Ψυχαγωγία

6 μυστικά για την Μενεγάκη που αποκαλύφθηκαν-Η καφετζού και τα ερωτική τερτίπια

Αποκαλυπτική ήταν η Ελένη Μενεγάκη μέσα από ένα παιχνίδι ερωτήσεων που έπαιξε με την Ζέτα Μακρυπούλια.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια μίλησε για τα απλά καθημερινά πράγματα που δεν την έχει ρωτήσει κανείς.

Η ωραία Ελένη μοιράστηκε μαζί μας ότι, 

Έχει χαλάσει έναν ολόκληρο μισθό για να αγοράσει ένα κόσμημα και μετά ας μην είχε να φάει 

Έχει "φάει" κλήση ενώ έτρεχε, αν και τις περισσότερες φορές την γλυτώνει και τις χαρίζονται (Μπράβο στην Ελληνική Τροχαία)

Έχει πει ψέματα για τα κιλά της, για να γλυτώσει την γκρίνια της μητέρας της

Έχει κοιμηθεί πολλές φορές σε σινεμά κατά την διάρκεια ταινίας

Έχει βγει με φλερτ για να ζηλέψει άλλος άνδρας, σε μέρος που ήξερε ότι θα ήταν και τα είχε όλα προγραμματισμένα για να καταφέρει τον σκοπό της (πες μας και άλλα αθώα Ελένη...)

Έχει δεχθεί να της πουν τον καφέ και μάλιστα από γυναίκα του στενού οικογενειακού περιβάλλοντος του Αντύπα.

Δείτε όσα είπε στην ίδια της, την εκπομπή

Επόμενο άρθρο

Θέλεις να συμμετέχεις στο «Διεθνές Φεστιβάλ Αρχαίου Ελληνικού Δράματος 2018»;

Δες εδώ πως μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή, και όλα τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσεις
13/10/2017 - 12:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια με μικροσκοπικό μαγιό ποζάρει και ανεβάζει την θερμοκρασία στο Instagram
03/06/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ