Ψυχαγωγία

Άβα Γαλανοπούλου:Συντετριμμένη, ξέσπασε σε λυγμούς έξω από το δικαστήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεκίνησε χθες ο γολγοθάς της 'Αβας Γαλανοπούλου στο δικαστικό μέγαρο Λάρισας.

Η δημοφιλής ηθοποιός καταγγέλλει τον πρώην σύντροφό της πως την εξαπάτησε με αποτέλεσμα να χάσει μεγάλο χρηματικό ποσό, που ανέρχεται στα 1.240.000 ευρώ.

Στο πλευρό της ήταν  αλλά ο πολύ καλός της φίλος, κι επίσης γνωστός ηθοποιός και παρουσιαστής Σπύρος Παπαδόπουλος.

αβα

Εξερχόμενη του δικαστικού μεγάρου, όπου διεκόπη στο Τριμελές Εφετείο Λάρισας η πολύκροτη υπόθεση με τον πρώην σύντροφό της, η γνωστή ηθοποιός, εμφανώς συντετριμμένη θέλησε να μιλήσει για όσα περνά.

Συνοδευόμενη από τον δικηγόρο της είπε στην κάμερα:

«Πιστεύω στην ελληνική δικαιοσύνη και στη Θεία Δίκη πιστεύω πολύ, αλλιώς δεν έχω άλλο λόγο να ζω. Πιστεύω στο δίκαιο γι’ αυτό ακολούθησα αυτόν τον δρόμο. Δεν ήταν το όνειρο της ζωής μου να καταλήξω έτσι, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή. Το χρωστάω και στον εαυτό μου, στην οικογένειά μου και σε όλους όσους τους έχω διαλύσει… όλους αυτούς και τους φίλους μου που μου στέκονται τόσο πολύ, αλλά κυρίως τους γονείς μου τους διέλυσα.. Θέλω να πιστεύω ότι το δίκιο θα επικρατήσει».

Ήταν πολύ επώδυνο για μένα. Γιατί είμαι ένας άνθρωπος που ποτέ δεν έβγαινα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μίλησα πια το 2015 όταν τα δημοσιεύματα οργίαζαν", δήλωσε χαρακτηριστικά η ίδια μη μπορώντας να συγκρατήσει τα δάκρυά της!
 

Δείτε όλα όσα ανέφερε στο βίντεο που ακολουθεί:

Πηγή
onlarissa.gr
Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Σάκη Ρουβά για τον σάλο με τη δέσμευση των λογαριασμών του

"Εχω υπάρξει απόλυτα συνεπής και έχω τηρήσει πλήρως τις υποχρεώσεις μου"
12/06/2018 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε δίκη για «στημένα» παιχνίδια ο Μαρινάκης και άλλα 27 άτομα

Το Συμβούλιο Εφετών αποφάσισε ότι θα καθίσουν 28 άτομα για το αδίκημα «στημένων» αγώνων
12/10/2018 - 17:14

Τετραήμερη κράτηση στο Βόσνιο που σχετίζεται με τα «στημένα» στο Βέλγιο (BINTEO)

Εξέδωσε ένταλμα σύλληψης το επαρχιακό δικαστήριο Λευκωσίας για τον 52χρονο
11/10/2018 - 18:57

Παρατράγουδα στο δικαστήριο πριν τη δίκη για τον Αιγύπτιο επενδυτή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαπληκτισμοί μεταξύ αστυνομικών και κατηγορουμένων για τις έρευνες στα οχήματα τους
07/08/2018 - 00:22

Παρέμβαση ΟΑΣΕ ζητεί το Προεδρικό για την υπόθεση Σενέρ Λεβέντ

Μεγάλη ανησυχία για έκδοση τους από το ψευδοκράτος στην Τουρκία
01/08/2018 - 13:51

Άβα Γαλανοπούλου: "Eίδα στο δικαστήριο, τον δολοφόνο μου-Παρακαλούσα να πεθάνω"

Η συγκλονιστική συνέντευξη της ηθοποιού για τον άνθρωπο που της διέλυσε τη ζωή
11/07/2018 - 12:29

Ξανά στα δικαστήρια η Άβα Γαλανοπούλου (BINTEO)

Συνεχίζεται η δικαστική διαμάχη με τον πρώην σύντροφό της στα δικαστήρια της Λάρισας
29/06/2018 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο πλευρό των εργαζομένων στην Cobalt η Υπουργός Εργασίας

"Θα τους στηρίξουμε για εξεύρεση εργασίας με κάθε δυνατό τρόπο"

Δεύτερη ευκαιρία ζητά η Cobalt Aero για εξεύρεση στρατηγικών επενδυτών (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση προς την Αρχή Αδειοδότησης Αεροπορικών Εταιρειών απευθύνει ο Πρόεδρος του ΔΣ
Ελλάδα

Τρία άτομα εξακολουθούν να νοσηλεύονται τρεις μήνες μετά την τραγωδία στο Μάτι

Μόνο ο ένας στους τρεις τραυματίες από τη φονική πυρκαγιά κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή

Ευχαριστεί τον παραιτηθέντα Υπουργό Νίκο Κοτζιά το State Department

Υποστηρίζει την "πλήρη εφαρμογή της συμφωνίας" για την επίλυση του ονοματολογικού

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς
Διεθνή

Χωρίς υπόσχεση για έκτακτη σύνοδο για το Brexit έληξε το δείπνο των 27

Aποφάσισαν να αφήσουν περισσότερο χρόνο στην Μέι να "πείσει" στο εσωτερικό της Βρετανίας

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ