Ψυχαγωγία

Άλκης Χρίστου:"Μου έχουν συγχωρέσει απιστία"-Το ερωτικό τρίγωνο και η αποκάλυψη

Ο Άλκης Χρίστου βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha Κύπρου και μίλησε για όλα.

Ο αγαπημένος ηθοποιός στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία προέβη σε αποκαλύψεις. Ειλικρινής όπως πάντα δήλωσε ότι δεν έχει συγχωρέσει απιστία αλλά του έχουν συγχωρέσει και μάλιστα πρόσφατα.

"Μου έχουν συγχωρέσει απιστία" ενώ μέσα από την παρέμβαση της Βαρβάρας Ζαχαρίου παραδέχθηκε ότι έγινε μέσα στον τελευταίο χρόνο και η απιστία και η... συγχώρεση.

Δεν το μετανιώνω, έχει αρσενικό που δεν έκανε απιστία; Μια ημέρα έσπασα και είπα κανεί...  Είπα φύγετε και στις δυο, μια Κυριακή πρωί. Τις χώρισα και τις δυο!

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μουζουράκης: Ανακοίνωσε επίσημα την συμμετοχή του σε αμερικανική ταινία

Η φωτογραφία που ανέβασε, η πρώτη του δήλωση αλλά και η Χολυγουντιανή ταινία
22/12/2017 - 15:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το Τατουάζ, την προσωπική του ζωή και τα κοινωνικά δίκτυα
08/10/2018 - 16:43

Μαρίνος Χατζηβασιλείου:"Ήμουν στα πρόθυρα κατάθλιψης"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις εξελίξεις στο «Μπλε» και την δύσκολη περίοδο που βίωσε...
05/10/2018 - 17:13

Γιώργος Σταματάρης: "Στην Αθήνα είχα να αντιμετωπίσω κάποια κυκλώματα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια που δέχθηκε..
05/10/2018 - 16:34

Γιώργος Ζένιος: «Ένιωσα πολλές φορές τη ζήλια των συναδέλφων μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στο «Μπλε» και τις σχέσεις τους με συναδέλφους του...
04/10/2018 - 15:44

Μαρία Ιωάννου:"Πήγαινα χρόνια σε ψυχολόγο-Έχω κάνει αισθητική επέμβαση"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρίση στον γάμο της,ο ρόλος στη νέα σειρά του Alpha "Μπλε" και η καθημερινότητά της
01/10/2018 - 17:49

Ανδρέας Γεωργίου:"Eίμαι 36!-Θέλω να κάνω οικογένεια,έχω σκεφτεί το γάμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρυφή σχέση που είχε και η "κατινιά" που έχει κάνει σε ερωτικό επίπεδο
28/09/2018 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκκληση ΚΕΒΕ για ομαλή εφαρμογή του ΓεΣΥ

"Θα πρέπει να προχωρήσουν κανονικά όλες οι διαδικασίες" τονίζει σε ανακοίνωση

Στο Κρατικό Χημείο η ποσότητα κάνναβης που εντοπίστηκε στο Παραλίμνι

Ζεύγος διαφήμιζε βιολογικά προϊόντα αλλά πωλούσε ... ναρκωτικά

Σοβαρές καταγγελίες για προϊόντα εκτός καταλόγου στα σχολικά κυλικεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι τιμές που προνοεί το Υπουργείο και τα πορίσματα των ερευνών του Συνδέσμου Καταναλωτών
Ελλάδα

Στον εισαγγελέα σήμερα 21 άτομα για την τραγωδία στο Μάτι

Μεταξύ τους η Δούρου και ο Ψινάκης για παροχή εξηγήσεων για τις πράξεις ή παραλείψεις τους

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού
Διεθνή

Το κρασί του '45 που πουλήθηκε σε τιμή ρεκόρ

Η αστρονομική τιμή πώλησης και τα χαρακτηριστικά του "εκλεκτού οίνου"

Τουσκ: Πιο πιθανό από ποτέ το σενάριο του «σκληρού» Brexit

"Oφείλουμε μολαταύτα να παραμείνουμε αισιόδοξοι και αποφασιστικοί"

Οι τελευταίες εξελίξεις στην υπόθεση του Σαουδάραβα δημοσιογράφου

Μπήκε στο προξενείο της Σαουδικής Αραβίας στην Κωνσταντινούπολη και δεν βγήκε ποτέ...

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ