Ψυχαγωγία

Βάνα Μπάρμπα:«Πού να τον βρω τον σύντροφο;Αν είχα θα με πετούσε από το παράθυρο»

Η Βάνα Μπάρμπα υπήρξε ανέκαθεν μία γυναίκα χείμαρρος, δυναμική και με πολύ έντονη προσωπικότητα.

Απόφασισε να γίνει μητέρα και να αποκτήσει παιδί εκτός γάμου, και σήμερα έχει μία κόρη 16 ετών, έχει αφήσει την υποκριτική και είναι εκλελεγμένη δημοτική σύμβουλος στη Γλυφάδα.

Για την νέα της καθημερινότητα, τις δυκολίες που περνά με την κόρη της στην εφηβεία,τους λόγους που αυτή την περίοδο δεν έχει κάποιον σύντροφο στο πλευρό της αλλά και την απόφασή της να αφήσει την υποκριτική και να αφιερωθεί στην πολιτική αποκάλυψε μεταξύ άλλων η Βάνα Μπάρμπα στην εκπομπή «Ελένη».

«Δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω αλλά το μεσημέρι είναι ιερό και τρώμε μαζί με την κόρη μου», δήλωσε.

«Πού να τον βρω εγώ τον σύντροφο; Έχω εγώ χρόνο για σύντροφο; Όταν φτάνεις στις 10, 11 το βράδυ, θες να ξεκουραστείς. Αν είχα κανέναν θα με είχε πετάξει στο παράθυρο. Ήταν επιλογή μου να μην κάνω γάμο, δεν μου άρεσε ο γάμος», ανέφερε η Βάνα Μπάρμπα.

Μάλιστα δήλωσε ότι η υποκριτική έχει τελειώσει οριστικά για εκείνη και την ενδιαφέρει μόνο η πολιτική.

Δείτε όλα όσα ανέφερε η η Βάνα Μπάρμπα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Nαταλία Γερμανού: "Παντρεύτηκα σε 5 λεπτά. Και πώς χώρισα; Σε άλλα 5 λεπτά πάλι"

Η απίστευτη αποκάλυψη της γνωστής παρουσιάστριας για το... πως παντρεύτηκε και πως χώρισε!
10/02/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τροχαίο για την Βάνα Μπάρμπα - "Από θαύμα ζω και δεν έμεινε το παιδί μου ορφανό"

Σοβαρό ατύχημα με το αυτοκίνητο - Τα πρώτα της λόγια από το νοσοκομείο και το...λάθος
08/12/2017 - 14:39

Τι κοινό μπορεί να έχουν η Βάνα Μπάρμπα και η Κατερίνα Λάσπα;

Είναι και οι δυο πρόσωπα της ελληνικής τηλεόρασης ωστόσο, τα κοινά τους είναι περισσότερα
24/10/2017 - 08:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό οκταήμερη κράτηση 24χρονος Πολωνός για ληστεία χρυσοχοείου στη Λεμεσό

Το αδίκημα διαπράχθηκε τον Ιούλιο και εναντίον του εκκρεμούσε ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης

Τόνοι ιατρικών αποβλήτων, έξω από εργοστάσιο στην Κοφίνου (ΦΩΤΟ)

Την άμεση διερεύνηση της υπόθεσης ανακοίνωσε η Αστυνομία, που άρχισε τη λήψη καταθέσεων

Στάσεις εργασίας απο τα συνεργεία σκυβάλων των Δήμων Πάφου, Γεροσκήπου & Πέγειας

Απεργιακές κινητοποιήσεις προγραμματίζονται και σε άλλους Δήμους της ελεύθερης Κύπρου
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Νέες φιλοκυβερνητικές δυνάμεις έφτασαν στο Αφρίν της Συρίας

«Δεκάδες μαχητές πιστοί στο καθεστώς εισήλθαν στην περιοχή του Αφρίν»

Μαυροβούνιο: Επίθεση βομβιστή-καμικάζι κοντά στην πρεσβεία των ΗΠΑ

Δεν έχει αποκλειστεί απολύτως κανένα ενδεχόμενο

Οπλισμένους εκπαιδευτικούς για μείωση των σφαγών στα σχολεία προτείνει ο Τραμπ

"Ένας υπάλληλος με όπλο θα μπορούσε να τερματίσει μια επίθεση πολύ γρήγορα"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και τις λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ