεκτό της καρδιάς της...
16/09/2018 - 16:59

Όσα έγιναν στο γαμήλιο πάρτι του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ!(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό το γαμήλιο γλέντι κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...
16/09/2018 - 10:00

Παντρεύτηκαν ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα απο τον γάμο της χρονιάς...
15/09/2018 - 17:31

Mαρκίδης-Βασιλειάδου: Ο χλιδάτος γάμος τους με guest star τον... Ρουβά!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου, με ένα πάρτι που άφησε εποχή
09/09/2018 - 12:48

Ένταλμα σύλληψης εις βάρος αστυνομικού που υπηρετεί στην Διεύθυνση Πάφου

Ζητούσε άδεια ασθενείας από την υπηρεσία με πλαστά ιατρικά πιστοποιητικά
06/09/2018 - 07:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: 79χρονος έπεσε από σκάλα ύψους 2 μέτρων

Υπέστη κρανιοεγκεφαλική κάκωση και κρατήθηκε για νοσηλεία στο ΓΝ Πάφου

Ένδειξη για φωτιά σε αεροσκάφος που προσγειώθηκε στο αεροδρόμιο Πάφου

Σε συναγερμό οι Αρχές του αεροδρομίου, Αστυνομία και Πυροσβεστική

Χειροπέδες σε δύο μετά από εντοπισμό οπλισμού και εκρηκτικών (BINTEO)

Γνωστές στις αρχές ο ένας εκ των δύο συλληφθέντων για υπόθεση ναρκωτικών
Ελλάδα

Μία γυναίκα τραυματίστηκε στα επεισόδια στην πορεία για το Φύσσα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ένταση επικρατεί στον Πειραιά, στο Αγρίνιο και στη Θεσσαλονίκη

"Πέφτουν" οι υπογραφές για τους υδρογονάνθρακες στην Κρήτη

Προσέλκυση πετρελαϊκών ομίλων και εκμετάλλευση θαλάσσιων οικοπέδων προωθεί η Ελλάδα
Διεθνή

Πούτιν: Η Ρωσία κατασκευάζει πυρηνικούς αντιδραστήρες στην Ουγγαρία

Παράταση της συμφωνίας πώλησης φυσικού αερίου ζήτησε ο Ούγγρος Πρωθυπουργός

Κατευνάζουν τα πνεύματα Πούτιν-Νετανιάχου μετά την πτώση του ρωσικού αεροσκάφους

Ευθύνες στη Συρία επιρρίπτει το Ισραήλ για την κατάρριψη του Il-20 - Η πορεία του

tv news

Και ενώ η Μαρίνα περιμένει τον πατέρα της για να γιορτάσουν τα γενέθλιά του...

Ένα δυστύχημα αλλάζει το σκηνικό... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Ορφέας έχει πια καταλάβει ότι η Τόνια ξέρει ποιος είναι...

Eίναι αποφασισμένος να μην της επιτρέψει να τον δώσει στην αστυνομία. Τριτη:Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/09/2018 - 23:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ