Ψυχαγωγία

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός, αποκαλύπτεται σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του. Ο δημοφιλής τραγουδιστής παρουσιάζεται στο ελλαδικό περιοδικό People, ως το golden boy της ελληνικής δισκογραφίας και νυχτερινής διασκέδασης και μιλά μεταξύ άλλων για τις σχέσεις του διαχρονικά και τα προβλήματα που αντιμετώπισε.

Μάλιστα, δε δίστασε να αποκαλύψει ότι ενώ είναι της σχέσης, έχει σταματήσει δεσμό λόγω της επιτυχίας του ενώ δεν νιώθει φυσιολογικός άνθρωπος. Ο ίδιος εκμυστηρεύεται  σε σχετικές ερωτήσεις

Γενικά είσαι των σχέσεων;

Είμαι των σχέσεων και δεν σου κρύβω ότι βλέπω ανθρώπους κοντινούς μου, φίλους μου, στους οποίους έχω βαφτίσει και τα παιδιά, και λέω "άραγε θα μπορέσω να κάνω τη δική μου οικογένεια με τη δουλειά που κάνω και με όλη αυτή την ένταση;". Το Όσα Νιώθω, ο προηγούμενος δίσκος μου, ήταν από τις κορυφαίες δουλειές που έχω κάνει, αλλά αυτό είχε και προσωπικό κόστος. Μπορεί εγώ να είχα σχέση και να μην μπόρεσα να την κρατήσω λόγω της επιτυχίας.

Γιατί να μην μπορείς να κρατήσεις μια σχέση λόγω επιτυχίας;

Γιατί ήταν τόσο γρήγορη η κατάσταση που δεν μπορούσα να αφιερώσω το χρόνο που ήθελα. Γιατί η δουλειά μου για εμένα είναι πολύτιμη. Είμαι ευγνώμων που ο κόσμος αγαπά τα τραγούδια μου και τα κάνει δικά του, που αυτό που παλεύω να πετύχω όλη μου τη ζωή μού το έχει δώσει ο Θεός αυτή τη στιγμή. Και πραγματικά αναρωτιέμαι αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να κάνω την οικογένειά μου, όπως ένας φυσιολογικός άνθρωπος;

Άρα δεν νιώθεις φυσιολογικός άνθρωπος;

Με αυτή την έννοια, όχι. Έχω πολλές ανασφάλειες μέσα μου. Θα ήθελα να το κάνω ταινία κάποια στιγμή, να καταλάβει ο κόσμος που είναι έξω από το χώρο πώς περνάει ένας καλλιτέχνης, τι ανασφάλειες και τι σκέψεις έχει. Η μουσική μου είναι το να αφουγκράζομαι τον κόσμο και να του επιστρέφω αυτό που εισπράττω μέσα από τραγούδια. Αλλά αυτό έχει ένα κόστος.

Επόμενο άρθρο

Γιάννης Πλούταρχος: «Η κόρη μου έκλαιγε όταν με είδε με... άλλη γυναίκα»

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοφιλής τραγουδιστής για την μικρή του κόρη
12/02/2018 - 21:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Υπάρχει άραγε ο τέλειος σύντροφος;

Όλα εκείνα που πρέπει να έχει η σχέση για να πάει καλά
27/01/2018 - 12:00

Κυτταρίτιδα: Ακολουθούμε την συνταγή της Ελένης Μενεγάκη

Για εξάλειψη της ενοχλητικής όψης πορτοκαλιού
26/01/2018 - 08:47

Εσείς κοκκινίζετε όταν σας κάνουν κομπλιμέντα;

Η άβολη στιγμή όταν μας λένε κάτι καλό!
24/01/2018 - 08:58

Η συνάντηση Αργυρού με Μίμη Πλέσσα και Γιώργο Κατσαρό που μας συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τους να παίζουν πιάνο και σαξόφωνο και να ενώνουν τις μελωδίες τους
07/12/2017 - 14:37

Ιαπωνία: Μένουν παρθένοι μέχρι και τα 35

Τι είναι αυτό που τους κρατάει μακριά από το σεξ;