Ψυχαγωγία

Άβα Γαλανοπούλου:Συντετριμμένη, ξέσπασε σε λυγμούς έξω από το δικαστήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκίνησε χθες ο γολγοθάς της 'Αβας Γαλανοπούλου στο δικαστικό μέγαρο Λάρισας.

Η δημοφιλής ηθοποιός καταγγέλλει τον πρώην σύντροφό της πως την εξαπάτησε με αποτέλεσμα να χάσει μεγάλο χρηματικό ποσό, που ανέρχεται στα 1.240.000 ευρώ.

Στο πλευρό της ήταν  αλλά ο πολύ καλός της φίλος, κι επίσης γνωστός ηθοποιός και παρουσιαστής Σπύρος Παπαδόπουλος.

αβα

Εξερχόμενη του δικαστικού μεγάρου, όπου διεκόπη στο Τριμελές Εφετείο Λάρισας η πολύκροτη υπόθεση με τον πρώην σύντροφό της, η γνωστή ηθοποιός, εμφανώς συντετριμμένη θέλησε να μιλήσει για όσα περνά.

Συνοδευόμενη από τον δικηγόρο της είπε στην κάμερα:

«Πιστεύω στην ελληνική δικαιοσύνη και στη Θεία Δίκη πιστεύω πολύ, αλλιώς δεν έχω άλλο λόγο να ζω. Πιστεύω στο δίκαιο γι’ αυτό ακολούθησα αυτόν τον δρόμο. Δεν ήταν το όνειρο της ζωής μου να καταλήξω έτσι, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή. Το χρωστάω και στον εαυτό μου, στην οικογένειά μου και σε όλους όσους τους έχω διαλύσει… όλους αυτούς και τους φίλους μου που μου στέκονται τόσο πολύ, αλλά κυρίως τους γονείς μου τους διέλυσα.. Θέλω να πιστεύω ότι το δίκιο θα επικρατήσει».

Ήταν πολύ επώδυνο για μένα. Γιατί είμαι ένας άνθρωπος που ποτέ δεν έβγαινα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μίλησα πια το 2015 όταν τα δημοσιεύματα οργίαζαν", δήλωσε χαρακτηριστικά η ίδια μη μπορώντας να συγκρατήσει τα δάκρυά της!
 

Δείτε όλα όσα ανέφερε στο βίντεο που ακολουθεί:

Πηγή
onlarissa.gr
Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Σάκη Ρουβά για τον σάλο με τη δέσμευση των λογαριασμών του

"Εχω υπάρξει απόλυτα συνεπής και έχω τηρήσει πλήρως τις υποχρεώσεις μου"
12/06/2018 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποινική υπόθεση Συνεργατισμού: Δεν παραδέχονται ενοχή οι κατηγορούμενοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η υπόθεση αφορά δάνεια που δόθηκαν χωρίς εξασφαλίσεις, ύψους 3.5 περίπου εκατομμύριων ευρώ
19/06/2018 - 20:28

Διπλό φονικό: Ο Τζιωνής παραδέχθηκε σε όλα εκτός την διάρρηξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντός της κατάμεστης αίθουσας του δικαστηρίου εκτυλίχθηκαν διάφορες σκηνές
13/06/2018 - 20:35

Στο νοσοκομείο ο Ζαν Μαρί Λεπέν

Το δικαστήριο δέχτηκε το αίτημα του δικηγόρου του και ανέβαλε τη δίκη
13/06/2018 - 18:04

Δυο Κύπριοι "πρωταγωνιστές" σε διεθνές κύκλωμα ναρκωτικών στο Λονδίνο

Εντός δέκα μηνών έκαναν καταθέσεις σε τράπεζες ύψους 85.000 λιρών
01/06/2018 - 17:19

ΗΠΑ: Γονείς μήνυσαν τον 30χρονο γιο τους για να φύγει από το σπίτι τους

Δεν πληρώνει ενοίκιο, ούτε βοηθάει στις δουλειές του σπιτιού
23/05/2018 - 10:10

Στον "αέρα" η εκδίκαση της υπόθεση ΧΥΤΥ-ΧΥΤΑ ενώπιον του Δικαστηρίου Λευκωσίας

Νέα δεδομένα μετά την πυρκαγιά και την καταστροφή των τεκμηρίων στο κτίριο Τέσσερα
02/04/2018 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School

Εθνικιστικό και ομοφοβικό παραλήρημα ιερέα στην Ρόδο (ΒΙΝΤΕΟ)

Χυδαία σχόλια μέσα από το ιερό της Εκκλησίας με τους πιστούς να παρακολουθούν
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ