Ψυχαγωγία

Άλκης Χρίστου:"Μου έχουν συγχωρέσει απιστία"-Το ερωτικό τρίγωνο και η αποκάλυψη

Ο Άλκης Χρίστου βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha Κύπρου και μίλησε για όλα.

Ο αγαπημένος ηθοποιός στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία προέβη σε αποκαλύψεις. Ειλικρινής όπως πάντα δήλωσε ότι δεν έχει συγχωρέσει απιστία αλλά του έχουν συγχωρέσει και μάλιστα πρόσφατα.

"Μου έχουν συγχωρέσει απιστία" ενώ μέσα από την παρέμβαση της Βαρβάρας Ζαχαρίου παραδέχθηκε ότι έγινε μέσα στον τελευταίο χρόνο και η απιστία και η... συγχώρεση.

Δεν το μετανιώνω, έχει αρσενικό που δεν έκανε απιστία; Μια ημέρα έσπασα και είπα κανεί...  Είπα φύγετε και στις δυο, μια Κυριακή πρωί. Τις χώρισα και τις δυο!

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μουζουράκης: Ανακοίνωσε επίσημα την συμμετοχή του σε αμερικανική ταινία

Η φωτογραφία που ανέβασε, η πρώτη του δήλωση αλλά και η Χολυγουντιανή ταινία
22/12/2017 - 15:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Β.Χατζηαδάμου:"Δεν πηγαίνω πίσω σε καμιά περίπτωση-Ευχαριστώ τον Alpha"(BINTEO)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τη νέα εκπομπή και τη μέρα προβολής
17/01/2018 - 16:36

Ένα ψόφιο περιστέρι έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Η αστεία ιστορία που διηγήθηκε η παρουσιάστρια και οι αντιδράσεις των συνεργατών της
16/01/2018 - 17:05

Η παρέμβαση ιερέα στην εκπομπή της Αριστοτέλους για να δώσει εξηγήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πάτερ Χαράλαμπος αντέδρασε για το εξώγαμο Έλληνα ιερέα και αιτιολόγησε τη θέση του
12/01/2018 - 19:31

H κρυφή επιθυμία Αριστοτέλους - Εφραίμ και οι... απρόσκλητοι επισκέπτες(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους στον αέρα της εκπομπής
11/01/2018 - 20:04

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Οι απανωτές γκάφες της Βαρβάρας που μας έκαναν να κλάψουμε από τα γέλια... (ΒΙΝΤΕΟ)
10/01/2018 - 16:25

Χριστιάνα... Εφραίμ: Αποκάλυψε αν θα αλλάξει το επώνυμό της και γιατί(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα σχολίασε για την αλλαγή του επίθετού της από Αριστοτέλους σε... Εφραίμ
05/01/2018 - 19:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην εντατική διασωληνωμένος 15χρονος μετά από τροχαίο

Οδηγούσε μηχανή και συγκρούστηκε με σταθμευμένο όχημα

Παραποδηλασία: Μαθήματα ζωής από αληθινούς μαχητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Οκτώ παραποδηλάτες Κύπριοι και Ελβετοί στέλνουν ένα συγκινητικό μήνυμα

Δεύτερη ποινή στον πρώην Πρόεδρο της ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακόμα τρία χρόνια στη φυλακή ο Μάριος Έλληνας
Ελλάδα

S&P: Αναβάθμιση του αξιόχρεου της Ελλάδας σε 'B' από 'B-'

Οι θετικές προοπτικές για την Ελλάδα αντανακλούν το ενδεχόμενο περαιτέρω αναβάθμισης

Σε εξέλιξη η επιχείρηση μεταφοράς των εκρηκτικών του "Ανδρομέδα"

Λόγω του μεγάλου αριθμού των κοντέινερ θα χρειαστεί να γίνουν περισσότερα δρομολόγια

Το γκράφιτι στο κέντρο της Αθήνας στη μνήμη του Τζίμη Πανούση (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το έργο το οποίο είναι εμπνευσμένο από το τραγούδι του μεγάλου καλλιτέχνη "Αχ Ευρώπη"
Διεθνή

Φόβοι για δεκάδες θύματα μετά από επίθεση σε ξενοδοχείο της Καμπούλ

Τουλάχιστον 4 ένοπλοι εισέβαλαν στο Intercontinental και άνοιξαν πυρ

Πράγα: Νεκροί και τραυματίες μετά από πυρκαγιά σε ξενοδοχείο

Οι αρχές έσβησαν την φωτιά και αναζητούν ανθρώπους εντός του κτηρίου

Χώρα-Φάντασμα: Η ζωή στην ερειπωμένη Χομς στη Συρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τεράστιες οι καταστροφές σε κτίρια και εργοστάσια

tv news

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

H Βασιλική επιστρέφει για να μας φτιάξει τα πιο όμορφα και ποιοτικά Σαββατόβραδα

ΠΡΕΜΙΕΡΑ Σάββατο στις 21:15 «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/01/2018 - 23:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ