Ψυχαγωγία

Αθηνά Οικονομάκου: Το αδημοσίευτο στιγμιότυπο από τον γάμο της(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκε το περασμένο Σάββατο η Αθηνά Οικονομάκου και ο Φίλιππος Μιχόπουλος.

Από την μέρα του γάμου είδαμε αρκετά στιγμιότυπα από το μυστήριο αλλά και από το γαμήλιο πάρτι ωστόσο η Αθηνά Οικονομάκου δημοσίευσε χθες ένα βίντεο από τις προετοιμασίες της πριν τον γάμο που τη βλέπουμε μαζί με τις φίλες της να τραγουδούν και να διασκεδάζουν, με ένα στιγμιότυπο που είδαμε για πρώτη φορά αφού δεν είχαν δημοσιεύσει κάποια άλλη φωτογραφία από τις προετοιμασίες. 

Δείτε το βίντεο:

 

Επόμενο άρθρο

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Όσα δήλωσε για τον ερχομό του γιου της και οι ενοχές που ένιωσε...
10/10/2018 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει το νέο της.. χόμπι! (ΦΩΤΟ)

Η νέα "εμμονή" και οι φωτογραφίες από την πρώτη της προπόνηση...
29/11/2018 - 09:21

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την «λαμπερή» ζωή της

Η πιο συγκινητική εικόνα της ζωής της, η ψυχανάλυση και η κατάθλιψη...
20/11/2018 - 09:43

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ