Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου:Παίζει με τον γιο της και μας δείχνει το..." κόλλημα"της(ΦΩΤΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, μετά τη γέννηση του μικρού της γιου, που θα πάρει το όνομα, Λαμπρινός.

Το μοντέλο μας δείχνει καθημερινά τις στιγμές που περνά με τον μικρό της γιο, τα παιχνίδια που κάνουν αλλά και  την αδυναμία που έχει στις πατουσούλες του.

Διαβάστε επίσης: Άντρεα Κυριάκου: Μας δείχνει την κοιλίτσα της και τα σημάδια εγκυμοσύνης(ΦΩΤΟ)

Η ίδια ανέβασε φωτογραφία με το γλυκό στιγμιότυπο γράφοντας 

There are two great days in a person’s life. The day we are born and the day we discover why. 🤱🏻 P.S πρέπει να το κοιτάξω αυτό το κόλλημα με τα πατουσάκια του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία


 

Επόμενο άρθρο

Γνωστή ηθοποιός "καρφώνει" τον Ευθύμη Ζησάκη:"Τον διώξανε - Δεν ήταν συνεπής"!

Η αποκάλυψη, η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και όσα εκμυστηρεύτηκε
22/10/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άντρεα Κυριάκου:Το τρυφερό στιγμιότυπο αγκαλιά με τον μικρό Λαμπρινό! (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πρώτη φορά αγκαλιά με τον γιο της και υποστηρίζει την Εθνική και τον Μερκή...
20/11/2018 - 08:39

Άντρεα Κυριάκου: Στο γήπεδο για να υποστηρίξει την Εθνική και τον Μερκή! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποιον πήγε στο γήπεδο ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου της…
17/11/2018 - 11:08

Άντρεα Κυριάκου: Μας δείχνει το δωμάτιο του μικρού Λαμπρινού!(ΒΙΝΤΕΟ)

Για πρώτη φορά μοιράζεται λεπτομέρειες από το δωμάτιου του γιου της…
16/11/2018 - 11:42

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής μας δείχνουν πρώτη φορά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στα social media με τον μπέμπη της
15/11/2018 - 09:18

Άντρεα Κυριάκου: Ζήτησε από τον Μερκή να την... ξαναπαντρευτεί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που την οδήγησε σε αυτή την "πρόταση" και η άμεση απάντηση του ποδοσφαιριστή...
13/11/2018 - 11:02

Α.Κυριάκου: Ο λόγος που την χαρακτήρισαν "ανεύθυνη μητέρα" και η απάντηση της

Τα ανρητικά σχόλια που δέχτηκε για τα κιλά της εγκυμοσύνης και η ενόχληση της..
12/11/2018 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ