Ψυχαγωγία

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Ο Άνθιμος Ανανιάδης ένα μήνα με τη γέννηση του γιου του χώρισε με τη σύντροφό του, Μαρία Νεφέλη Γαζή. Η είδηση έπεσε σαν κεραυνός εν αιθρία στα καλλιτεχνικά δρώμενα αφού φαινόντουσαν ερωτευμένοι και με την έλευση του μωρού τα χαμόγελα ήταν διάχυτα.

κκ

Ο Νίκος Γεωργιάδης από την εκπομπή "Επιτέλους Σαββατοκύριακο" έδωσε τις απαραίτητες εξηγήσεις αλλά και ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και ποιος προσπάθησε να εναντιωθεί σε αυτή την απόφαση. Ο ίδιος ανέφερε

«Ένα μήνα μετά τη γέννηση του γιου τους, το ζευγάρι δεν μένει πλέον κάτω από την ίδια στέγη. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι ο Άνθιμος δεν ήθελε να τελειώσει αυτή η σχέση. Λατρεύει το παιδί του. Θέλει να στηρίξει όπως μπορεί. Ό,τι και να γίνει. Εμένα έτσι μου έχει μεταφερθεί από το στενό μας περιβάλλον. Γιατί έχουμε αρκετούς κοινούς φίλους. Πιστεύει ότι τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Η Μαρία Νεφέλη του ζήτησε να χωρίσουν».

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Πεζοπορία με τις κόρες της στα μονοπάτια της Άνδρου(ΦΩΤΟ)

Φωτογράφισε τις κόρες της σε μια βόλτα στο νησί
27/05/2018 - 10:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άνθιμος Ανανιάδης: Από το Αγιο Όρος στο ξέφρενο πάρτυ των γενεθλίων του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ταξίδι, αλλά και την ηχηρή απουσία της Μαρίας Νεφέλης από το πάρτυ του
11/06/2018 - 10:00

Ανθιμος Ανανιάδης:Η αινιγμαιτκή απάντηση για τον χωρισμό του με την Μαρία Νεφέλη

"Είμαστε κοντά, αλλά και μακριά! Είμαστε δεμένοι! Δεν μπορώ να πω ότι χωρίσαμε!"
31/05/2018 - 10:32

O Άνθιμος Ανανιάδης σπάει τη σιωπή του! Οι πρώτες δηλώσεις μετά το διαζύγιο

Μιλάει πρώτη φορά για τον χωρισμό με την Μαρία Νεφέλη: "Έμεινα έκπληκτος με το unfollow...
30/05/2018 - 13:57

Aνανιάδης - Γαzή: Χώρισαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους (ΦΩΤΟ)

O απρόσμενος χωρισμός του πιο ερωτευμένου ζευγαριού της σόουμπιζ και τα... unfollow
24/05/2018 - 12:05

Ποιος είναι ο σωστός τρόπος να χωρίσεις;

Πάντως όχι από το κινητό σου τηλέφωνο
13/05/2018 - 12:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)

"Μπύρα από τον τόπο του" προτιμά ο Κύπριος καταναλωτής

Περισσότερα από 5,3 εκατ. λίτρα κυπριακής μπύρας καταναλώθηκαν τον Ιούλιο

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 30 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ