Ψυχαγωγία

Aριστοτέλους-Εφραίμ:Η πρώτη επέτειος και η αποκάλυψη της πρότασης γάμου(ΦΩΤΟ)

Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου.

H γνωριμία και  το φλερτ του άσου του ποδοσφαίρου στην γλυκιά παρουσιάστρια θα έφερνε πολύ γρήγορα τον έρωτα και τον γάμο. Ένα χρόνο μετά από αυτή την λαμπερή βραδιά, το ευτυχισμένο ζευγάρι γιόρτασε την επέτειό του... και μας μαρτύρησε την πιο γλυκιά προσωπική του στιγμή.

Διαβάστε επίσης: Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram αποκαλύπτοντας πως έγινε η πρόταση γάμου. Η ίδια ανέφερε

Στην προταση γαμου ημασταν στο ιδιο κρεβατακι..ενα χρονο μετα ο καθενας στο δικο του!!😂😂😂😂😂πρωτη μας επετειος!!🤗🤗σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχες σας!!🙏

Δείτε την φωτογραφία που έριξε το Instagram σε λίγα λεπτά με τα χιλιάδες likes.

Επόμενο άρθρο

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κομήτης θα περάσει το Σ/Κ πολύ κοντά από τη Γη και θα φαίνεται με γυμνό μάτι

Δείτε πια ώρα να στρέψετε τα μάτια σας στον ουρανό

Λάρνακα: Κλειστοί δρόμοι τη Κυριακή για διεξαγωγή αγώνα δρόμου

Δείτε ποιοι δρόμοι θα παραμείνουν κλειστεί και για ποιες ώρες

13χρονος έχασε τη ζωή του στα κατεχόμενα από έκρηξη βόμβας

Το άτυχο παιδί πήγε να μαζέψει χόρτα και βρήκε τη βόμβα που έσκασε στα χέρια του
Ελλάδα

Βεβήλωσαν το μνημείο του ολοκαυτώματος στη Θεσσαλονίκη με αγκυλωτό σταυρό

Ο βανδαλισμός έγινε κατά τη διάρκεια των επεισοδίων που έλαβαν χώρα στην πόλη

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα
Διεθνή

Συνεχίζουν ακάθεκτα στη Γαλλία τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Νέα κινητοποίηση σήμερα με αύξηση της ασφάλειας από την Αστυνομία

Ινδία: Έντεκα νεκροί και 29 σε κρίσιμοι κατάσταση από κατανάλωση ρυζιού

Το περιστατικό έγινε σε τελετή που είχε διοργανωθεί σε ινδουιστικό ναό στην Μισόρ

Διαμαρτυρίες στη Βουδαπέστη εναντίων νέου νόμου

Αριστεροί και Δεξιοί ένωσαν τις δυνάμεις τους και διεκδικούν με μια φωνή

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/12/2018 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW