Ψυχαγωγία

Αριστοτέλους:Αποκάλυψε πότε θα επιστρέψουν από τις καλοκαιρινές διακοπές(ΒΙΝΤΕΟ)

Με αγάπη Χριστιάνα... και τέλος Απριλίου, δυο μήνες σχεδόν πριν το τέλος της σεζόν ήδη έχουν ξεκινήσει οι προετοιμασίες και ο προγραμματισμός για την επόμενη χρονιά.

Η λαμπερή παρουσιάστρια στο πλαίσιο της συζήτησης, για τις διακοπές και τις αργίες που έρχονται απάντησε στη δημοσιογράφο της εκπομπής, Βαρβάρα Ζαχαρίου ότι 15 Αυγούστου θα βρίσκονται πίσω στα γραφεία τους και θα έχουν γυρίσει ήδη από τις καλοκαιρινές διακοπές τους. Κάτι που δεν πρόλαβε να τους ενημερώσει και το έκανε on air, για την επάνοδό τους πριν τη πρεμιέρα της εκπομπής.

Δείτε όσα ανέφερε αφήνοντας άφωνους τους συνεργάτες της

Επόμενο άρθρο

30 πράγματα που δεν ξέραμε για την "χρυσή" αθλήτρια Διαμάντω Ευρυπίδου

Είναι μόλις 18 ετών, ξέρει ακριβώς τι θέλει από τη ζωή της αλλά και πως να το κατακτήσει
25/04/2018 - 14:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

614 καταγγελίες οδηγών από την Αστυνομία μέσα σε μόλις 48 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη ανώτατων αξιωματικών στο Αρχηγείο

Χειροπέδες σε 66χρονο για την πυρκαγιά στο Μηλικούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από ξύλα που προορίζονταν για την σούβλα του Δεκαπενταυγούστου ξέσπασε η φωτιά

Σε καταστολή ο 40χρονος που ξυλοκόπησε πλήρωμα ασθενοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει στον Alpha η Προϊστάμενη της Υπηρεσίας Ασθενοφόρων
Ελλάδα

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο

Ηλικιωμένος έπνιξε τον γείτονα του, ανήμερα Δεκαπενταύγουστου

"Τι έκανα; Κατέστρεψα τα παιδιά μου" έλεγε πάνω από το άψυχο σώμα...

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ
Διεθνή

Σεισμός 5,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην κεντρική Ιταλία

Έγινε αισθητός στην ευρύτερη περιοχή έως και την Ρώμη

Νέες απειλές για κυρώσεις από τις ΗΠΑ στην Τουρκία

Ζητούν την απελευθέρωση του φυλακισμένου Αμερικανού πάστορα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ