Ψυχαγωγία

Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Γέννησε η Βίκυ Καγιά....

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και μοντέλο έφερε στο κόσμο το καρπό του έρωτα της με τον Ηλία Κρασσά και οι δυο τους πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.

κρασσσα

Διαβάστε επίσης: Βίκυ Καγιά:Η τελευταία φωτογραφία λίγο πριν μπει στο μαιευτήριο για να γεννήσει

Tο φύλο του μωρού είναι αγοράκι και χαίρει άκρας υγείας, ενώ όπως αναφέρεται από φίλους και συγγενείς αν και είναι νωρίς να καταλήξουν σε συμπεράσματα, μοιάζει στην Βίκυ Καγιά. Η οικογένεια της είναι στο πλευρό της στο μαιευτήριο, το οποίο έχει γεμίσει δώρα αλλά και γλυκά για να κερνούν τους επισκέπτες. Το ζευγάρι έχουν ακόμα ένα παιδί, την Μπιάνκα, η οποία και βρίσκεται κοντά στους γονείς της.

Εμείς να τους ευχηθούμε να τους ζήσει και να είναι πάντα υγιές και καλότυχο!

 

Επόμενο άρθρο

Το χειρουργείο της Αρναούτη και οι αιχμές για Φρόσω -"Δε περάσαμε τα ίδια"(ΦΩΤΟ)

Αφορμή στάθηκε μια φωτογραφία στο Facebook και το σχόλιο ενός διαδικτυακού της φίλου
21/01/2018 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης συγκινεί για τον θάνατο της μητέρας του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήμουν δίπλα της εκρατούσα την αγκαλιά, εμιλούσα της" - Όλα όσα δήλωσε
15/02/2018 - 13:42

"Λυτρώθηκε"-Ο Πανίκος Πιλάλης συγκλονίζει για τον θάνατο της μητέρας του(ΒΙΝΤΕΟ)

"Παρακάλεσα τον θεό, να την "πάρει", να μην την βλέπω έτσι"
09/02/2018 - 13:12

H Δούκισσα Νομικού μας αποχαιρετά για να γεννήσει και προέβη σε αποκαλύψεις

Η γλυκιά παρουσιάστρια μίλησε για τα επόμενα επαγγελματικά της σχέδια
31/01/2018 - 18:52

Baby Boom: Γέννησε η Aθηναΐς Νέγκα!

Η ραδιοφωνική παραγωγός και παρουσιάστρια έγινε μανούλα...
24/01/2018 - 15:37

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

"Σε αγαπώ πολύ μικρό μου αγόρι" - Η τρυφερή φωτογραφία που έριξε το Instagram
22/01/2018 - 13:23

Βίκυ Καγιά: Το "διπλό" όνομα του παιδιού, και οι πρώτες της δηλώσεις

"Μόλις τάισα τον μικρό μου… Είμαι συγκινημένη και ευτυχισμένη…"
22/01/2018 - 09:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η πένα του Λουκά Παναγή, συνάντησε το πινέλο της Μαρίνας Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γωνιές Παραμυθιού: Η πρωτοβουλία δύο ταλαντούχων νέων για τα παιδιά που νοσηλεύονται

Ύστατο χαίρε στον γνωστό επιχειρηματία Παντελή Αθηνή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διακρίθηκε για το ήθος και τον χαρακτήρα του, αλλα και για το φιλανθρωπικό του έργο

Στα χέρια του κράτους το Κέντρο Υποδοχής Αιτητών Ασύλου στην Κοφίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόταση για ανάληψη της διαχείρισης, σε επόμενη συνεδρίαση του Υπουργικού Συμβουλίου
Ελλάδα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ

Αυστηρό μήνυμα Κοτζιά προς Άγκυρα, για τους ενεργειακούς σχεδιασμούς της Κύπρου

"Οι Τούρκοι δεν θα μπορέσουν να κάνουν αυτούς τους τσαμπουκάδες στην κυπριακή ΑΟΖ"

Μητσοτάκης: "Ο Τσίπρας επενδύει στην πόλωση και στον διχασμό"

Επίθεση κατά του Έλληνα Πρωθυπουργού, με φόντο το σκάνδαλο Novartis
Διεθνή

Η Μόσχα καλεί την Ουάσινγκτον σε συνομιλίες για το ζήτημα της Βόρειας Κορέας

"Η κατάσταση στην κορεατική χερσόνησο, απαιτεί ενεργό ρωσο-αμερικανικό διάλογο"

Καμπούλ: Ένας νεκρός από επίθεση καμικάζι στη συνοικία των διπλωματών

29 άτομα σκοτώθηκαν σε τέσσερις επιθέσεις σε τρεις διαφορετικές επαρχίες του Αφγανιστάν

Ντόναλτ Τράμπ: "Χρειαζόμαστε το τείχος!"

Έκκληση του Αμερικανού Προέδρου προς το Μεξικό, "να κάνει περισσότερα για τους μετανάστες"

tv news

Τα φαινόμενα απατούν για ακόμα μια φορά!Μία μεγάλη παρεξήγηση έρχεται στο σπίτι

Θα τους οδηγήσει σε λάθος μέρη και συμπεράσματα!Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

Αυτό το Σάββατο απολαύστε Παναγιώτη Λάλεζα & την χορευτική ομάδα του Λαογραφικού

Ομίλου Λεμεσού! «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (Δείτε το trailer)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/02/2018 - 23:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW