Κύπρος

Νέο κατάστημα Camper στο MYMALL Limassol

Μια από τις πιο πρόσφατες προσθήκες στη λίστα των καταστημάτων που φιλοξενούνται στο MYMALL Limassol, είναι η γνωστή εταιρεία υποδημάτων Camper.

Τα Camper, που ήδη ξεκίνησαν να λειτουργούν στο γνωστό εμπορικό κέντρο της Λεμεσού, γεννήθηκαν στην Ισπανία από τον Lorenzo Fluxa το 1975 με την φιλοδοξία να γίνουν η μάρκα που αντιπροσωπεύει τον τρόπο ζωής όλης της Μεσογείου και θα εντυπωσιάζει με πρωτοποριακά σχέδια.

Ανέκαθεν, οι αντρικές και γυναικείες συλλογές παπουτσιών της  Camper απευθύνονταν σε ένα πιο εναλλακτικό κοινό που λατρεύει την ιδιαιτερότητα,  την άνεση και το στυλ σε μοναδικούς συνδυασμούς υλικών, χρωμάτων και σχεδίων. Οι συλλογές, κάθε σαιζόν, περιλαμβάνουν και  τα εντυπωσιακά twins, που φέρουν διαφορετικό σχέδιο σε κάθε παπούτσι του ίδιου ζεύγους, ενώ όταν πρωτοεμφανίστηκαν δημιούργησαν επανάσταση στον χώρο της μόδας!  

Η παιδική συλλογή της Camper λανσαρίστηκε το 2007 και συμβολίζει την χαρούμενη και παιχνιδιάρικη πλευρά της φιλοσοφίας των παπουτσιών Camper, έχοντας πάντα την ίδια σχεδιαστική προσέγγιση και προδιαγραφές των συλλογών των ενηλίκων

Επόμενο άρθρο

Ανάθεση στον Όμιλο MAP S.Platis σύμβασης για παροχή υπηρεσιών στην (ΕΥΥΑ)

Ο Όμιλος MAP S.Platis είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη σύναψη...
19/10/2018 - 11:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Αποτελεσματική Ηγεσία: 3 Δεξιότητες για τους Ηγέτες του 2019»

Η Σχολή της Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus
16/11/2018 - 13:23

Προγραμματισμένες εργασίες αναβάθμισης στο δίκτυο της Cyta

Η Cyta ενημερώνει τους πελάτες της και το ευρύτερο κοινό ...
16/11/2018 - 12:45

Τεράστια επιτυχία σημείωσε η 40η Τελετή Αποφοίτησης του CIM

Το CIM ολοκληρώνοντας ακόμα μια επιτυχημένη ακαδημαϊκή χρονιά διοργανώσε ...
16/11/2018 - 12:29

Η Cyprus Airways παραλαμβάνει το πιστοποιητικό μέλους της IATA

Η Cyprus Airways έλαβε από τη Διεθνή Ένωση Αερομεταφορών (IATA) πιστοποιητικό ...
16/11/2018 - 12:27

H νέα τάση επιτάσσει τον Detox καθαρισμό προσώπου!

Η σειρά καθαρισμού προσώπου DETOX είναι μια νέα προσθήκη από την bioten ...
16/11/2018 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Κύπρου τίμησε τον Νίκο Σιακόλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Για την μεγάλη προσφορά του επιχειρηματία στην κοινωνία και τον ιατρικό κόσμο

Στους δρόμους απο αύριο η Αστυνομία με στόχο τον έλεγχο ταχύτητας (BINTEO)

Έμφαση στα προβληματικά και υπό παρακολούθηση μελανά σημεία του οδικού δικτύου

Λονδρέζικος "αέρας" στους δρόμους της Λεμεσού... (ΦΩΤΟ)

Τα διώροφα κόκκινα λεωφορεία έκαναν την εμφάνιση τους στην οδό Ανεξαρτησίας
Ελλάδα

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία
Διεθνή

Βρετανίδα Πρωθυπουργός: «Δεν υπάρχει εναλλακτικό σχέδιο για το Brexit»

Πιέσεις προς την Τερέζα Μέι για αλλαγή του σχεδίου συμφωνίας πριν τη Σύνοδο Κορυφής

Περιοδεία Ντόναλτ Τράμπ στις πυρόπληκτες περιοχές της Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

76 νεκροί και 1,276 αγνοούμενοι ο μέχρι στιγμής τραγικός απολογισμός της πύρινης λαίλαπας

"Πλήρης αναφορά" για τον φόνο Κασόγκι ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

Ντόναλτ Τράμπ: Η έκθεση της αμερικανικής κυβέρνησης θα καταδείξει "ποιος το έκανε"

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 13:0024 ΩΡΕΣ