Ψυχαγωγία

Αργυρός - Stan - Bo - Φουρέϊρα -Πρίαμος, γλέντησαν χθες στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Παρέλαση αστέρων του τραγουδιού έγινε χθες σε μεγάλο νυχτερινό κέντρο διασκέδασης στο κέντρο της Λευκωσίας.

Όπου και γύρναγες έβλεπες και έναν διάσημο.

Γύρναγες δεξιά; ... Έβλεπες τον Κωνσταντίνο Αργυρό

Γύρναγες αριστερά; .... Έβλεπες σε πηγαδάκι να γελάνε συνέχεια ο Stan με την Ελένη Φουρέϊρα

Κοίταζες πίσω; Έβλεπες τον Μάριο Πρίαμο με ένα κοκτέιλ καρύδα

Κοίταζες μπροστά σου έβλεπες τον Bo να πειράζει όλο το μαγάζι.

Και όχι δεν ήταν  λόγω παραισθήσεων ή υπερβολικής ζέστης...Οι διάσημοι καλλιτέχνες βρέθηκαν σε προγραμματισμένη εκδήλωση που είχαν στην Κύπρο και μετά το τέλος αυτής δεν δίστασαν να πάνε όλοι μαζί παρέα και να το κάψουν ως το πρωί, στον φίλο τους Γιώργο Παπαδόπουλο που τραγούδαγε στο State club.

Oι θαμώνες του μαγαζιού πραγματικά ενθουσιάστηκαν αφού πήγαν να ακούσουν έναν τραγουδιστή και κατέληξαν να παρκολουθήσουν συναυλία αστέρων και να διασκεδάζουν όλοι μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η Beyonce μας συστήνει τα δίδυμα

Με μία παραμυθένια φωτογραφία στο Instagram ανακοινώνει πως κλείνουν σήμερα ένα μήνα ζωής
14/07/2017 - 12:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Eλένη Φουρέιρα στην παραλία... topless! (ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές της αναρτήσεις στα social media γίνονται όλο και πιο "καυτές"
18/08/2018 - 18:16

Η Ελένη Φουρέιρα "μένει" για πάντα στην Αγία Νάπα...! (ΦΩΤΟ)

Απέκτησε το δικό της αστέρι στη γνωστή Πλατεία Διασημοτήτων του τουριστικού θερέτρου
11/08/2018 - 06:51

Ελένη Φουρέιρα:"Ένιωσα όπως ένα coming out ενός γκέι παιδιού που φοβάται"

Η σύγκριση με την Beyonce, αυτό που μισεί στους άνδρες και η καταγωγή της
22/07/2018 - 12:27

O Kωνστνατίνος Αργυρός... ημίγυμνος! (ΦΩΤΟ)

Aνεβάζει την θερμοκρασία του Instagram με ημίγυμνες φωτογραφίες τον τελευταίο καιρό
21/07/2018 - 19:15

Ο Μποτία πήρε μεταγραφή και η κρίση στην σχέση του με Φουρέιρα ξεκίνησε...(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα και η χώρα που πήγε ο γνωστός ποδοσφαιριτής
06/07/2018 - 15:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περίεργα τα γούστα ληστών στην Πάφο που έκλεψαν 1.035 κιλά φυστίκια

Παραβίασαν την πλαϊνή πόρτα του εργοστασίου στο οποίο φυλάγονταν

Υπό εξαήμερη κράτηση ο πατέρας και υπό διήμερη οι δίδυμοι γιοι του

Απέσπασαν με απειλές 23.000 ευρώ από 21χρονο στην Πάφο

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δασική περιοχή στη Μοσφιλωτή

Τέθηκε υπό έλεγχο μέσα σε 20 λεπτά, χάρη στην έγκαιρη επέμβαση των ομάδων πυρόσβεσης
Ελλάδα

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη

Στις 10 Σεπτεμβρίου η πρώτη αποστολή της μεταμνημονιακής εποπτείας της Ελλάδας

Όλα όσα ανακοίνωσε ο αρμόδιος Επίτροπος Πιέρ Μοσκοβισί

Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στην Αμαλιάδα (ΦΩΤΟ)

Εκκενώνεται το χωριό Δαφνιώτισσα
Διεθνή

Συνελήφθη ύποπτος για την επίθεση στην πρεσβεία των ΗΠΑ στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ομέρ Τσελίκ: Καθαρή πρόκληση η ένοπλη επίθεση στην Πρεσβεία των ΗΠΑ στην Άγκυρα

Στους 373 οι νεκροί από τις φονικές πλημμύρες στην Ινδία (ΦΩΤΟ)

Περισσότερα από 3.500 ιατρικά στρατόπεδα δημιουργήθηκαν για περίθαλψη των πληγέντων

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS