Ψυχαγωγία

Άβα Γαλανοπούλου:Συντετριμμένη, ξέσπασε σε λυγμούς έξω από το δικαστήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκίνησε χθες ο γολγοθάς της 'Αβας Γαλανοπούλου στο δικαστικό μέγαρο Λάρισας.

Η δημοφιλής ηθοποιός καταγγέλλει τον πρώην σύντροφό της πως την εξαπάτησε με αποτέλεσμα να χάσει μεγάλο χρηματικό ποσό, που ανέρχεται στα 1.240.000 ευρώ.

Στο πλευρό της ήταν  αλλά ο πολύ καλός της φίλος, κι επίσης γνωστός ηθοποιός και παρουσιαστής Σπύρος Παπαδόπουλος.

αβα

Εξερχόμενη του δικαστικού μεγάρου, όπου διεκόπη στο Τριμελές Εφετείο Λάρισας η πολύκροτη υπόθεση με τον πρώην σύντροφό της, η γνωστή ηθοποιός, εμφανώς συντετριμμένη θέλησε να μιλήσει για όσα περνά.

Συνοδευόμενη από τον δικηγόρο της είπε στην κάμερα:

«Πιστεύω στην ελληνική δικαιοσύνη και στη Θεία Δίκη πιστεύω πολύ, αλλιώς δεν έχω άλλο λόγο να ζω. Πιστεύω στο δίκαιο γι’ αυτό ακολούθησα αυτόν τον δρόμο. Δεν ήταν το όνειρο της ζωής μου να καταλήξω έτσι, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή. Το χρωστάω και στον εαυτό μου, στην οικογένειά μου και σε όλους όσους τους έχω διαλύσει… όλους αυτούς και τους φίλους μου που μου στέκονται τόσο πολύ, αλλά κυρίως τους γονείς μου τους διέλυσα.. Θέλω να πιστεύω ότι το δίκιο θα επικρατήσει».

Ήταν πολύ επώδυνο για μένα. Γιατί είμαι ένας άνθρωπος που ποτέ δεν έβγαινα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μίλησα πια το 2015 όταν τα δημοσιεύματα οργίαζαν", δήλωσε χαρακτηριστικά η ίδια μη μπορώντας να συγκρατήσει τα δάκρυά της!
 

Δείτε όλα όσα ανέφερε στο βίντεο που ακολουθεί:

Πηγή
onlarissa.gr
Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Σάκη Ρουβά για τον σάλο με τη δέσμευση των λογαριασμών του

"Εχω υπάρξει απόλυτα συνεπής και έχω τηρήσει πλήρως τις υποχρεώσεις μου"
12/06/2018 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παρατράγουδα στο δικαστήριο πριν τη δίκη για τον Αιγύπτιο επενδυτή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαπληκτισμοί μεταξύ αστυνομικών και κατηγορουμένων για τις έρευνες στα οχήματα τους
07/08/2018 - 00:22

Παρέμβαση ΟΑΣΕ ζητεί το Προεδρικό για την υπόθεση Σενέρ Λεβέντ

Μεγάλη ανησυχία για έκδοση τους από το ψευδοκράτος στην Τουρκία
01/08/2018 - 13:51

Άβα Γαλανοπούλου: "Eίδα στο δικαστήριο, τον δολοφόνο μου-Παρακαλούσα να πεθάνω"

Η συγκλονιστική συνέντευξη της ηθοποιού για τον άνθρωπο που της διέλυσε τη ζωή
11/07/2018 - 12:29

Ξανά στα δικαστήρια η Άβα Γαλανοπούλου (BINTEO)

Συνεχίζεται η δικαστική διαμάχη με τον πρώην σύντροφό της στα δικαστήρια της Λάρισας
29/06/2018 - 11:01

Ποινική υπόθεση Συνεργατισμού: Δεν παραδέχονται ενοχή οι κατηγορούμενοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η υπόθεση αφορά δάνεια που δόθηκαν χωρίς εξασφαλίσεις, ύψους 3.5 περίπου εκατομμύριων ευρώ
19/06/2018 - 20:28

Διπλό φονικό: Ο Τζιωνής παραδέχθηκε σε όλα εκτός την διάρρηξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντός της κατάμεστης αίθουσας του δικαστηρίου εκτυλίχθηκαν διάφορες σκηνές
13/06/2018 - 20:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha

Κομισιόν: Από "κόσκινο" η χορήγηση βίζας σε μη Ευρωπαίους πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξονυχιστικοί οι έλεγχοι λόγω της εισροής "βρώμικου χρήματος" στην Ευρώπη

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 35 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μάχη για τον εντοπισμό επιζώντων από τα σωστικά συνεργεία και το μήνυμα Αναστασιάδη

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ