Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Στο γήπεδο για να υποστηρίξει την Εθνική και τον Μερκή! (ΦΩΤΟ)

Κάποιες συνήθειες δεν αλλάζουν! 

Η Άντρεα Κυριάκου ένα μήνα σχεδόν μετά την γέννηση του μικρού Λαμπρινού, βρέθηκε στο γήπεδο για να στηρίξει τον σύζυγο της Γιώργο Μερκή. Το μοντέλο ανέκαθεν στήριζε τον σύζυγο της και όποτε της το επέτρεπαν οι υποχρεώσεις της έδινε το παρόν της στο γήπεδο, έτσι και χθες παρέα με την αδερφή της Μαλβίνα έδωσαν το παρόν τους στον αγώνα της Εθνικής μας ομάδα ποδοσφαίρου  με την Βουλγαρία.

Δείτε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε: 

κυριακου

 

Επόμενο άρθρο

Η Άννα Βίσση μπήκε στο στούντιο - Δείτε τι ετοιμάζει! (ΦΩΤΟ)

H αποκάλυψη, η φωτογραφία που δημοσίευσε και ο… Νίκος Καρβέλας
17/11/2018 - 10:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άντρεα Κυριάκου: Σε χριστουγεννιάτικη διάθεση μαζί με τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον Λαμπρινό δυο μήνες μετά την γέννηση του...
09/12/2018 - 10:45

Το πιο γλυκό στιγμιότυπο! Η Άντρεα Κυριάκου αγκαλιά με τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία αγκαλιά με τον μικρό Λαμπρινό και τα τρυφερά λόγια...
26/11/2018 - 13:33

Άντρεα Κυριάκου - Γιώργος Μερκής: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πήγαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους και το τρυφερό μήνυμα του μοντέλου
22/11/2018 - 10:40

Άντρεα Κυριάκου:Το τρυφερό στιγμιότυπο αγκαλιά με τον μικρό Λαμπρινό! (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πρώτη φορά αγκαλιά με τον γιο της και υποστηρίζει την Εθνική και τον Μερκή...
20/11/2018 - 08:39

Άντρεα Κυριάκου: Μας δείχνει το δωμάτιο του μικρού Λαμπρινού!(ΒΙΝΤΕΟ)

Για πρώτη φορά μοιράζεται λεπτομέρειες από το δωμάτιου του γιου της…
16/11/2018 - 11:42

Άντρεα Κυριάκου: Ζήτησε από τον Μερκή να την... ξαναπαντρευτεί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που την οδήγησε σε αυτή την "πρόταση" και η άμεση απάντηση του ποδοσφαιριστή...
13/11/2018 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ