Ψυχαγωγία

Aριστοτέλους-Εφραίμ:Η πρώτη επέτειος και η αποκάλυψη της πρότασης γάμου(ΦΩΤΟ)

Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου.

H γνωριμία και  το φλερτ του άσου του ποδοσφαίρου στην γλυκιά παρουσιάστρια θα έφερνε πολύ γρήγορα τον έρωτα και τον γάμο. Ένα χρόνο μετά από αυτή την λαμπερή βραδιά, το ευτυχισμένο ζευγάρι γιόρτασε την επέτειό του... και μας μαρτύρησε την πιο γλυκιά προσωπική του στιγμή.

Διαβάστε επίσης: Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram αποκαλύπτοντας πως έγινε η πρόταση γάμου. Η ίδια ανέφερε

Στην προταση γαμου ημασταν στο ιδιο κρεβατακι..ενα χρονο μετα ο καθενας στο δικο του!!😂😂😂😂😂πρωτη μας επετειος!!🤗🤗σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχες σας!!🙏

Δείτε την φωτογραφία που έριξε το Instagram σε λίγα λεπτά με τα χιλιάδες likes.

Επόμενο άρθρο

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

Τρίτο στεφάνι για την Ευριδίκη - Όλες οι λεπτομέρειες του γάμου της

Πού και πότε θα γίνει ο γάμος της Κύπριας τραγουδίστριας
19/06/2018 - 16:59

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Ήρθε η ανθοδέσμη-πίτσα: Η νέα τάση στους γάμους που έγινε viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα υλικά, η χώρα που ξεκίνησε την ιδέα αλλά και πως παρασκευάζεται
16/06/2018 - 11:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων

Κλέφτες με ακριβό γούστο χτύπησαν στη Λεμεσό

Μπούκαραν σε μπουτίκ με επώνυμα ρούχα και έκλεψαν είδη ένδυσης αξίας 20 χιλιάδων ευρώ
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

Το προφίλ των τεσσάρων βασικών υποψηφίων στις τουρκικές εκλογές (ΦΩΤΟ)

Ποιοι είναι οι τέσσερις βασικότεροι μνηστήρες του τουρκικού προεδρικού θώκου;

Κάλπες στην Τουρκία: Λεπτό προς λεπτό από την "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Alpha και το AlphaNews.Live βρίσκονται στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 14:00DEAL