Ψυχαγωγία

Αργυρός - Stan - Bo - Φουρέϊρα -Πρίαμος, γλέντησαν χθες στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Παρέλαση αστέρων του τραγουδιού έγινε χθες σε μεγάλο νυχτερινό κέντρο διασκέδασης στο κέντρο της Λευκωσίας.

Όπου και γύρναγες έβλεπες και έναν διάσημο.

Γύρναγες δεξιά; ... Έβλεπες τον Κωνσταντίνο Αργυρό

Γύρναγες αριστερά; .... Έβλεπες σε πηγαδάκι να γελάνε συνέχεια ο Stan με την Ελένη Φουρέϊρα

Κοίταζες πίσω; Έβλεπες τον Μάριο Πρίαμο με ένα κοκτέιλ καρύδα

Κοίταζες μπροστά σου έβλεπες τον Bo να πειράζει όλο το μαγάζι.

Και όχι δεν ήταν  λόγω παραισθήσεων ή υπερβολικής ζέστης...Οι διάσημοι καλλιτέχνες βρέθηκαν σε προγραμματισμένη εκδήλωση που είχαν στην Κύπρο και μετά το τέλος αυτής δεν δίστασαν να πάνε όλοι μαζί παρέα και να το κάψουν ως το πρωί, στον φίλο τους Γιώργο Παπαδόπουλο που τραγούδαγε στο State club.

Oι θαμώνες του μαγαζιού πραγματικά ενθουσιάστηκαν αφού πήγαν να ακούσουν έναν τραγουδιστή και κατέληξαν να παρκολουθήσουν συναυλία αστέρων και να διασκεδάζουν όλοι μαζί.

Επόμενο άρθρο

Η Beyonce μας συστήνει τα δίδυμα

Με μία παραμυθένια φωτογραφία στο Instagram ανακοινώνει πως κλείνουν σήμερα ένα μήνα ζωής
14/07/2017 - 12:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή!

Η εξομολόγηση, η σχέση που θυσίασε για χάρη της δουλειάς του και η αυτοκριτική...
17/11/2018 - 09:58

Η Ελένη Φουρέιρα ξεκαθαρίζει τι συμβαίνει στην προσωπική της ζωή!

Απαντά για πρώτη φορά αν ισχύει ο χωρισμός της με τον Αλμπέρτο Μποτία
11/11/2018 - 11:47

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Άφησε την Miss "Τα έχω κάνει όλα" και γύρισε στο παρελθόν!
07/11/2018 - 18:55

«Σαρώνει» η Ελένη Φουρέιρα - Η νέα επιτυχία στην Ισπανία (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια τεράστια διάκριση για την δημοφιλής τραγουδίστρια..
07/11/2018 - 08:56

Χώρισαν η Ελένη Φουρέιρα και ο Αλμπέρτο Μποτία

Η απόσταση, τα σύννεφα στη σχέση τους και η απόφαση χωρισμού..
01/11/2018 - 12:00

Κωνσταντίνος Αργυρός: Είναι ακόμα ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου;

Η δημόσια κοινή εμφάνιση τους και η απάντηση που δημιούργησε πολλά ερωτηματικά…
28/10/2018 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

18χρονος μοτοσικλετιστής ξεψύχησε στην άσφαλτο στον Μόλο της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Έχασε τον έλεγχο του μοτοποδηλάτου που οδηγούσε και προσέκρουσε βίαια σε αυτοκίνητα

Στοιχεία "φωτιά" για την υπόθεση χορήγησης σκευασμάτων σε ποδοσφαιριστές (ΒΙΝΤΕΟ

Eνώπιον της Νομικής Υπηρεσίας οδηγείται ο φάκελος με τα στοιχεία και τις καταθέσεις

Κορυφώνεται η τουρκική προκλητικότητα στην ακριτική Δένεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κατοχικός στρατός παρεμποδίζει Ελληνοκύπριους γεωργούς να καλλιεργήσουν στη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων

Τσίπρας: «Τίποτα δε χαρίζεται και τίποτα δεν είναι αδύνατο»

Το μήνυμα του Έλληνας Πρωθυπουργού για την 45η επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 17/11/2018 - 23:50ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ