Ψυχαγωγία

Αποκάλυψη! Η πρώτη δουλειά της Μέγκαν Μαρκλ ήταν... "σκουπιδιάρα"

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ είναι γεμάτη λάμψη και ομορφιά ενώ είναι πια Δούκισσα του Σάσεξ και μέλος βασιλικής οικογένειας.

Η πορεία της όμως δεν ήταν στρωμένη με ροδοπέταλα, αφού πέρασε πολλές δυσκολίες τόσο προσωπικές όσο και επαγγελματικές. Η ίδια σε περιοδεία που βρίσκεται με τον πρίγκιπα Χάρι αποκάλυψε την πρώτη της δουλειά και ξάφνιασε τους πάντες.

Μέσα από έναν πολύ δυναμικό λόγο που έβγαλε σε κορίτσια σχολείου δήλωσε ότι η πρώτη της δουλειά ήταν να βγάζει έξω τα σκουπίδια από μαγαζί και την φώναζαν όλοι "σκουπιδιάρα".  Αλλόκοτο για μια δούκισσα αυτήν τη στιγμή, όμως όπως η ίδια ανέφερε η δουλειά αυτή την βοήθησε να γίνει η γυναίκα που είναι σήμερα.

“Μου θυμίζετε τόσο πολύ τον εαυτό μου όταν ήμουν στην ηλικία σας, είμαι τόσο συγκινημένη με ότι έχετε καταφέρει. Θέλω να ξέρετε πως θα σας στηρίζουμε με όλη μας τη δύναμη” δήλωσε η 37χρονη Μαρκλ στα κορίτσια του σχολείου.

Άλλωστε καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή και η ίδια μέσα από τα λόγια της και την πορεία της, το αποδεικνύει περίτρανα. 

 

Επόμενο άρθρο

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν Μαρκλ έκανε την χειρότερη "γκάφα" σε εμφάνισή της (ΦΩΤΟ)

Ξέχασε να βγάλει την ετικέτα του φορέματός της και έγινε viral
25/10/2018 - 12:06

Ποια ήταν η πρώτη δουλειά της Αριστοτέλους σε ηλικία μόλις 14 ετών; (ΒΙΝΤΕΟ)

Πριν γίνει η βασίλισσα της ψυχαγωγίας ήταν το κορίτσι... της παγωταρίας
07/03/2018 - 17:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ