Ψυχαγωγία

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός, αποκαλύπτεται σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Ο δημοφιλής τραγουδιστής παρουσιάζεται στο ελλαδικό περιοδικό People, ως το golden boy της ελληνικής δισκογραφίας και νυχτερινής διασκέδασης και μιλά μεταξύ άλλων για τις σχέσεις του διαχρονικά και τα προβλήματα που αντιμετώπισε.

Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι ενώ είναι της σχέσης, έχει σταματήσει δεσμό λόγω της επιτυχίας του ενώ δεν νιώθει φυσιολογικός άνθρωπος. Ο ίδιος εκμυστηρεύεται  σε σχετικές ερωτήσεις

Γενικά είσαι των σχέσεων;

Είμαι των σχέσεων και δεν σου κρύβω ότι βλέπω ανθρώπους κοντινούς μου, φίλους μου, στους οποίους έχω βαφτίσει και τα παιδιά, και λέω "άραγε θα μπορέσω να κάνω τη δική μου οικογένεια με τη δουλειά που κάνω και με όλη αυτή την ένταση;". Το Όσα Νιώθω, ο προηγούμενος δίσκος μου, ήταν από τις κορυφαίες δουλειές που έχω κάνει, αλλά αυτό είχε και προσωπικό κόστος. Μπορεί εγώ να είχα σχέση και να μην μπόρεσα να την κρατήσω λόγω της επιτυχίας.

Γιατί να μην μπορείς να κρατήσεις μια σχέση λόγω επιτυχίας;

Γιατί ήταν τόσο γρήγορη η κατάσταση που δεν μπορούσα να αφιερώσω το χρόνο που ήθελα. Γιατί η δουλειά μου για εμένα είναι πολύτιμη. Είμαι ευγνώμων που ο κόσμος αγαπά τα τραγούδια μου και τα κάνει δικά του, που αυτό που παλεύω να πετύχω όλη μου τη ζωή μού το έχει δώσει ο Θεός αυτή τη στιγμή. Και πραγματικά αναρωτιέμαι αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να κάνω την οικογένειά μου, όπως ένας φυσιολογικός άνθρωπος;

Άρα δεν νιώθεις φυσιολογικός άνθρωπος;

Με αυτή την έννοια, όχι. Έχω πολλές ανασφάλειες μέσα μου. Θα ήθελα να το κάνω ταινία κάποια στιγμή, να καταλάβει ο κόσμος που είναι έξω από το χώρο πώς περνάει ένας καλλιτέχνης, τι ανασφάλειες και τι σκέψεις έχει. Η μουσική μου είναι το να αφουγκράζομαι τον κόσμο και να του επιστρέφω αυτό που εισπράττω μέσα από τραγούδια. Αλλά αυτό έχει ένα κόστος.

Επόμενο άρθρο

Γιάννης Πλούταρχος: «Η κόρη μου έκλαιγε όταν με είδε με... άλλη γυναίκα»

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοφιλής τραγουδιστής για την μικρή του κόρη
12/02/2018 - 21:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: «Θέλω να δοκιμαστώ ως ηθοποιός»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για το απωθημένο του, την υποκριτική και την σκηνοθεσία..
19/10/2018 - 09:23

Βάσω Λασκαράκη: Η εξομολόγηση για τη νέα της σχέση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στο διαζύγιο με τον Τσιμιτσέλη και αυτά που την κέρδισαν στο νέο της σύντροφο...
14/10/2018 - 09:06

Βάσω Λασκαράκη: «Βήμα βήμα προχωράω τη ζωή μου»

Όσα δήλωσε για τα δημοσιεύματα της προσωπικής της ζωή και το επόμενο βήμα στη σχέση της..
05/10/2018 - 10:18

Η Γερονικολού έδινε συνέντευξη και ο Τσιμιτσέλης της έστελvε μηνύματα!(ΒΙΝΤΕΟ)

«Θέλω να κάνω οικογένεια αλλά όταν θα έρθει η κατάλληλη στιγμή»
04/10/2018 - 09:16

Κωνσταντίνος Αργυρός:"Δεν βγαίνω από το σπίτι για να κρύψω την προσωπική μου ζωή

Όσα είπε για την προσωπική του ζωή και την Ηλιανα Παπαγεωργιου..
30/09/2018 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί δυο αλλοδαποί για κλοπή διαμαντένιων δαχτυλιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν σβάρνα τα χρυσοχοεία με σκοπό να τα πωλήσουν

Επιχείρησε να μεταφέρει ναρκωτικά σε υπόδικο στα κρατητήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν λογάριασε τον αυστηρό έλεγχο της Αστυνομικής Διεύθυνση Λεμεσού και συνελήφθη

Σε μάστιγα εξελίχθηκε η μόδα με τις ανεξέλεγκτες ρίψεις πυροτεχνημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση στους πολίτες να προχωρούν σε καταγγελίες απηύθυνε η Δήμαρχος Λακατάμιας
Ελλάδα

Στο κελί για δεκατρία χρόνια 60χρονος που ασελγούσε σε 8χρονη

Σοκάρει η κατάθεση του ανήλικου θύματος που πάσχει από αυτισμό

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Προγραμματισμένη η συνάντηση του Έλληνα πρέσβη-Τσαβούσογλου στην Άγκυρα

"Η απόφαση για επέκταση της αιγιαλίτιδας ζώνης εναπόκειται αποκλειστικά στην Ελλάδα"
Διεθνή

Σοβαρό ατύχημα σε μετρό της Ρώμης μετά τη κατάρρευση σκάλας (ΒΙΝΤΕΟ)

20 άνθρωποι τραυματίστηκαν, μεταξύ αυτών και οπαδοί της ΤΣΣΚΑ Μόσχας

ΥΠΕΞ G7: Πολλά τα ερωτήματα χωρίς απαντήσεις στην υπόθεση Κασόγκι

Μακάβριες λεπτομέρειες για τις συνθήκες της δολοφονίας είδαν το φως της δημοσιότητας

Η διμερής συνάντηση Πούτιν - Ερντογάν

Οι δυο ηγέτες θα συμμετάσχουν στο περιθώριο της συνόδου για τη Συρία στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Η Τατιάνα πάει στο δωμάτιο που συνήθως μένει ο Τόνυ και χτυπάει την πόρτα...

Μένει όμως έκπληκτη όταν βλέπει ποιος της ανοίγει... Το Τατουάζ: Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σπιτονοικοκυρά του Ηλία, η Καίτη,έχει το συνήθειο να μπαινοβγαίνει στο σπίτι..

Ο Ηλίας προσπαθεί να την αποφύγει... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ