Ψυχαγωγία

Aυτό είναι το πρόσωπο-έκπληξη που θα βρίσκεται στο "Με αγάπη Χριστιάνα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη συνεργασία "έκλεισε" και επίσήμα δια στόματος Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Και ενώ η εκπομπή οδεύει προς το καλοκαίρι ήδη οι πρώτες συζητήσεις ξεκίνησαν για την τηλεοπτική εκπομπή που αγαπήθηκε όσο λίγες. Το πρώτο άτομο που έκλεισε συνεργασία και θα είναι η νέα δυναμική σύνοδος στην εκπομπή είναι ο... Χαράλαμπος Χατζηπροδρόμου.

O Μaster Chef που αγαπήθηκε από το τηλεοπτικό κοινό όσοι λίγοι βρέθηκε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μεταξύ άλλων κατά την διάρκεια του διαλείμματος "έκλεισαν" και τηλεοπτική συνεργασία. Η παρουσιάστρια δήλωσε

"Στο διαφημιστικό συζητήσαμε, τα είπαμε και τα βρήκαμε και δώσαμε τα χέρια με τον Χαράλαμπο για να ξεκινήσει η συνεργασία. Έτσι θα τον βλέπετε πολύ συχνά."

 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Το επεισοδιακό πρώτο Πάσχα που πέρασε χωρίς τα παιδιά της

"Μπαίνουν στο αυτοκίνητο και να κλαίω λες και πηγαίναν τα παιδιά μου στον πόλεμο"
16/04/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκατόν οκτώ μετανάστες έφτασαν στην Κύπρο σε περίοδο οκτώ μηνών

Ποια είναι τα στοιχεία που κατέγραψε ο Διεθνής Οργανισμός Μεταναστών

Πήγαν σπίτι της απειλώντας την με πιστόλι και μαγκούρα επειδη φροντίζει αδέσποτα

Συνελήφθησαν για το περιστατικό που σημειώθηκε στην Πάφο ένας 52χρονος και ένας 68χρονος

Συνελήφθη 48χρονος για τα "μαχαιρώματα" στην Πάφο για μια θέση πάρκινγκ

Ξεκίνησε καυγά με οδηγό ταξί, με αποτέλεσμα να καταλήξουν και οι δύο στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"
Διεθνή

Ουδεμία ένδειξη ότι η Τουρκία θα ζητήσει βοήθεια από το ΔΝΤ

"Η νέα κυβέρνηση θα χρειαστεί να επιδείξει δέσμευση σε ορθές οικονομικές πολιτικές"

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/08/2018 - 11:45ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ