Ψυχαγωγία

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Θεοδότου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και μίλησε για όλα, γεμάτη πάντα με ειλικρίνεια.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα της και τη ζωή της στην Αθήνα με την οικογένειά της και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ως μητέρα, αφού προσπαθεί να συνδυάσει την μητρότητα, με την δουλειά αλλά και το νοικοκυριό, όπως ανέφερε η ίδια, με αποτέλεσμα να τρέχει και να μην φτάνει.

Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε το σπάνιο σύνδρομο από το οποίο έπασχε η κορούλα της τους πρώτους μήνες της ζωής της με αποτέλεσμα για τους 17 πρώτους μήνες της ζωής της να κοιμάται μόνο δύο ώρες την ημέρα.

"Τους πρώτου ς 17 μήνες της ζωής της,από την μέρα που γεννήθηκε κοιμόταν μόνο 2 ώρες την ημέρα και ήταν μες την τρελή χαρά. Είχε ένα σπάνιο σύνδρομο αϋπνίας, κι εγώ ήμουνα βρυκόλακας.Κι εγώ κι ο σύζυγός μου".

Στο πλευρό της σε όλη αυτή την πορεία ο αγαπημένος της σύζυγος που είναι επίσης σκηνοθέτης,και για τον οποίο η γνωστή ηθοποιός μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια.

"Είναι ένα πάρα πολύ ήρεμο παιδί, με πολλή φαντασία στην δουλειά του και πάρα πέρα. Τον ερωτεύομαι  κάθε μέρα, με κάθε τι καινούριο που έχει να μου πει."

Η ταλαντούχα Κύπρια ηθοποιός, αποκάλυψε και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια που δεν έχουν να κάνουν με την υποκριτική αλλά και το πόσο της λείπει η Κύπρος, ενώ απάντησε αν σκέφτεται να επιστ΄ρεψει σε κάποια στιγμή στο νησί μας.

Δείτε όλα όσα ανέφερε το βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Δεσμεύτηκαν οι εταιρικοί τραπεζικοί λογαριασμοί του Σάκη Ρουβά

Στα δικαστήρια με εταιρεία δημοσίων σχέσεων ο βασιλιάς της πίστας!
11/06/2018 - 16:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

Τραμπ-Σαλβίνι-Ερντογάν παρενέβησαν για τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Πως απάντησε το Παρίσι στις τοποθετήσεις των ξένων ηγετών

tv news

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ