Ψυχαγωγία

Αυτά είναι τα δέκα παρανυφάκια του βασιλικού γάμου (ΦΩΤΟ)

Λίγα μόλις εικοσιτετράωρα μας χωρίζουν από τον γάμο της χρονιάς.

Τρεις μέρες πριν από τον παραμυθένιο γάμο του Πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ, το Παλάτι με επίσημη ανακοίνωσή του ενημερώνει τα μέσα ενημέρωσης ποια θα είναι τα παρανυφάκια του βασιλικου ζεύγους.

Όπως ήταν αναμενόμενο, τα πρώτα παιδάκι στη λίστα είναι φυσικά ο 5χρονος πρίγκιπας Τζορτζ και η 3χρονη πριγκίπισσα Σάρλοτ.

Ακολουθούν τα εξής: Η Φλόρενς βαν Κούτσεμ, βαφτιστήρι του πρίγκιπα Χάρι και τα τα βαφτιστήρια της Μέγκαν Μαρκλ , η 6χρονη Ρεμί Λιτ και η 7 χρονη αδελφή της Ράιλαν.

Η 4 χρονη Ιβι Μαλρόνι, κόρη της κολλητής της νύφης Τζέσικ Μαλρόνι και του Μπένεντικτ Μαλρόνι, γιου του πρώην Καναδού πρωθυπουργού Μπράιαν Μαλρόνι. Η μόλις 2 ετών βαφτιστήρα του πρίγκιπα Χάρι, Ζάλι Γουόρεν. Ο 6χρονος Τζάσπερ Ντάιερ, και τα δίδυμα αγόρια Μπράιαν και Τζον Μαλρόνι, ετών 5, αδέλφια της Ιβι Μαλρόνι.

παρανυφακια

παρανυφακια

​παρανυφακια [Κάνετε κλικ και σύρετε το ποντίκι για να μετακινήστε] ​

 

​παρανυφακια [Κάνετε κλικ και σύρετε το ποντίκι για να μετακινήστε] ​

Επόμενο άρθρο

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πλάνταξε στο κλάμα για χάρη του πρίγκιπα...Χάρι! Μάθετε τον λόγο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο που κάνει τον γύρο του κόσμου με την απίστευτη αντίδραση
19/10/2018 - 11:16

Τα πρώτα λόγια της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι για την εγκυμοσύνη!

Η ανυπομονησία και ο ενθουσιασμός που νιώθει το ζευγάρι για το πρώτο τους παιδάκι..
18/10/2018 - 08:59

Χάρι σε θαυμαστή της Μέγκαν: "Δεν μπορείς να της δίνεις λουλούδια!"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πρίγκιπας, το μπουκέτο λουλούδια και η επίπληξη που έκανε τον γύρο του διαδικτύου
17/10/2018 - 09:23

Ο τίτλος που θα απονεμηθεί στο πρώτο παιδί του Χάρι και της Μέγκαν

Δείτε πιο τίτλο θα λάβει το νέο μέλος της βασιλικής οικογένειας σύμφωνα με το πρωτόκολλο..
16/10/2018 - 09:55

Η Μέγκαν Μαρκλ είναι έγκυος - Η επίσημη ανακοίνωση του Παλατιού(ΦΩΤΟ)

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Δούκισσα του Σάσεξ θα γίνουν γονείς...
15/10/2018 - 10:44

Η συνάντηση της Μέγκαν με.. πρώην του Χάρι!

Η άβολη στιγμή που ο Χάρι συνάντησε πρώην με την Μέγκαν στον ίδιο χώρο...
03/10/2018 - 14:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Μεταφορών: Στηρίζουμε τον εκσυγχρονισμό των κυπριακών ταχυδρομείων

"Παρά τις τεχνολογικές εξελίξεις διατηρούν το ρόλο τους" είπε η Βασιλική Αναστασιάδη

Πάφος: Υπό κράτηση 46χρονος για κατοχή αναβολικών, ναρκωτικών και κροτίδων

Στην σύλληψη προχώρησαν μέλη της ΥΚΑΝ μετά από έρευνα στην οικία του

Στο κελί τρεις αλλοδαποί για διαρρήξεις και κλοπές στην Πάφο

Διατάγματα κράτησης τριών ημερών εξέδωσε το Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου
Ελλάδα

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"
Διεθνή

Συρία: Το ΙΚ απελευθέρωσε έξι από τους 27 ομήρους της Σουέιντα

«Πρόκειται για το πρώτο κύμα» έπειτα από τη συμφωνία με το συριακό καθεστώς

Διαδήλωση υπέρ ενός νέου δημοψηφίσματος για το Brexit

Τον Ιούνιο είχαν συμμετάσχει περίπου 100.000 άνθρωποι σε παρόμοια διαδήλωση

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 16:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW