Ψυχαγωγία

Άνθιμος Ανανιάδης - Μαρία Νεφέλη Γαζή: Θα κάνουν σύμφωνο συμβίωσης

Ο Άνθιμος Ανανιάδης και η Μαρία Νεφέλη Γαζή μετρούν πλέον αντίστροφα για την μέρα που θα κρατήσουν στην αγκαλιά τους τον καρπό του ερωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Οι  πρώτες δηλώσεις της γνωστής παρουσιάστριας για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της

Η ευχάριστη "άφιξη" θα γίνει μέσα στις επόμενες μέρες καθώς η  Μαρία Νεφέλη είναι ήδη στο μήνα της και πρόκειται να φέρει στη ζωή ένα αγοράκι που θα πάρει το όνομα Τιμόθεος.

Παρ' όλα αυτά, όπως φαίνεται, ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά του ζευγαριού. Ο γνωστός ηθοποιός μιλώντας στη Real Life και αποκάλυψε πως ο ίδιος και η σύντροφός του, θα κάνουν σύμφωνο συμβίωσης. 

Χαρακτηριστικά ο Άνθιμος Ανανιάδης δήλωσε στην εφημερίδα:

«Αυτό το διάστημα προτεραιότητα έχει η γέννηση του γιου μου και τίποτα άλλο. Αυτό που σκεφτόμαστε και που κάποια στιγμή θα προγραμματίσουμε, είναι ένα σύμφωνο συμβίωσης. Δεν μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή να κάνουμε σχέδια ούτε για πολιτικό, ούτε για θρησκευτικό γάμο.

Όλα αυτά είναι μακριά από τον τρόπο σκέψης μου, είναι κάτι τυπικό. Το έχω πει και στο παρελθόν, ο γάμος για μένα σαν τελετή δεν είναι κάτι το σημαντικό, δεν με εκφράζει. Αυτό που έχει σημασία στη ζωή μου αυτή την περίοδο, δεν είναι τίποτα άλλο από την άφιξη του γιου μου».

Επόμενο άρθρο

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Οι πρώτες δηλώσεις της γνωστής παρουσιάστριας για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της
16/04/2018 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άνθιμος Ανανιάδης: Από το Αγιο Όρος στο ξέφρενο πάρτυ των γενεθλίων του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ταξίδι, αλλά και την ηχηρή απουσία της Μαρίας Νεφέλης από το πάρτυ του
11/06/2018 - 10:00

Ανθιμος Ανανιάδης:Η αινιγμαιτκή απάντηση για τον χωρισμό του με την Μαρία Νεφέλη

"Είμαστε κοντά, αλλά και μακριά! Είμαστε δεμένοι! Δεν μπορώ να πω ότι χωρίσαμε!"
31/05/2018 - 10:32

O Άνθιμος Ανανιάδης σπάει τη σιωπή του! Οι πρώτες δηλώσεις μετά το διαζύγιο

Μιλάει πρώτη φορά για τον χωρισμό με την Μαρία Νεφέλη: "Έμεινα έκπληκτος με το unfollow...
30/05/2018 - 13:57

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Η αποκάλυψη για το ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και για το ποιος εναντιώθηκε στην απόφαση
27/05/2018 - 10:25

Aνανιάδης - Γαzή: Χώρισαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους (ΦΩΤΟ)

O απρόσμενος χωρισμός του πιο ερωτευμένου ζευγαριού της σόουμπιζ και τα... unfollow
24/05/2018 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιωνάς Νικολάου: "Δεν δεχόμαστε απειλές από κανένα"

Οι προσπάθειες για πάταξη του οργανωμένου εγκλήματος θα συνεχίσουν διαβεβαιώνει ο Υπουργός

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι χειριστές των μικρών σκαφών αναψυχής (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές από τον Ανώτερο Υπαστυνόμο της Λιμενικής, με αφορμή την τραγωδία στην Ξυλοφάγου

Απόψε τα αποκαλυπτήρια του Μνημείου Μάνας Αγνοουμένου στον Τύμβο Μακεδονίτισσας

Η Αστυνομία ανακοινώνει τις τροχαίες ρυθμίσεις για την ομαλή διεξαγωγή της εκδήλωσης
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών
Διεθνή

ΗΠΑ: Ρωσίδα κατάσκοπος κατηγορείται ότι έδινε σεξ έναντι πληροφοριών

Ομοσπονδιακό δικαστήριο διέταξε την κράτηση της

Tί ζήτησε ο Ντόναλτ Τραμπ από τον Ερντογάν μέσω Twitter

Για πιο λόγο ο Αμερικανός Πρόεδρος μίλησε για “ντροπή”

Aπολογίες British Airways προς εκατοντάδες ταξιδιώτες από και προς το Χίθροου

Πτήσεις ακυρώθηκαν ή καθυστέρησαν εξαιτίας του συστήματος υπολογιστών 

tv news

Ένα αναπάντεχο προξενιό για την Αντιγόνη, χωρίζει τη Βούλα και τον Μηνά...

Η Χριστίνα με τον Φώτη πρώτη φορά στη θάλασσα... Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Το τρομερό ΣΟΪ που τα ‘χει όλα, σας κρατάει συντροφιά καθημερινά στον Alpha!

Δεν είναι show χορού, αν και χορεύουν όλοι…στο ταψί (ή και στη σούβλα πότε-πότε) - Βίντεο-
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/07/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ