Κύπρος

Η νέα διαφήμιση της ΚΕΑΝ σκορπά την αγάπη!

Ποια είναι η καλύτερη στιγμή της μέρας μας; Η πιο αγαπησιάρικη ασφαλώς. Είναι η κάθε στιγμή που θα επιλέξουμε… πρωί, μεσημέρι, απόγευμα, βράδυ. Είναι η στιγμή που εμείς θα αποφασίσουμε να χαρίσουμε στον εαυτό μας απόλαυση και μια γεύση…αγάπης!

 

Μέσα από τη νέα της τηλεοπτική διαφήμιση, η ΚΕΑΝ μας χαρίζει απλόχερα εικόνες και ρυθμούς από καθημερινά αισθήματα σχέσεων και αγάπης. Μας προκαλεί να… ξεζουμίσουμε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής μας και να γευτούμε τη χαρά της ζωής, μέσα από τη φρεσκάδα των χυμών της.

 

Ακολουθώντας το πετυχημένο μοτίβο της περσινής διαφήμισης και εξελίσσοντας το με νέες τεχνοτροπίες, η νέα τηλεοπτική της ΚΕΑΝ εμπνέεται από την αγάπη και μας παρουσιάζει μια ιστορία που πλημυρίζει από πολύχρωμες εικόνες, νέους σουρεάλ χαρακτήρες και με υπόκρουση για άλλη μια φορά τους πιο feel-good ρυθμούς της μουσικής swing. Μας ταξιδεύει με μαεστρία, φαντασία, ζωντάνια και μπόλικο χρώμα, στον κόσμο των φρούτων, στον κόσμο του πορτοκαλιού, του ροδιού ή στον κόσμο και των δύο! Τι κι αν δεν τα βρίσκουν στα βασικά; Τους ενώνει το καλύτερο συναίσθημα... το συναίσθημα της απόλαυσης που δεν είναι άλλο από την αγάπη για χυμό! Τα πάντα ξεκινούν τη μαγική εκείνη στιγμή που ανοίγει ένας χυμός ΚΕΑΝ και ξετυλίγεται ένας ολόκληρος γαλαξίας γεύσεων, υπενθυμίζοντας μας ότι αυτή είναι η πιο αγαπημένη στιγμή της ημέρας μας! Είναι απλά η #HappiestMomentOfTheDay!

Αν θέλετε να απολαύσετε κι εσείς τα νέo διαφημιστικό σποτάκι της ΚΕΑΝ κάντε κλικ εδώ: https://www.youtube.com/watch?v=9Eof3z3MgzE

 

Επόμενο άρθρο

Πρόβλημα τα fake news για την Κύπρο λέει το 91% των Κυπρίων

Χαμηλή η εμπιστοσύνη των πολιτών προς τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης
13/03/2018 - 11:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παραδοσιακό χαλλούμι ΑΛΑΜΠΡΑ

Διεθνής αναγνώριση της υψηλής ποιότητας του και από τα Burger King
22/06/2018 - 15:05

Παγκόσμια έρευνα της Deloitte για τη Νέα Γενιά Οικογενειακών Επιχειρήσεων.

Οι οικογενειακές επιχειρήσεις αντιμετωπίζουν μια αυξανόμενη πρόκληση
22/06/2018 - 13:55

Ελαφριά γεύματα με άρωμα καλοκαιριού μας αποκαλύπτονται στο «αλφαγεύση»

Πλούσιες γρανίτες που συνδυάζουν αγαπημένα ποτά με άκρως καλοκαιρινές γεύσεις! 
22/06/2018 - 11:12

Βραδιά βραβεύσεων της Κόσμος Ασφαλιστική

Σε μια λαμπερή βραδιά που πραγματοποιήθηκε με εορταστική διάθεση, την Παρασκευή 8 Ιουνίου
21/06/2018 - 17:34

Tο KES College και η εταιρεία Φαρμακευτική Οργάνωσις Κύπρου Λτδ

Προχώρησαν στην υπογραφή Μνημονίου Συνεργασίας
21/06/2018 - 17:30

«Ο εγκέφαλος των μουσικών» στο Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Ο Χρίστος Ιωάννου είναι απόφοιτος του Κονσερβατορίου Πράγας (DiS)
21/06/2018 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χακί τζάκετ της Μελάνια που έβαλε "φωτιά" στα social media

Τι απάντησε μέσω twitter ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλντ Τραμπ

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 17:20DEAL