Ψυχαγωγία

Αποκαλύφθηκε πόσα χρόνια ο Αλβάρο ήταν άπιστος στην Αθηνά Ωνάση και με ποια...

Μια μεγάλη αποκάλυψη προέβη ο επί χρόνια συνεργάτης της Αθηνάς Ωνάση, Αλέξης Μανθεάκης, για τη διπλή ζωή του Αλβάρο Ντε Μιράντα Νέτο.

Ο Αλβάρο ήταν άπιστος κατ' εξακολούθηση και είχε παράλληλη σχέση τα 8 από τα 11 χρόνια που διήρκεσε ο γάμος του με την Αθηνά.

Μάλιστα η αποκάλυψη έγινε ακόμα πιο σοκαριστική όταν ο συνεργάτης της Αθηνάς δήλωσε ότι η δεύτερη σύντροφος του ήταν μια συνοδό πολυτελείας από το Βέλγιο, ένα πρώην call girl την οποία είχε γνωρίσει λίγο μετά το γάμο του με την Αθηνά στη Βραζιλία.

O Aλέξης Μανθεάκης αποκάλυψε στην εφημερίδα Πρώτο Θέμα:

«Πριν από τρία χρόνια, με πλησίασε μια κυρία, μια γοητευτική κοπέλα που μου εξήγησε πως ήταν call girl και είχε σχέση με τον Ντόντα. Της ζήτησα να μου πει πιο πολλά, αλλά δεν μου έδινε τίποτα. Ήταν πολύ νωρίς για να δώσει στοιχεία..

Μετά από τρία χρόνια επαφών μαζί της έφτασε πέρσι η στιγμή να μου δώσει όλον τον φάκελο. Είναι αυτός ο κόκκινος φάκελος που ανέβασα στο facebook, με 120 σελίδες,με έγγραφα και πιστοποιητικά τα οποία πιστεύω ότι αποτελούν και το κλειδί στο διαζύγιο της Αθηνάς με τον Αλβάρο». 

 

Επόμενο άρθρο

Louis Night Show: Ένα γουρουνάκι ανακοίνωσε... τη νέα ώρα προβολής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης αλλάζει ώρα και μας το ανακοινώνει με τον πιο ανατρεπτικό τρόπο
06/11/2017 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

"Η Αθηνά Ωνάση έδωσε τα πάντα στον Αλβάρο και αυτός την... κατέστρεψε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι αποκαλύψεις που έκανε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους
14/03/2018 - 16:41

Μαρία Σολωμού: O σύντροφός μου είχε παράλληλη σχέση και... τον εκδικήθηκα

"Με έχουν απατήσει σωρηδόν" - Ο λόγος της απιστίας και όλα όσα αποκάλυψε
11/03/2018 - 10:26

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: "Mε έχουν απατήσει και το έμαθα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο τρόπος που ξεπερνά παρόμοιες καταστάσεις
09/03/2018 - 10:22

Σχέσεις: 7 λόγοι που είναι πιο σοβαροί από την απιστία

Δώστε βάση στην επικοινωνία μεταξύ σας
05/03/2018 - 12:05

Η Αθηνά Ωνάση έγινε το... τρίτο πρόσωπο σε γάμο - Ο έρωτας και το διαζύγιο

Η χρυσή κληρονόμος φαίνεται να είναι η πέτρα του σκανδάλου στον γάμο επιχειρηματία
25/02/2018 - 19:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Σηκώθηκαν" στο πόδι οι κάτοικοι του Αγίου Νικολάου στην Πάφο

Έκρηξη βόμβας σε εκσκαφέα που βρισκόταν σταθμευμένος σε ανοιχτό χώρο

Τρεμιθούσα: Έπιασαν επ' αυτοφόρω διαρρήκτη και τον καταδίωξαν

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 25χρονου, ο οποίος κατάφερε να διαφύγει

Λάρνακα: Άγνωστοι "ρήμαξαν" το σπίτι Λιβανέζου επιχειρηματία

Μπήκαν απο πλαϊνή αλουμινένια πόρτα και έφυγαν με λεία πέντε χιλιάδες ευρώ
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ιστορική στιγμή για την κορεατική χερσόνησο (ΦΩΤΟ)

Ο Κιμ Γιονγκ Ουν διέσχισε τη στρατιωτική γραμμή για τις συνομιλίες Νότου και Βορρά

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 07:50SLAM