Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Ποιος να μας το λεγε πως μία ταινία στο σινεμά και μία έξοδος που κανονίζε μεταξύ της η παρέα του "Με αγάπη Χριστιάνα" θα ήταν η αιτία τόσο γέλιο;

Όλα ξεκίνησαν λοιπόν, μετά από ένα μήνυμα που έστειλε ο Αντρέας Αριστοτέλους σε ένα κοινό γκρουπ που έχουν τα παιδιά για να επικοινωνούν μεταξύ τους, προτείνοντάς τους να δουν μία ταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η Τζούλια Ρόμπερτς.

Ο Αντρέας έγραψε στο εν λόγω μήνυμα: "Αν έχει κάποιον που δεν έκλαψε εδώ και καιρό, να πάει να δει ASAP αυτή την ταινία".

Η Bαρβάρα Ζαχαρίου λοιπόν, νόμιζε πως το "ASAP" (as soon as possible - τo συντομότερο δυνατό) είναι ο τίτλος της ταινίας και αναρωτιόταν αν ακόμα μιλούσαν για την ίδια ταινία, αφού ο τίτλος ήταν... διαφορετικός! 

Όπως ήταν αναμενόμενο μόλις αποκαλύφθηκε η "παρεξήγηση" λύθηκαν όλοι στα γέλια! Ωστόσο, η ιστορία δεν τελειώνει εδώ, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, με αφορμή τη σημερινή γκάφα της συνεργάτιδάς της, αποκάλυψε ακόμα μία, ακόμα μεγαλύτερη!

Όπως ομολόγησε λοιπόν, η Βαρβάρα πριν από δύο -τρία χρόνια, αντί να στείλει μήνυμα στην αισθητικό της ζητώντας να πάει για αποτρίχωση, έστειλε το μήνυμα στον.... Εκπρόσωπο τύπου της Αστυνομίας!

Ναι, ναι καλά διαβάσατε, ρώτησε τον κ. Αγγελίδη, αν μπορεί να της κάνει..αποτρίχωση!

Για του λόγου το αληθές, δείτε το βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Αγγελική Ηλιάδη: Απαντά στις φήμες που την θέλουν να παντρεύεται

Παντρεύεται τελικά τον Σάββα Γκέντσογλου μετά τη φωτογραφία με το μονόπετρο;
10/01/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Σοκάρουν τα ευρήματα της νεκροτομής των 11χρονων κοριτσιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις 10 Ιουλίου η ποινή στον 34χρονο Βούλγαρο για το θανατηφόρο Λάρνακας
02/07/2018 - 20:41

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο ΠτΔ εξέφρασε την ελπίδα να συνεργαστεί η άλλη πλευρά

"Για να μπορέσει ο ΓΓ να συγκαλέσει μια νέα σύνοδο για το Κυπριακό" όπως ανέφερε

Αεροδρόμιο Λάρνακας: Επιβάτης ταξίδευε με κοσμήματα αξίας 13.000 ευρώ

Εντοπίστηκαν από το Τμήμα Τελωνείων κατά τη διάρκεια του ελέγχου επιβατών

Τελέστηκαν τα αποκαλυπτήρια του μνημείου για τις μάνες αγνοουμένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτιαγμένο από λάβα ηφαιστείου της Σαντορίνης, τοποθετήθηκε στον Τύμβο Μακεδονίτισσας
Ελλάδα

Στο "κόκκινο" Αθήνα - Μόσχα μετά την ακύρωση της επίσκεψης Λαβρόφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη Τσίπρα - Κοτζιά στο Μέγαρο Μαξίμου

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων
Διεθνή

Συζητήσεις Τραμπ για επίσκεψη Πούτιν στην Ουάσιγκτον

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ζήτησε από ανώτερο υπάλληλο να προσκαλέσει τον Ρώσο Πρόεδρο

Βέλγιο: Χάος στον εναέριο χώρο λόγω προβλήματος σε υπολογιστή

Τι δήλωσε εκπρόσωπος του αεροδρομίου των Βρυξελλών

Ισπανία: Απέσυρε τα διεθνή εντάλματα σύλληψης κατά του Πουτζντεμόν

Ο πρώην Πρόεδρος της Καταλονίας επρόκειτο να εκδοθεί στην Ισπανία

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ