Ψυχαγωγία

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Από σήμερα, Δευτέρα 26 Νοεμβρίου, o Alpha Κύπρου με κύριο και μοναδικό γνώμονα την ψυχαγωγία των τηλεθεατών του ανανεώνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα του κάνοντας προσεκτικές και αξιόλογες αλλαγές! «Μπλε», «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» και «Η Φαμίλια» μετά από απαίτηση του κοινού έρχονται σε νέα ώρα προβολής.

Η κωμική σειρά «Μην αρχίζεις την μουρμούρα», με πρωταγωνιστές μεταξύ άλλων τους Χριστιάνα Αρτεμίου, Μιχάλη Σοφοκλέους, Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρο Παρίσση, θα μεταδίδεται καθημερινά στις 19.30, μετά από απαίτηση του τηλεοπτικού κοινού που ταυτίστηκε και με το δεύτερο ζευγάρι Κυπρίων.

Η κοινωνική σειρά ΜΠΛΕ, σε σενάριο Γιώργου Τσιάκκα και σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη, θα μεταδίδεται κάθε Δευτέρα και Τρίτη στις 21.15, αμέσως μετά το Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων ALPHA NEWS, αφού οι συνεχείς ανατρεπτικές και συνταρακτικές εξελίξεις της τη μεταθέτουν σε μία ζώνη υψηλότερων απαιτήσεων.

 

 

Η κωμική σειρά Η ΦΑΜΙΛΙΑ, , θα μεταδίδεται κάθε Τετάρτη και Πέμπτη στις 21.15, καθότι το ισραηλινό format θεωρείται πλέον μια απόλυτα επιτυχημένη συνταγή έξυπνου χιούμορ, εμπνευσμένων διαλόγων και χημείας μεταξύ των συντελεστών, μπροστά και πίσω από τις κάμερες.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Τζένιφερ Λόπεζ: Η τρυφερή φωτογραφία με τον σύντροφο και τα παιδιά τους (ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ ποζάρουν οικογενειακώς στο κρεβάτι τους...
26/11/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ο μικρός Σταύρος Κυπριανός Κωνσταντίνου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μικρός που ξεχωρίζει στην κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου "Μπλε" μίλησε στην Χριστιάνα
27/11/2018 - 17:40

Πασίγνωστός ποδοσφαιριστής "εισβάλλει" στην Φαμίλια σε ρόλο-έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αφήνει για λίγο τα γήπεδα και δίνει ρεσιτάλ γέλιου με μια... οδοντόβουρτσα
22/11/2018 - 12:06

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Η Αριστοτέλους...ηθοποιός - Δείτε φωτογραφίες από τα γυρίσματα της σειράς(ΦΩΤΟ)

"Η Φαμίλια" ετοιμάζει μια μεγάλη έκπληξη στα νέα της επεισόδια
15/11/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε δυναμικές κινητοποιήσεις κατέρχονται οι εργάτες στο λιμάνι Λεμεσου

Καταγγέλουν άγνοια για τα αιτήματα από την εργοδοτική πλευρά και το Υπουργείο Μεταφορών

Αυτοί είναι οι καταζητούμενοι για κλοπές του 2018 (ΦΩΤΟ)

Δώδεκα άτομα καταζητεί η Αστυνομία σχετικά με διάφορες υποθέσεις κλοπών και διαρρήξεων

ΥΠΕΞ: Παρακολουθεί στενά την κατάσταση μετά την επίθεση στην Πλατεία Κλεπέρ

Ποιά τα τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης για όσους διαμένουν ή θα ταξιδέψουν στο Στρασβούργο
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Στρασβούργο: Πλατεία "φάντασμα" η Κλεπέρ (ΦΩΤΟΣ)

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

Τουρκία: Νεκροί και τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στην Άγκυρα

Η αμαξοστοιχία έπεσε πάνω σε ανισόπεδη διάβαση και δύο βαγόνια της ανατράπηκαν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ