Ψυχαγωγία

Αφροδίτη Γεωργίου: Δείτε τι έκανε λίγες ώρες πριν το γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αφροδίτη Γεωργίου, σε λίγες ώρες θα ντυθεί νυφούλα και θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας, για να παντρευτεί τον άντρα της ζωής της, Στέφανο.

Η γλυκιά παρουσιάστρια, λίγες ώρες πριν το γάμο της, τιμώντας τις παραδόσεις έβαλε παραδοσική μουσική και υποδέχθηκε φίλους και συγγενείς στο σπίτι της.

Δείτε το σχετικό βιντεάκι

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

Η Γκουίνεθ Πάλτροου... νυφούλα - Δείτε πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο(ΦΩΤΟ)

Το ονειρικό νυφικό, ο γαμπρός και ο ξέφρενος γαμός μετά το μυστήριο
03/11/2018 - 13:30

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Ορλάντο Μπλούμ - Κέιτι Πέρι: Μετά τον χωρισμό ήρθε.. ο γάμος!

Ο χωρισμός, η επανασύνδεση και η μεγάλη απόφαση να παντρευτούν…
26/10/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ