Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους: Απαντά στο ενδεχόμενο ο Εφραίμ να είναι καλεσμένος της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στον αέρα της εκπομπής για το ενδεχόμενο να είναι ο Γιώργος Εφραίμ, καλεσμένος στην εκπομπή της.

Η παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" έπειτα από συζήτηση αν ποτέ θα καλούσε τον άντρα της στον αέρα της εκπομπής της, η ίδια απέκλεισε όλες τις πιθανότητες αφού ο ίδιος δεν θα δεχόταν ποτέ. Μάλιστα, δήλωσε ότι τις πλείστες φορές δεν θέλει να πλησιάζει ούτε στον χώρο εργασίας της για να της φέρει κάτι.

Και ενώ πολλές παρουσιάστριες της ελλαδικής και κυπριακής τηλεόρασης τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιούν τέτοια τεχνάσματα οι ίδιοι αποκλείουν τα ενδεχόμενα. Ο Γιώργος Εφραίμ μάλιστα, είναι από τους ποδοσφαιριστές που δεν προβάλλει την κοινωνική του ζωή παρά μόνη την αθλητική του δραστηριότητα, θέλοντας και επιδιώκοντας αυτή την λεπτή γραμμή να μην την ξεπεράσει ακόμα.

Δείτε όσα δήλωσε σε σχετική συζήτηση για την εμφάνιση του Μιχάλη Χατζηγιάννη στο πλευρό της Ζέτας Μακρυπούλια σε εκπομπή που παρουσιάζει η ίδια΄.

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Δείτε την σε παιδική ηλικία με τον πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία με τον πατέρα της, το σε αγαπώ και το μεγάλο ευχαριστώ
13/02/2018 - 09:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι της παρουσιάστριας στο εξωτερικό και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή της
11/10/2018 - 18:38

"Χρησιμοποιούν το όνομά μου..." - H δημόσια καταγγελία της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ειδοποιηθεί ήδη η αστυνομία..." - Όλα όσα ανέφερε στον αέρα της εκπομπής
03/10/2018 - 17:13

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλά για τον μπαμπά-Γιώργο Εφραίμ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευαισθησία στην κόρη του και η ...πρώτη μέρα στο σχολείο!
22/09/2018 - 11:27

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ