Ψυχαγωγία

Αντώνης Λουδάρος: Άκουσε το "Κωνσταντίνα Σπυροπούλου" κι έγινε...καπνός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αντώνης Λουδάρος, είχε συνεργαστεί μαζί με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στην πρώτη χρονιά του "Σπίτι μου σπιτάκι μου" και 4 σχεδόν χρόνια μετά, ακούγοντάς το όνομά της, γίνεται κυριολεκτικά… καπνός.

Όταν λοιπόν, η δημοσιογράφος της εκπομπής Splash. ανέφερε το όνομα της πρώην συνεργάτιδάς του, ο ίδιος πήρε δρόμο!

«Προτάσεις υπάρχουν; Σας είχαμε δει πιο παλιά και στην εκπομπή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου» είπε χαρακτηριστικά η δημοσιογράφος και ο ηθοποιός χαμογέλασε και αποχώρησε από την κάμερα.

«Καλό σας βράδυ! Να είστε καλά» είπε με χαρακτηριστικό χαμόγελο και εξαφανίστηκε.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Καλομοίρα:"Θέλω να είμαι ελκυστική όχι μόνο για μένα,αλλά και για τον άντρα μου"

Το πρώτο τους ταξίδι χωρίς τα παιδιά και οι προσπάθειές της να κρατήσει τον σέξι εαυτό της
19/07/2018 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

H Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με και χωρίς photoshop και η μεγάλη διαφορά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στα social media και ο... αυτοσαρκασμός
07/06/2018 - 12:42

Kωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έβαλε το μαγιό της και ετοιμάζεται για παραλία (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια μας δείχνει την σέξι σιλουέτα της και ρίχνει το Instagram
12/05/2018 - 17:11

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έγινε κορμάρα και μοιράζεται μαζί μας πως κατάφερε

Όλα όσα ανέφερε για τη διατροφή της, την γυμναστική που ακολουθεί αλλά και τις...λιχουδιές
02/05/2018 - 09:54

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Ντάνος: Η συνάντησή τους και η selfie(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε η παρουσιάστρια και ο λόγος που βρέθηκαν μαζί
18/04/2018 - 14:02

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έχω κάνει λάθη στη ζωή μου. Ό,τι έγινε, έγινε"

Η αφοπλιστική συνέντευξη της γνωστής παρουσιάστριας που κλείνει στόματα
01/04/2018 - 16:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέγεια: Έβαζαν φόλες σε χωράφια για να δηλητηριάσουν ζώα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Κόμμα για τα Ζώα καλεί το Υπ. Εσωτερικών και την Υπ. Θήρας να επιληφθούν του θέματος

Δύο ανήλικοι συνελήφθησαν στην Πάφο για κατοχή ναρκωτικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΥΚΑΝ βρίσκεται στα χνάρια σπείρας που διακινεί ναρκωτικά σε ανήλικους

Αύριο η πρώτη κυνηγετική εξόρμηση για φάσσες και τρυγόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι κυνηγοί στην κάμερα του Alpha και τι πρέπει να προσέξουν
Ελλάδα

Ελλάδα - Γερμανία: Υπέγραψαν συμφωνία για το μεταναστευτικό

Την ικανοποίησή της εξέφρασε η καγκελάριος Άνγκελα Μέρκελ

Μήνυση κατά παντός υπευθύνου για τρία από τα θύματα της πυρκαγιάς στο Μάτι

"Οι ευθύνες είναι εγκληματικές και τα στοιχεία αδιάσειστα"

Στις 3.957 οι αιτήσεις των πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων
Διεθνή

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 80 ετών ο πρώτος ΓΓ του ΟΗΕ Κόφι Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος του στο Κυπριακό από το 1999 και το "Σχέδιο Ανάν"

Ένας νεκρός και ένας τραυματίας από επίθεση με μαχαίρι στη Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Το θύμα δέχθηκε οκτώ μαχαιριές στην πλάτη και μία στην καρωτιδική αρτηρία

Ο Πρόεδρος της Λευκορωσίας απέλυσε τον Πρωθυπουργό και μέλη της Κυβέρνησης

Αφορμή η υπόθεση διαφθοράς η οποία οδήγησε στη σύλληψη πρώην υψηλόβαθμων αξιωματούχων

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/08/2018 - 06:00ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ