Ψυχαγωγία

Βάνα Μπάρμπα:«Πού να τον βρω τον σύντροφο;Αν είχα θα με πετούσε από το παράθυρο»

Η Βάνα Μπάρμπα υπήρξε ανέκαθεν μία γυναίκα χείμαρρος, δυναμική και με πολύ έντονη προσωπικότητα.

Απόφασισε να γίνει μητέρα και να αποκτήσει παιδί εκτός γάμου, και σήμερα έχει μία κόρη 16 ετών, έχει αφήσει την υποκριτική και είναι εκλελεγμένη δημοτική σύμβουλος στη Γλυφάδα.

Για την νέα της καθημερινότητα, τις δυκολίες που περνά με την κόρη της στην εφηβεία,τους λόγους που αυτή την περίοδο δεν έχει κάποιον σύντροφο στο πλευρό της αλλά και την απόφασή της να αφήσει την υποκριτική και να αφιερωθεί στην πολιτική αποκάλυψε μεταξύ άλλων η Βάνα Μπάρμπα στην εκπομπή «Ελένη».

«Δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω αλλά το μεσημέρι είναι ιερό και τρώμε μαζί με την κόρη μου», δήλωσε.

«Πού να τον βρω εγώ τον σύντροφο; Έχω εγώ χρόνο για σύντροφο; Όταν φτάνεις στις 10, 11 το βράδυ, θες να ξεκουραστείς. Αν είχα κανέναν θα με είχε πετάξει στο παράθυρο. Ήταν επιλογή μου να μην κάνω γάμο, δεν μου άρεσε ο γάμος», ανέφερε η Βάνα Μπάρμπα.

Μάλιστα δήλωσε ότι η υποκριτική έχει τελειώσει οριστικά για εκείνη και την ενδιαφέρει μόνο η πολιτική.

Δείτε όλα όσα ανέφερε η η Βάνα Μπάρμπα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Nαταλία Γερμανού: "Παντρεύτηκα σε 5 λεπτά. Και πώς χώρισα; Σε άλλα 5 λεπτά πάλι"

Η απίστευτη αποκάλυψη της γνωστής παρουσιάστριας για το... πως παντρεύτηκε και πως χώρισε!
10/02/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βάνα Μπάρμπα αποθεώνει τον... Απόλλωνα και δηλώνει "Είμαι ερωτευμένη" (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας και τις πόζες με τα κασκόλ για την αδυναμία της στην Κύπρο
22/10/2018 - 17:16

Βάνα Μπάρμπα - Ελένη Φιλίνη: Η μεγάλη κόντρα που θα τελειώσει στα δικαστήρια

Ξεκίνησαν όλα από ένα αστείο βίντεο και τελικά θα τελειώσουν στα δικαστήρια
03/04/2018 - 12:43

Τροχαίο για την Βάνα Μπάρμπα - "Από θαύμα ζω και δεν έμεινε το παιδί μου ορφανό"

Σοβαρό ατύχημα με το αυτοκίνητο - Τα πρώτα της λόγια από το νοσοκομείο και το...λάθος
08/12/2017 - 14:39

Τι κοινό μπορεί να έχουν η Βάνα Μπάρμπα και η Κατερίνα Λάσπα;

Είναι και οι δυο πρόσωπα της ελληνικής τηλεόρασης ωστόσο, τα κοινά τους είναι περισσότερα
24/10/2017 - 08:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ