Ψυχαγωγία

Aριστοτέλους-Εφραίμ:Η πρώτη επέτειος και η αποκάλυψη της πρότασης γάμου(ΦΩΤΟ)

Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου.

H γνωριμία και  το φλερτ του άσου του ποδοσφαίρου στην γλυκιά παρουσιάστρια θα έφερνε πολύ γρήγορα τον έρωτα και τον γάμο. Ένα χρόνο μετά από αυτή την λαμπερή βραδιά, το ευτυχισμένο ζευγάρι γιόρτασε την επέτειό του... και μας μαρτύρησε την πιο γλυκιά προσωπική του στιγμή.

Διαβάστε επίσης: Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram αποκαλύπτοντας πως έγινε η πρόταση γάμου. Η ίδια ανέφερε

Στην προταση γαμου ημασταν στο ιδιο κρεβατακι..ενα χρονο μετα ο καθενας στο δικο του!!😂😂😂😂😂πρωτη μας επετειος!!🤗🤗σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχες σας!!🙏

Δείτε την φωτογραφία που έριξε το Instagram σε λίγα λεπτά με τα χιλιάδες likes.

Επόμενο άρθρο

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτοί είναι οι 3+1 τύποι γυναικών που οι άνδρες δεν παντρεύονται...!

Κανείς άνδρας δεν τις θέλει δίπλα του και σε όλη την ζωή του
26/09/2018 - 12:05

Βάσω Λασκαράκη: Τι απαντά στο ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου;

Η πιθανότητα ενός δεύτερου γάμου και η αλλαγή μετά τον ερχομό της κορούλας της
26/09/2018 - 08:53

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Η γλυκιά φωτογραφία με την κόρη της από τα γενέθλιά της

Έζησε τα πιο ωραία γενέθλια έχοντας στην αγκαλιά της την μικρή Μελίνα
25/09/2018 - 10:41

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους γιόρτασε τα γενέθλια της on air!(ΒΙΝΤΕΟ)

H έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και το χιουμοριστικό βίντεο..
24/09/2018 - 13:30

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Παντρεύτηκε ο πρώην άντρας της Αθηνάς Ωνάση σε μια χλιδάτη τελετή(ΦΩΤΟ)

Στην σκιά του υπέρλαμπρου γάμου η φιγούρα της διάσημης κληρονόμου
23/09/2018 - 16:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτή είναι η διαδρομή που ακολούθησε ο απαγωγέας των 11χρονων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Από το δημοτικό σχολείο Καμάρων μέχρι τo διαμέρισμα στην οδό Τυρνάβου

Πρωτιά στην Κύπρο για το υψηλότερο ποσοστό αιτούντων ασύλου

Τι καταγράφει η στατιστική υπηρεσία της ΕΕ για το δεύτερο τρίμηνο του 2018

Ενίσχυση των μέτρων ασφάλειας στα σχολεία ζητά ο Πρόεδρος της ΠΟΕΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Προτείνει περίφραξη ύψους τεσσάρων και πλέον μέτρων
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Σπάνια λευκή φάλαινα έκανε βόλτες στον Τάμεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τελευταία φορά που θεάθηκε "μπελούγκα" στα νερά της Αγγλίας ήταν το 2015

Ροχανί: Ο Τραμπ θέλει να ανατρέψει την Ιρανική κυβέρνηση

Απάντηση στον Αμερικανό Πρόεδρο έδωσε ο Ιρανός ομόλογός του

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/09/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ