Ψυχαγωγία

Αλέξης Γεωργούλης: Ερωτευμένος ξανά με διάσημη ηθοποιό (ΦΩΤΟ)

Ο Αλέξης Γεωργούλης ;έγινε θέμα στην βρετανική Daily Mail για τον νέο του έρωτα...

Ο λόγος; Η νέα του σχέση όπως φημολογείται είναι γνωστή ηθοποιός στην Αγγλίας και συμπρωταγωνίστρια του στην δραματική σειρά του BBC «The Durrells». Η Keeley Hawes, βρέθηκε στην αγκαλιά του Έλληνα ζεν πρεμιέ σε ταβερνάκι της Κέρκυρας να περνούν όμορφες στιγμές.

Η διεθνής επιτυχία από ότι φαίνεται φέρνει και τον έρωτα, ελπίζοντας να μην είναι διαφημιστικό τρικ για την προώθηση σειράς.

ΑΛ

ΑΛΕΞΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

 

Επόμενο άρθρο

Παραδοσιακό Κερκυραϊκό Σοφρίτο από τον Πάνο Λευκιμμιάτη (ΦΩΤΟ)

Η γευστική απόλαυση σε απλά βήματα από διακεκριμένο σεφ
22/09/2018 - 13:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Κούλλης Νικολάου:Η ερωτική εξομολόγηση και το "καυτό" φιλί στη γυναίκα του(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένος από ποτέ ο γνωστός ηθοποιός "υμνεί" την γυναίκα του
04/12/2018 - 11:01

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ποιο είναι το χαρακτηριστικό που ερωτεύεται κάθε ζώδιο;

Απορίες τέλος! Τα άστρα..."μίλησαν"
22/11/2018 - 19:17

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

30 χρόνια από τον θάνατο του Τάσου Λειβαδίτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν ο ποιητής του έρωτα συναντούσε τον συνθέτη της Ρωμιοσύνης...
30/10/2018 - 14:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα οι καρδιαγγειακές παθήσεις στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εθελοντές γιατροί Κύπρου βρέθηκαν στην Πύλα και εξέτασαν πέραν των 40 κατοίκων

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη

Στις Κεντρικές φυλακές αστυνομικός για άσεμνη επίθεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο Δικαστήριο ανέτρεψε την πρωτόδική απόφαση και ζήτησε την άμεση φυλάκισή του
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 84χρονος γεωργός στις Σέρρες (ΦΩΤΟ)

Το τρακτέρ του, κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με τρένο

Στους 100 οι νεκροί από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Έχασε τη μάχη για τη ζωή 73χρονος εγκαυματίας που νοσηλευόταν από τον περασμένο Ιούλιο

Συνταξιούχοι ζητούν την κατάργηση του νόμου Κατρούγκαλου (ΦΩΤΟ)

Λόγω της πορείας διαμαρτυρίας παραμένει κλειστός ο σταθμός «Σύνταγμα» του Μετρό
Διεθνή

Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο (ΦΩΤΟ)

Κατασκευάσθηκε πριν από 4.400 χρόνια και εντοπίστηκε στην νεκρόπολη της Σακάρα

Μειωμένη αριθμητικά η κινητοποίηση των κίτρινων γιλέκων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία του Παρισιού εκτιμά ότι πραγματοποιήθηκαν 95 προσαγωγές

Ο Τραμπ ανακοίνωσε την αποχώρηση του ΥΠΕΣ από την κυβέρνηση

Για ποιους λόγος ο Ράιαν Ζίνκε είχε βρεθεί στο παρελθόν στο στόχαστρο έρευνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Νικόλας κοιμάται με την Αθηνά, όταν πιάνει φωτιά το σπίτι τους...

Mία τεράστια έκπληξη περιμένει την Άννα στο Λονδίνο... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/12/2018 - 06:15DEAL