Ψυχαγωγία

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός, αποκαλύπτεται σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Ο δημοφιλής τραγουδιστής παρουσιάζεται στο ελλαδικό περιοδικό People, ως το golden boy της ελληνικής δισκογραφίας και νυχτερινής διασκέδασης και μιλά μεταξύ άλλων για τις σχέσεις του διαχρονικά και τα προβλήματα που αντιμετώπισε.

Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι ενώ είναι της σχέσης, έχει σταματήσει δεσμό λόγω της επιτυχίας του ενώ δεν νιώθει φυσιολογικός άνθρωπος. Ο ίδιος εκμυστηρεύεται  σε σχετικές ερωτήσεις

Γενικά είσαι των σχέσεων;

Είμαι των σχέσεων και δεν σου κρύβω ότι βλέπω ανθρώπους κοντινούς μου, φίλους μου, στους οποίους έχω βαφτίσει και τα παιδιά, και λέω "άραγε θα μπορέσω να κάνω τη δική μου οικογένεια με τη δουλειά που κάνω και με όλη αυτή την ένταση;". Το Όσα Νιώθω, ο προηγούμενος δίσκος μου, ήταν από τις κορυφαίες δουλειές που έχω κάνει, αλλά αυτό είχε και προσωπικό κόστος. Μπορεί εγώ να είχα σχέση και να μην μπόρεσα να την κρατήσω λόγω της επιτυχίας.

Γιατί να μην μπορείς να κρατήσεις μια σχέση λόγω επιτυχίας;

Γιατί ήταν τόσο γρήγορη η κατάσταση που δεν μπορούσα να αφιερώσω το χρόνο που ήθελα. Γιατί η δουλειά μου για εμένα είναι πολύτιμη. Είμαι ευγνώμων που ο κόσμος αγαπά τα τραγούδια μου και τα κάνει δικά του, που αυτό που παλεύω να πετύχω όλη μου τη ζωή μού το έχει δώσει ο Θεός αυτή τη στιγμή. Και πραγματικά αναρωτιέμαι αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να κάνω την οικογένειά μου, όπως ένας φυσιολογικός άνθρωπος;

Άρα δεν νιώθεις φυσιολογικός άνθρωπος;

Με αυτή την έννοια, όχι. Έχω πολλές ανασφάλειες μέσα μου. Θα ήθελα να το κάνω ταινία κάποια στιγμή, να καταλάβει ο κόσμος που είναι έξω από το χώρο πώς περνάει ένας καλλιτέχνης, τι ανασφάλειες και τι σκέψεις έχει. Η μουσική μου είναι το να αφουγκράζομαι τον κόσμο και να του επιστρέφω αυτό που εισπράττω μέσα από τραγούδια. Αλλά αυτό έχει ένα κόστος.

Επόμενο άρθρο

Γιάννης Πλούταρχος: «Η κόρη μου έκλαιγε όταν με είδε με... άλλη γυναίκα»

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοφιλής τραγουδιστής για την μικρή του κόρη
12/02/2018 - 21:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζούλι Μασίνο: "Είμαι 12 χρόνια χωρίς σύντροφο!"

Η αφοπλιστική της εξομολόγηση για τους λόγους που την κράτησαν μόνη της όλο αυτό τον καιρό
07/08/2018 - 15:29

O Kωνστνατίνος Αργυρός... ημίγυμνος! (ΦΩΤΟ)

Aνεβάζει την θερμοκρασία του Instagram με ημίγυμνες φωτογραφίες τον τελευταίο καιρό
21/07/2018 - 19:15

Tα νυχτροπερπατήματα Αργυρού - Ιακωβίδη - Stan - Δάντη στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media και η παρέα καλλιτεχνών που διασκέδασε στη πρωτεύουσα
19/06/2018 - 10:01

Eλευθερία Ελευθερίου:"Θα ξαναπήγαινα Eurovision, τώρα είμαι πιο ώριμη"(BINTEO)

H τραγουδίστρια αποκάλυψε το ύψος της αλλά και αν έχει σχέση
28/05/2018 - 18:53

Ανδρέας Γεωργίου:Ο έρωτας και η κοπέλα που γνώρισε στη γιαγιά του...(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δείπνο για τρεις και η απάντηση αν είναι ερωτευμένος...
28/05/2018 - 15:05

Έρευνα: Στα πόσα χρόνια γάμου είναι ευτυχισμένα τα ζευγάρια;

Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι...υπομονή
05/05/2018 - 12:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ερήμωσε" η Λευκωσία εν όψει των Αυγουστιάτικων διακοπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι πολίτες που έμειναν στην πρωτεύουσα στην κάμερα του Alpha

Κομισιόν: Από "κόσκινο" η χορήγηση βίζας σε μη Ευρωπαίους πολίτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξονυχιστικοί οι έλεγχοι λόγω της εισροής "βρώμικου χρήματος" στην Ευρώπη

Διάσωση 19χρονης στο Κάβο Γκρέκο στην Αγία Νάπα

Έπεσε στη θάλασσα από ύψος στη τοποθεσία Θαλασσινές Σπηλιές (Παλάθκια)
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις
Διεθνή

Εκουαδόρ: 24 νεκροί και 19 τραυματίες από συντριβή λεωφορείου με αυτοκίνητο

Ανάμεσα στα θύματα βρίσκονται και δύο μικρά παιδιά

Γένοβα: Στους 35 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η μάχη για τον εντοπισμό επιζώντων από τα σωστικά συνεργεία και το μήνυμα Αναστασιάδη

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ