Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: "Η Βίσση έχει να μου μιλήσει τέσσερα χρόνια"

Σε καινούργιο ρόλο βλέπουμε από σήμερα τον Αντώνη Ρέμο, αφού το πρωί της Τρίτης έκανε το ντεπούτο του ως ραδιοφωνικός παραγωγός.

Ο γνωστός τραγουδιστής, είχε ως πρώτο του καλεσμένο τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, με τον οποίο διατηρούν μια στενή φιλία εδώ και πολλά χρόνια. Οι δύο φίλοι λοιπόν, σε αυτή την πρώτη εκπομπή, ο τραγουδιστής ομολόγησε ότι ξέχασε να καλέσει τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στην βάφτιση της κόρης του αλλά και την Άννα Βίσση.

Μάλιστα, ο ίδιος ομολόγησε πως από τότε η Βίσση του κρατάει μούτρα. «Και τη Βίσση ξέχασα να την καλέσω και έχει να μου μιλήσει τέσσερα χρόνια», είπε χαρακτηριστικά.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Kate Hudson: Με μπικίνι στην παραλία λίγους μήνες πριν γίνει ξανά μανούλα

Μας δείχνει περήφανη την φουσκωμένη της κοιλίτσα
24/04/2018 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Άννα Βίσση μας συστήνει πρώτη φορά τη μαμά της... (ΦΩΤΟ)

Μοιάζει η κορυφαία Κύπρια τραγουδίστρια με τη μητέρα της; Δείτε την φωτογραφία!
03/08/2018 - 15:45

Άννα Βίσση:"Κάηκαν τα σπίτια και της αδερφής μου και της μαμάς μου"

Οι σπόντες της σε πολιτικά πρόσωπα και το μάθημα που πήρε
02/08/2018 - 13:33

Stand By Greece: Συμμαχία κοινωνικής αλληλεγγύης για τους πυρόπληκτους (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα μέσα μαζικής ενημέρωσης στηρίζουν την εκδήλωση που θα διεξαχθεί αύριο στην πρωτεύουσα
30/07/2018 - 20:41

Stand by Greece: H Άννα Βίσση και o Αντώνης Ρέμος θα είναι εκεί!

Ενώνουν δυνάμεις για τους πυρόπληκτους της Ελλάδας μαζί με τα ΜΜΕ της Κύπρου
29/07/2018 - 18:27

Η Άννα Βίσση ακύρωσε τη συναυλία της στο Μαρούσι σε ένδειξη πένθους

Έδειξε για ακόμα μία φορά το ανθρώπινο της πρόσωπο και έβαλε την δουλειά σε δεύτερη μοίρα
28/07/2018 - 11:22

Ο Αντώνης Ρέμος ανέβαλε την αυριανή του συναυλία στη Μύκονο

Διαβάστε αυτούσια την επίσημη ανακοίνωση του γνωστού νυκτερινού κέντρου
25/07/2018 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

614 καταγγελίες οδηγών από την Αστυνομία μέσα σε μόλις 48 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη ανώτατων αξιωματικών στο Αρχηγείο

Χειροπέδες σε 66χρονο για την πυρκαγιά στο Μηλικούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από ξύλα που προορίζονταν για την σούβλα του Δεκαπενταυγούστου ξέσπασε η φωτιά

Σε καταστολή ο 40χρονος που ξυλοκόπησε πλήρωμα ασθενοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει στον Alpha η Προϊστάμενη της Υπηρεσίας Ασθενοφόρων
Ελλάδα

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο

Ηλικιωμένος έπνιξε τον γείτονα του, ανήμερα Δεκαπενταύγουστου

"Τι έκανα; Κατέστρεψα τα παιδιά μου" έλεγε πάνω από το άψυχο σώμα...

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ
Διεθνή

Σεισμός 5,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην κεντρική Ιταλία

Έγινε αισθητός στην ευρύτερη περιοχή έως και την Ρώμη

Νέες απειλές για κυρώσεις από τις ΗΠΑ στην Τουρκία

Ζητούν την απελευθέρωση του φυλακισμένου Αμερικανού πάστορα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ