Ψυχαγωγία

Άνθιμος Ανανιάδης - Μαρία Νεφέλη Γαζή: Θα κάνουν σύμφωνο συμβίωσης

Ο Άνθιμος Ανανιάδης και η Μαρία Νεφέλη Γαζή μετρούν πλέον αντίστροφα για την μέρα που θα κρατήσουν στην αγκαλιά τους τον καρπό του ερωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Οι  πρώτες δηλώσεις της γνωστής παρουσιάστριας για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της

Η ευχάριστη "άφιξη" θα γίνει μέσα στις επόμενες μέρες καθώς η  Μαρία Νεφέλη είναι ήδη στο μήνα της και πρόκειται να φέρει στη ζωή ένα αγοράκι που θα πάρει το όνομα Τιμόθεος.

Παρ' όλα αυτά, όπως φαίνεται, ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά του ζευγαριού. Ο γνωστός ηθοποιός μιλώντας στη Real Life και αποκάλυψε πως ο ίδιος και η σύντροφός του, θα κάνουν σύμφωνο συμβίωσης. 

Χαρακτηριστικά ο Άνθιμος Ανανιάδης δήλωσε στην εφημερίδα:

«Αυτό το διάστημα προτεραιότητα έχει η γέννηση του γιου μου και τίποτα άλλο. Αυτό που σκεφτόμαστε και που κάποια στιγμή θα προγραμματίσουμε, είναι ένα σύμφωνο συμβίωσης. Δεν μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή να κάνουμε σχέδια ούτε για πολιτικό, ούτε για θρησκευτικό γάμο.

Όλα αυτά είναι μακριά από τον τρόπο σκέψης μου, είναι κάτι τυπικό. Το έχω πει και στο παρελθόν, ο γάμος για μένα σαν τελετή δεν είναι κάτι το σημαντικό, δεν με εκφράζει. Αυτό που έχει σημασία στη ζωή μου αυτή την περίοδο, δεν είναι τίποτα άλλο από την άφιξη του γιου μου».

Επόμενο άρθρο

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Οι πρώτες δηλώσεις της γνωστής παρουσιάστριας για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της
16/04/2018 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άνθιμος Ανανιάδης:Οι δηλώσεις για τον χωρισμό και τη γέννηση του γιου του-ΒΙΝΤΕΟ

Οι αποκαλύψεις για τη σχέση με την πρώην του και την άμβλωση..
10/10/2018 - 11:16

Μαρία Νεφέλη Γαζή:Τα γενέθλια,ο απολογισμός και τα τρυφερά λόγια για τον γιο της

"Κλείνοντας τα 20 κατάλαβα πόσα πράγματα μπορούν να αλλάξουν από τη μια στιγμή στην άλλη"
21/08/2018 - 13:28

Άνθιμος Ανανιάδης: Από το Αγιο Όρος στο ξέφρενο πάρτυ των γενεθλίων του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ταξίδι, αλλά και την ηχηρή απουσία της Μαρίας Νεφέλης από το πάρτυ του
11/06/2018 - 10:00

Ανθιμος Ανανιάδης:Η αινιγμαιτκή απάντηση για τον χωρισμό του με την Μαρία Νεφέλη

"Είμαστε κοντά, αλλά και μακριά! Είμαστε δεμένοι! Δεν μπορώ να πω ότι χωρίσαμε!"
31/05/2018 - 10:32

O Άνθιμος Ανανιάδης σπάει τη σιωπή του! Οι πρώτες δηλώσεις μετά το διαζύγιο

Μιλάει πρώτη φορά για τον χωρισμό με την Μαρία Νεφέλη: "Έμεινα έκπληκτος με το unfollow...
30/05/2018 - 13:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμο να "ντυθεί" στα λευκά το Τρόοδος τα επόμενα 24ωρα

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προβλέπει πως η θερμοκρασία θα πέσεις στους μηδέν βαθμούς

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα ο βασικός "πρωταγωνιστής"
Ελλάδα

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας
Διεθνή

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ