Ψυχαγωγία

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Θεοδότου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και μίλησε για όλα, γεμάτη πάντα με ειλικρίνεια.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα της και τη ζωή της στην Αθήνα με την οικογένειά της και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ως μητέρα, αφού προσπαθεί να συνδυάσει την μητρότητα, με την δουλειά αλλά και το νοικοκυριό, όπως ανέφερε η ίδια, με αποτέλεσμα να τρέχει και να μην φτάνει.

Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε το σπάνιο σύνδρομο από το οποίο έπασχε η κορούλα της τους πρώτους μήνες της ζωής της με αποτέλεσμα για τους 17 πρώτους μήνες της ζωής της να κοιμάται μόνο δύο ώρες την ημέρα.

"Τους πρώτου ς 17 μήνες της ζωής της,από την μέρα που γεννήθηκε κοιμόταν μόνο 2 ώρες την ημέρα και ήταν μες την τρελή χαρά. Είχε ένα σπάνιο σύνδρομο αϋπνίας, κι εγώ ήμουνα βρυκόλακας.Κι εγώ κι ο σύζυγός μου".

Στο πλευρό της σε όλη αυτή την πορεία ο αγαπημένος της σύζυγος που είναι επίσης σκηνοθέτης,και για τον οποίο η γνωστή ηθοποιός μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια.

"Είναι ένα πάρα πολύ ήρεμο παιδί, με πολλή φαντασία στην δουλειά του και πάρα πέρα. Τον ερωτεύομαι  κάθε μέρα, με κάθε τι καινούριο που έχει να μου πει."

Η ταλαντούχα Κύπρια ηθοποιός, αποκάλυψε και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια που δεν έχουν να κάνουν με την υποκριτική αλλά και το πόσο της λείπει η Κύπρος, ενώ απάντησε αν σκέφτεται να επιστ΄ρεψει σε κάποια στιγμή στο νησί μας.

Δείτε όλα όσα ανέφερε το βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Δεσμεύτηκαν οι εταιρικοί τραπεζικοί λογαριασμοί του Σάκη Ρουβά

Στα δικαστήρια με εταιρεία δημοσίων σχέσεων ο βασιλιάς της πίστας!
11/06/2018 - 16:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Ο Άκης Πετρετζίκης αποκαλύπτεται για το "Bake Off" λίγο πριν την πρεμιέρα-ΒΙΝΤΕΟ

H Kύπρια γιατρός που εισβάλλει στο παιχνίδι και όσα δήλωσε για την κριτική που θα γίνεται
22/09/2018 - 11:57

Μέλανη Στέλιου:«Ήμουν δυστυχισμένη.Ένιωθα ότι με πυροβολούσαν από παντού»-ΒΙΝΤΕΟ

Ο ρόλος της στη νέα κοινωνική σειρά «Μπλε» και οι αποκαλύψεις που έκανε στην Αριστοτέλους
21/09/2018 - 17:50

Δέσποινα Ολυμπίου:Η αποβολή, η νέα ζωή και ο αποχωρισμός από το παιδί της-ΒΙΝΤΕΟ

"Έκλαιγα στα κρυφά βλέποντας τον" - Όλα όσα ανέφερε στην Αριστοτέλους
19/09/2018 - 22:32

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το Μοναγρούλι "ξεδιψάει" με...λύματα (ΦΩΤΟ)

Λάστιχο από χοιροστάσιο βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από γεώτρηση της κοινότητας

Χρίστος Φούγγος: Ένας βοσκός ετών...23! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μοναδική κτηνοτροφική μονάδα στην Κύπρο με ελάφια
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

WTJ: Ενδείξεις για απελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον τον Οκτώβριο

Προειδοποιήσεις ότι αν δεν υπάρξει λύση τον Οκτώβριο, η Ουάσινγκτον θα "ξεσπαθώσει"

Ιράν: Μαχητές του Ισλαμικού Κράτους οι δράστες της επίθεσης

Ευθύνες στις ΗΠΑ επιρρίπτει ο Πρόεδρος της Τεχεράνης

Ποσό ύψους 2,7 δις θα καταβάλει το Ηνωμένο Βασίλειο στην ΕΕ

Αφορά την απάτη μη καταβολής δασμών στον κοινοτικό προϋπολογισμό

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ