Ψυχαγωγία

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Ο Άνθιμος Ανανιάδης ένα μήνα με τη γέννηση του γιου του χώρισε με τη σύντροφό του, Μαρία Νεφέλη Γαζή. Η είδηση έπεσε σαν κεραυνός εν αιθρία στα καλλιτεχνικά δρώμενα αφού φαινόντουσαν ερωτευμένοι και με την έλευση του μωρού τα χαμόγελα ήταν διάχυτα.

κκ

Ο Νίκος Γεωργιάδης από την εκπομπή "Επιτέλους Σαββατοκύριακο" έδωσε τις απαραίτητες εξηγήσεις αλλά και ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και ποιος προσπάθησε να εναντιωθεί σε αυτή την απόφαση. Ο ίδιος ανέφερε

«Ένα μήνα μετά τη γέννηση του γιου τους, το ζευγάρι δεν μένει πλέον κάτω από την ίδια στέγη. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο Άνθιμος δεν ήθελε να τελειώσει αυτή η σχέση. Λατρεύει το παιδί του. Θέλει να στηρίξει όπως μπορεί. Ό,τι και να γίνει. Εμένα έτσι μου έχει μεταφερθεί από το στενό μας περιβάλλον. Γιατί έχουμε αρκετούς κοινούς φίλους. Πιστεύει ότι τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Η Μαρία Νεφέλη του ζήτησε να χωρίσουν».

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Πεζοπορία με τις κόρες της στα μονοπάτια της Άνδρου(ΦΩΤΟ)

Φωτογράφισε τις κόρες της σε μια βόλτα στο νησί
27/05/2018 - 10:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άνθιμος Ανανιάδης: Από το Αγιο Όρος στο ξέφρενο πάρτυ των γενεθλίων του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ταξίδι, αλλά και την ηχηρή απουσία της Μαρίας Νεφέλης από το πάρτυ του
11/06/2018 - 10:00

Ανθιμος Ανανιάδης:Η αινιγμαιτκή απάντηση για τον χωρισμό του με την Μαρία Νεφέλη

"Είμαστε κοντά, αλλά και μακριά! Είμαστε δεμένοι! Δεν μπορώ να πω ότι χωρίσαμε!"
31/05/2018 - 10:32

O Άνθιμος Ανανιάδης σπάει τη σιωπή του! Οι πρώτες δηλώσεις μετά το διαζύγιο

Μιλάει πρώτη φορά για τον χωρισμό με την Μαρία Νεφέλη: "Έμεινα έκπληκτος με το unfollow...
30/05/2018 - 13:57

Aνανιάδης - Γαzή: Χώρισαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους (ΦΩΤΟ)

O απρόσμενος χωρισμός του πιο ερωτευμένου ζευγαριού της σόουμπιζ και τα... unfollow
24/05/2018 - 12:05

Ποιος είναι ο σωστός τρόπος να χωρίσεις;

Πάντως όχι από το κινητό σου τηλέφωνο
13/05/2018 - 12:02

Courtney Parker: Mίλησε για πρώτη φορά για τον χωρισμό της με τον Χρήστο Μάστορα

"Πάντα κάτι συμβαίνει για να χωρίσει κάποιος. Με τον Χρήστο ήμασταν μαζί 5 χρόνια"
30/04/2018 - 13:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρύπια η νομοθεσία για τα θαλάσσια σπορ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξάχρονο παιδάκι τραυματίστηκε από τζετ σκι

Στα χέρια των κυπριακών αρχών και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριος συνελήφθη σε χώρο στάθμευσης νοσοκομείου στην κατεχόμενη Λευκωσία

Μεγάλο μποτιλιάρισμα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Κυκλοφοριακό κομφούζιο και στις τρεις λωρίδες στην έξοδο από την πρωτεύουσα
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

tv news

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 23:45SLAM