Ψυχαγωγία

Βαλεντίνα Σοφοκλέους:"Έχω στολίσει το δέντρο μου με κόκκινα εσώρουχα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βαλεντίνα Σοφοκλέους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για την συμμετοχή της στην τηλεοπτική σειρά "Κάρμα", για την επαγγελματική της πορεία ενώ έκανε και...προσωπικές αποκαλύψεις. Η ίδια ανέφερε

Το Κάρμα είναι μια ευκαιρία για εμάς τους Κύπριους ηθοποιούς να δείξουμε μια άλλη πλευρά μας. Η Χριστιάνα Αρτεμίου γράφει ένα εξαιρετικό σενάριο και άνοιξε έναν καινούργιο δρόμο ενώ η Ναστάζια, η σκηνοθέτης είναι εξαιρετική. Πέρασα πάρα πολύ ωραία. Μετά τα γυρίσματα για τουλάχιστον δέκα μέρες κατέβασα τα ρολά, ήθελα να αποφορτιστώ γιατί ήταν πολύ έντονα. Ήθελα να απομονωθώ

Δεν μπορώ με τους τοξικούς ανθρώπους. Τους απομακρύνω, μένω μακριά και τους λέω ότι με προκαλούν αρνητική ενέργεια.

Πριν δυο ημέρες ζήτησα...συγνώμη μου. Καταλαβαίνω πότε πονώ τον άλλον. Αν το καταλάβω από μόνη μου θα πω συγνώμη, αλλά ακόμα και αν δεν το καταλάβω και μου το εξηγήσει ο άλλος και πάλι θα πω συγνώμη.

Πληγώνομαι εύκολα... Χαίρομαι με την χαρά των άλλων και στεναχωριέμαι με τις λύπες του.

Έχω κάνει σέξυ στολισμό στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο μου. Έχω ακολουθήσει την έρευνα του Χάρη. Ακατάχνωτα κόρη, έχω στολίσει με κόκκινα εσώρουχα το δέντρο μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει τη "στήριξη" της Βαλεντίνας Σοφοκλέους στα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει με τον δικό του τρόπο όσα είπε η γνωστή ηθοποιός...
24/11/2018 - 16:54

Η πληθωρική Βαλεντίνα Σοφοκλέους αποκαλύπτει: "Ναι, είμαι ερωτευμένη"

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τον έρωτα στη ζωή της και το δώρο που χάρισε στην μικρή Μελίνα
14/03/2018 - 18:11

Bαλεντίνα Σοφοκλέους:Ποζάρει με Μαλά και στέλνει μήνυμα στον Αρχιεπίσκοπο(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στο Facebook και τα καυστικά "σχόλια" λίγο πριν την κάλπη
04/02/2018 - 11:16

Η εκρηκτική παρουσία που αναστάτωσε το επιτελείο του Σταύρου Μαλά (ΦΩΤΟ)

Ντυμένη στα κόκκινα πόζαρε με νάζι, δίπλα στον Υποψήφιο Πρόεδρο για την Δημοκρατία
28/01/2018 - 14:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο για εμπρησμό αυτοκινήτου στην Πάφο

Διάταγμα 4ήμερης κράτησης εξέδωσε εναντίον του το Δικαστήριο

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας

Κύματα "καπουτσίνο" στην παραλία Πότιμα στην Κισσόνεργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από την θάλασσα που μοιάζει με καφέ
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Τροπικά ψάρια "μετανάστευσαν" με ένα τσουνάμι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μειώνεται ο αριθμός των ταράνδων λόγω της κλιματικής αλλαγής

Ψυχροπολεμικό "κρεσέντο" ανάμεσα σε Μόσχα και Ουάσινγκτον (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη Βενεζουέλα ρωσικά στρατηγικά βομβαρδιστικά

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ