Ψυχαγωγία

Αλέξανδρος Παρίσης: «Έχω υπάρξει αρκετά αφελής στο παρελθόν»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο ηθοποιός Αλεξάνδρος Παρίσης. Ο αγαπημένος ηθοποιός αποτελεί μαζί με την Μαριέλλα Σαββίδου τη νέα «προσθήκη» στη σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» και έτσι θα βλέπουμε δυο κυπριακά ζευγάρια στις οθόνες μας. Ο Αλέξανδρος Παρίσης μίλησε μεταξύ άλλων στην Χριστιάνα για την αποψινή πρεμιέρα της «Μουρμούρας» στις 21:15, την αφέλεια του παρελθόντος αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στη δουλειά.

Όσον αφορά το καινούργιο ζευγάρι της «Μουρμούρας» και τι πιστεύει ότι θα κερδίσει το κοινό ο ηθοποιός ανέφερε:

Από αυτό που έχω νιώσει είναι ότι έχει το στοιχείο  είναι ένα ζευγάρι που δεν έχει παντρευτεί δεν έχει σχέδια γάμου, αλλά αυτό που θα αγαπήσει είναι η ειλικρίνεια και η αφέλεια.

Στη συνέχεια ο Αλέξανδρος Παρίσης ανέφερε ότι στο παρελθόν έχει υπάρξει αρκετά αφελής και μάλιστα την έχει «πατήσει» πολλές φορές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:  

Έχω υπάρξει αρκετά αφελής. Όσο ήμουνα νεότερος ήμουνα πολύ "ακάλυπτος" στη σχέση μου με τους ανθρώπους. Την έχω πατήσει δείχνοντας υπέρμετρη εμπιστοσύνη στους ανθρώπους αλλά δεν μου αρέσει διαγράφω ανθρώπους αρκεί να το αναγνωρίσει.

Ο Αλέξανδρος Παρίσης εξομολογήθηκε ότι στην αρχή της καριέρας του αντιμετώπισε μεγάλες δυσκολίες αλλά με το πέρασμα του χρόνου όπως ήταν λογικό βελτιώθηκε και πλέον μπορεί να επικοινωνεί με τους συναδέλφους του.

Οι μεγάλες δυσκολίες είναι στην αρχή γιατί υπάρχει ένα θέμα με την αυτοπεποίθηση. Με την πάροδο του χρόνου έχω γίνει αρκετά ανοικτός για να μπορώ να επικοινωνώ καλά με τους συναδέλφους μου.

Δείτε όσα δήλωσε για την οικογένεια του αλλά και τη νέα του παράσταση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Η Βάνα Μπάρμπα αποθεώνει τον... Απόλλωνα και δηλώνει "Είμαι ερωτευμένη" (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας και τις πόζες με τα κασκόλ για την αδυναμία της στην Κύπρο
22/10/2018 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς "Κάρμα"...
09/11/2018 - 17:42

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άρχισε η υποβολή αιτήσεων για τις κρατικές φοιτητικές υποτροφίες

Όλες οι λεπτομέρειες για την υποβολή αίτησης

Σε πολύωρη χειρουργική επέμβαση υποβλήθηκε ο 15χρονος που λιποθύμησε στην τάξη

Ανοιχτή γραμμή επικοινωνίας μεταξύ των αρμοδίων για την παροχή κάθε δυνατής βοήθειας

Έμπα: 36χρονος δέχθηκε επίθεση από τρία πρόσωπα

Φέρει μώλωπες, εκδορές και κατάγματα στο σώμα του
Ελλάδα

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν

Kοτζιάς: "Έστειλα στη φυλακή διπλωμάτες για εμπόριο οργάνων παιδιών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαριστικές αποκαλύψεις από τον τέως Υπουργό Εξωτερικών της Ελλάδος

tv news

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Δύο άγνωστοι πυροβολούν τον Νικόλα κι αυτός πέφτει αιμόφυρτος στον δρόμο...

Ο Ορφέας έχει όλο και πιο βίαια ξεσπάσματα... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο «To Τατουάζ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS