Ψυχαγωγία

Αντώνης Λουδάρος: Άκουσε το "Κωνσταντίνα Σπυροπούλου" κι έγινε...καπνός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αντώνης Λουδάρος, είχε συνεργαστεί μαζί με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στην πρώτη χρονιά του "Σπίτι μου σπιτάκι μου" και 4 σχεδόν χρόνια μετά, ακούγοντάς το όνομά της, γίνεται κυριολεκτικά… καπνός.

Όταν λοιπόν, η δημοσιογράφος της εκπομπής Splash. ανέφερε το όνομα της πρώην συνεργάτιδάς του, ο ίδιος πήρε δρόμο!

«Προτάσεις υπάρχουν; Σας είχαμε δει πιο παλιά και στην εκπομπή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου» είπε χαρακτηριστικά η δημοσιογράφος και ο ηθοποιός χαμογέλασε και αποχώρησε από την κάμερα.

«Καλό σας βράδυ! Να είστε καλά» είπε με χαρακτηριστικό χαμόγελο και εξαφανίστηκε.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Καλομοίρα:"Θέλω να είμαι ελκυστική όχι μόνο για μένα,αλλά και για τον άντρα μου"

Το πρώτο τους ταξίδι χωρίς τα παιδιά και οι προσπάθειές της να κρατήσει τον σέξι εαυτό της
19/07/2018 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

H Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με και χωρίς photoshop και η μεγάλη διαφορά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στα social media και ο... αυτοσαρκασμός
07/06/2018 - 12:42

Kωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έβαλε το μαγιό της και ετοιμάζεται για παραλία (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια μας δείχνει την σέξι σιλουέτα της και ρίχνει το Instagram
12/05/2018 - 17:11

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έγινε κορμάρα και μοιράζεται μαζί μας πως κατάφερε

Όλα όσα ανέφερε για τη διατροφή της, την γυμναστική που ακολουθεί αλλά και τις...λιχουδιές
02/05/2018 - 09:54

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Ντάνος: Η συνάντησή τους και η selfie(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε η παρουσιάστρια και ο λόγος που βρέθηκαν μαζί
18/04/2018 - 14:02

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έχω κάνει λάθη στη ζωή μου. Ό,τι έγινε, έγινε"

Η αφοπλιστική συνέντευξη της γνωστής παρουσιάστριας που κλείνει στόματα
01/04/2018 - 16:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο ΓΝ Λευκωσίας μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο

Συγκρούστηκε με όχημα στην Παλλουριώτισσα

ΠτΔ: Κάθε ευνομούμενο κράτος πρέπει να προστατεύει τα προσωπικά δεδομένα όλων

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης παρέλαβε την ετήσια έκθεση από την Αρμόδια Επίτροπο

Στα χέρια του Προέδρου Αναστασιάδη η ετήσια έκθεση του ΚΟΑΠ

Το 95.8% των δικαιούχων των Εκταρικών Επιδοτήσεων έχουν ήδη πληρωθεί
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ