Ψυχαγωγία

Αυτό είναι το πρώτο δωμάτιο εκτόνωσης και θυμού στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Έχεις νεύρα;

Σε έχουν τσαντίσει στη δουλειά;

Σε έχει χωρίσει ο δεσμός σου;

Έχεις βγει εκτός ορίων λόγω του γείτονά σου; Η λύση ήρθε...

Το δωμάτιο πανικού/θυμού είναι πια στην Κύπρο και περιμένει με "ανοιχτές αγκάλες" όλους μας για να εκτονωθούμε και να σπάσουμε αντικείμεναμε όποιον τρόπο θελήσουμε.  Μια πρακτική που κάνει θραύση στο εξωτερικό και πια μπορούμε και εμείς να τη ζήσουμε και να... ξεσπάσουμε.

Η Εριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε στο δωμάτιο θυμού στη Λεμεσό, έμαθε όλες τις λεπτομέρειες και "εκτονώθηκε" βγάζοντας τα νεύρα της, σε μπουκάλια, πιάτα, εκτυπωτή με ένα ρόπαλο.

Δείτε το δωμάτιο που θα γίνει ανάρπαστο αλλά και τα νεύρα... της Εριλένας. Σπάστεεεεε το

 

Επόμενο άρθρο

Σαρλίζ Θερόν: "Πήρα 22 κιλά και έπαθα κατάθλιψη!" - H μεγάλη αλλαγή

Ο λόγος που πάχυνε και η όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
20/04/2018 - 14:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

Λάκης Γαβαλάς: Ήμουν η καλύτερη "γκόμενα" του εμπορίου και πήγα...φυλακή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πυρά στην Μενεγάκη και την Σκορδά και οι πλαστικές επεμβάσεις...
05/12/2018 - 17:04

Βίκτωρας Παπαδόπουλος: Όσα δήλωσε για το πρόβλημα υγείας του γιου του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εγκεφαλική παράλυση του γιου του, οι ενοχές που ένιωσε και τα χρήματα που έχασε...
03/12/2018 - 17:57

Μαριάννα Καυκαρίδου: "Άκουσα πολλές φορές ότι αντιγράφω τη μητέρα μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο του "Κάρμα",το "μέσον" στο χώρο και τα κακεντρεχή σχόλια
29/11/2018 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Μεταφορών: "Έριξε το μπαλάκι" στην εταιρεία για τους λεωφορειούχους

"Ο ΟΣΥΠΑ πρέπει να πληρώσει τους εργαζομένους του όχι το Υπουργείο"

ΠΑΣΥΚΙ: Υπάρχουν ακόμη προβλήματα στην αυτονόμηση των δημόσιων νοσηλευτηρίων

Όλοι θέλουν την εφαρμογή του ΓεΣΥ αλλά πρέπει να γίνει σωστά δηλώνει ο ΠΙΣ
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Οι εναλλακτικές επιλογές της Μέι μετά την ακύρωση της ψηφοφορίας για το Brexit

Αντιδρούν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης για τις ενέργειες της

Κόρμπιν: Πρόταση μομφής για την Μέι μόνο όταν έχει πιθανότητες να πετύχει

Ο ηγέτης των Εργατικών απαντά στην απόφαση της Πρωθυπουργού για αναστολή της ψηφοφορίας

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα