Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: "Η Βίσση έχει να μου μιλήσει τέσσερα χρόνια"

Σε καινούργιο ρόλο βλέπουμε από σήμερα τον Αντώνη Ρέμο, αφού το πρωί της Τρίτης έκανε το ντεπούτο του ως ραδιοφωνικός παραγωγός.

Ο γνωστός τραγουδιστής, είχε ως πρώτο του καλεσμένο τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, με τον οποίο διατηρούν μια στενή φιλία εδώ και πολλά χρόνια. Οι δύο φίλοι λοιπόν, σε αυτή την πρώτη εκπομπή, ο τραγουδιστής ομολόγησε ότι ξέχασε να καλέσει τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στην βάφτιση της κόρης του αλλά και την Άννα Βίσση.

Μάλιστα, ο ίδιος ομολόγησε πως από τότε η Βίσση του κρατάει μούτρα. «Και τη Βίσση ξέχασα να την καλέσω και έχει να μου μιλήσει τέσσερα χρόνια», είπε χαρακτηριστικά.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Kate Hudson: Με μπικίνι στην παραλία λίγους μήνες πριν γίνει ξανά μανούλα

Μας δείχνει περήφανη την φουσκωμένη της κοιλίτσα
24/04/2018 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αντώνης Ρέμος στο νοσοκομείο... Ο λόγος και η φωτογραφία που δημοσίευσε(ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε όλες τις προγραμματισμένες συναυλίες του
25/09/2018 - 18:03

Το πρώτο μήνυμα της Υβόννης μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της και το συγκινητικό μήνυμα στον σύζυγο της...
18/09/2018 - 10:46

Όσα έγιναν στο γαμήλιο πάρτι του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ!(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό το γαμήλιο γλέντι κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...
16/09/2018 - 10:00

Παντρεύτηκαν ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα απο τον γάμο της χρονιάς...
15/09/2018 - 17:31

"Η Βίσση είχε πει πρώτη το My number one"-Η Γερμανού... διαψεύδει την Φουρέιρα!

Όσα δήλωσε δημόσια και η αποστομωτική απάντηση που θα συζητηθεί
12/09/2018 - 12:09

Αντώνης Ρέμος–Υβόννη Μπόσνιακ:Η φωτογραφία από το παρελθόν λίγο πριν τον γαμο

Τα τρυφερά λόγια της Υβόννης και η εξομολόγηση στον άντρα της ζωής της
11/09/2018 - 12:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Κύπριος μηχανόβιος που κέρδισε μια Harley στην Αυστρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Βαλάντης Παύλου μιλά στον Alpha για το μεγάλο του ταξίδι στην Ευρώπη

Άσος στο μανίκι για την αστυνομία η εφαρμογή της οδικής αστυνόμευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους πρώτους εννέα μήνες του 2018 εξετάστηκαν  261 υποθέσεις ναρκωτικών

Τέως κοινοτάρχης στη Λεμεσό τα πήρε όλα και έφυγε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παρέδωσε ποτέ το ταμείο στην νυν πρόεδρο του κοινοτικού συμβουλίου
Ελλάδα

Νεκρός βρέθηκε υπαξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας

Διερευνώνται τα αίτια θανάτου του ανακοινώνει το ΓΕΑ

ΠΓΔΜ: Η αναθεώρηση του Συντάγματος και τα επόμενα βήματα

Η κυβέρνηση του Ζόραν Ζάεφ θα προετοιμάσει τις επόμενες ημέρες τις τροπολογίες

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Μέρκελ: Μη αποδεκτές οι εξηγήσεις του Ριάντ για τον θάνατο του Κασόγκι

Αμφιβολίες εξέφρασε και το Σοσιαλδημοκρατικό Κόμμα

Ένταση στις σχέσεις Ρωσίας και ΗΠΑ με φόντο τις αμερικανικές εκλογές

Οι ψηφοφόροι προσέρχονται στις κάλπες στις 6 Νοεμβρίου

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 21:1524 ΩΡΕΣ