Ψυχαγωγία

Αποκαλύφθηκε πόσα χρόνια ο Αλβάρο ήταν άπιστος στην Αθηνά Ωνάση και με ποια...

Μια μεγάλη αποκάλυψη προέβη ο επί χρόνια συνεργάτης της Αθηνάς Ωνάση, Αλέξης Μανθεάκης, για τη διπλή ζωή του Αλβάρο Ντε Μιράντα Νέτο.

Ο Αλβάρο ήταν άπιστος κατ' εξακολούθηση και είχε παράλληλη σχέση τα 8 από τα 11 χρόνια που διήρκεσε ο γάμος του με την Αθηνά.

Μάλιστα η αποκάλυψη έγινε ακόμα πιο σοκαριστική όταν ο συνεργάτης της Αθηνάς δήλωσε ότι η δεύτερη σύντροφος του ήταν μια συνοδό πολυτελείας από το Βέλγιο, ένα πρώην call girl την οποία είχε γνωρίσει λίγο μετά το γάμο του με την Αθηνά στη Βραζιλία.

O Aλέξης Μανθεάκης αποκάλυψε στην εφημερίδα Πρώτο Θέμα:

«Πριν από τρία χρόνια, με πλησίασε μια κυρία, μια γοητευτική κοπέλα που μου εξήγησε πως ήταν call girl και είχε σχέση με τον Ντόντα. Της ζήτησα να μου πει πιο πολλά, αλλά δεν μου έδινε τίποτα. Ήταν πολύ νωρίς για να δώσει στοιχεία..

Μετά από τρία χρόνια επαφών μαζί της έφτασε πέρσι η στιγμή να μου δώσει όλον τον φάκελο. Είναι αυτός ο κόκκινος φάκελος που ανέβασα στο facebook, με 120 σελίδες,με έγγραφα και πιστοποιητικά τα οποία πιστεύω ότι αποτελούν και το κλειδί στο διαζύγιο της Αθηνάς με τον Αλβάρο». 

 

Επόμενο άρθρο

Louis Night Show: Ένα γουρουνάκι ανακοίνωσε... τη νέα ώρα προβολής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης αλλάζει ώρα και μας το ανακοινώνει με τον πιο ανατρεπτικό τρόπο
06/11/2017 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύεται ο πρώην άντρας της Αθηνάς Ωνάση... (ΦΩΤΟ)

Συντετριμμένη η διάσημη κληρονόμος για τη νέα αρχή του Αλβάρο
22/09/2018 - 18:45

Ελένη Ράντου:Οι νέες δηλώσεις της για την απιστία!

Η ηθοποιός μίλησε για ακόμα μια φορά για την απιστία με αφοπλιστική ειλικρίνεια..
20/09/2018 - 11:06

Αθηνά Ωνάση: Καρέ – καρέ η πτώση της σε ιππικούς αγώνες (BINTEO)

Οι μειωμένες της επιδόσεις και το άλογο που έριξε την χρυσή κληρονόμο στο έδαφος
11/06/2018 - 15:15

Τα ζώδια, η απιστία και η αντίδρασή τους

Πόσο πιστό είναι το κάθε ζώδιο;
27/04/2018 - 09:46

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Συνελήφθη τέως κοινοτάρχη για διασπάθιση €44,000

Η υπόθεση είχε καταγγελθεί στις 21 Φεβρουαρίου 2017 από λειτουργό της Επαρχιακής Διοίκησης

Από τον κατεχόμενο Κορμακίτη άρχισε το σαρωτικό του πέρασμα ο ανεμοστρόβιλος

Εικόνες που δείχνουν τη "γέννηση" του φαινομένου και τις καταστροφές που προκάλεσε

Οι ημερομηνίες εξέτασης αιτήσεων για συντάξεις και επιδόματα

Λεπτομέρειες εξέδωσαν σε ανακοίνωση οι Υπηρεσίες Κοινωνικών Ασφαλίσεων
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε πυροσβέστης στη Μάλαγα από τις σφοδρές βροχοπτώσεις

Ακραία καιρικά φαινόμενα ανάγκασαν εκατοντάδες ανθρώπους να εγκαταλείψουν τα σπίτια τους

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" το Βανκούβερ του Καναδά

Δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής πληροφορίες για θύματα ή ζημιές - Προειδοποίηση για τσουνάμι

Ο τυφώνας Ουίλα "απειλεί" τις μεξικανικές ακτές στον Ειρηνικό

Eνισχύθηκε τη νύχτα της Κυριακής στην Κατηγορία 4 της πεντάβαθμης κλίμακας

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ