Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Ποιος να μας το λεγε πως μία ταινία στο σινεμά και μία έξοδος που κανονίζε μεταξύ της η παρέα του "Με αγάπη Χριστιάνα" θα ήταν η αιτία τόσο γέλιο;

Όλα ξεκίνησαν λοιπόν, μετά από ένα μήνυμα που έστειλε ο Αντρέας Αριστοτέλους σε ένα κοινό γκρουπ που έχουν τα παιδιά για να επικοινωνούν μεταξύ τους, προτείνοντάς τους να δουν μία ταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η Τζούλια Ρόμπερτς.

Ο Αντρέας έγραψε στο εν λόγω μήνυμα: "Αν έχει κάποιον που δεν έκλαψε εδώ και καιρό, να πάει να δει ASAP αυτή την ταινία".

Η Bαρβάρα Ζαχαρίου λοιπόν, νόμιζε πως το "ASAP" (as soon as possible - τo συντομότερο δυνατό) είναι ο τίτλος της ταινίας και αναρωτιόταν αν ακόμα μιλούσαν για την ίδια ταινία, αφού ο τίτλος ήταν... διαφορετικός! 

Όπως ήταν αναμενόμενο μόλις αποκαλύφθηκε η "παρεξήγηση" λύθηκαν όλοι στα γέλια! Ωστόσο, η ιστορία δεν τελειώνει εδώ, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, με αφορμή τη σημερινή γκάφα της συνεργάτιδάς της, αποκάλυψε ακόμα μία, ακόμα μεγαλύτερη!

Όπως ομολόγησε λοιπόν, η Βαρβάρα πριν από δύο -τρία χρόνια, αντί να στείλει μήνυμα στην αισθητικό της ζητώντας να πάει για αποτρίχωση, έστειλε το μήνυμα στον.... Εκπρόσωπο τύπου της Αστυνομίας!

Ναι, ναι καλά διαβάσατε, ρώτησε τον κ. Αγγελίδη, αν μπορεί να της κάνει..αποτρίχωση!

Για του λόγου το αληθές, δείτε το βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Αγγελική Ηλιάδη: Απαντά στις φήμες που την θέλουν να παντρεύεται

Παντρεύεται τελικά τον Σάββα Γκέντσογλου μετά τη φωτογραφία με το μονόπετρο;
10/01/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς "Κάρμα"...
09/11/2018 - 17:42

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

Η Αριστοτέλους και η ομάδα της σε mood.. Halloween! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως μεταμφιέστηκε το «Με αγάπη Χριστιάνα» με αφορμή το Halloween..
31/10/2018 - 17:50

Χριστιάνα Αρτεμίου: Όσα δήλωσε για τη νέα κοινωνική σειρά «Κάρμα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της μητέρας της στη σειρά και τα κακεντρεχή σχόλια που ειπώθηκαν…
26/10/2018 - 17:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστρέφει ανακαινισμένο το Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες από το εσωτερικό του υπό ανακαίνιση θεάτρου

Χειροπέδες σε τέσσερις για την εν ψυχρώ δολοφονία του Γκάρυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφθασαν στα ίχνη τους μετά από μαρτυρία που φαίνεται να τους εμπλέκει στο άγριο φονικό

Συνελήφθησαν οι συγκάτοικοι του υπόπτου για τον φόνο της Γιαννούλας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι εντοπίστηκε στην κατοχή τους και τα σοκαριστικά ευρήματα της νεκροτομής
Ελλάδα

Προχώρησαν σε άνοιγμα λογαριασμών του Κώστα Σημίτη

"Ευπρόσδεκτη η έρευνα" δηλώνει ο πρώην Έλληνας Πρωθυπουργός

"Δεν σκότωσα την κόρη μου, την τεμάχισα"

Φρίκη προκαλούν όσα εισακούσθηκαν ενώπιον του Εφετείου για την υπόθεση της μικρής Άννυ

Η 14χρονη Μαριάννα που διήνυσε 42χλμ με αναπηρικό στον Μαραθώνιο της Αθήνας

Ρίγη συγκίνησης προκαλεί το βίντεο με τη στιγμή που η μικρή εκπλήρωσε άλλο ένα όνειρο της
Διεθνή

Τη συμφωνία ΕΕ- Ηνωμένου Βασιλείου εξήγησε στον Τύπο ο Μισέλ Μπαρνιέ

Συμφωνία και επί του πρωτοκόλλου για τις βρετανικές βάσεις στην Κύπρο

Το υπουργικό συμβούλιο ενέκρινε το σχέδιο συμφωνίας για το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη δημοσιότητα το προσχέδιο της συμφωνίας για έξοδο της Βρετανίας από την ΕΕ τον Μάρτιο

Το ενδυματολογικό "φετίχ" του Καναδού Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Τζάστιν Τρουντό καταφέρνει σε κάθε του εμφάνιση να κλέβει τις εντυπώσεις

tv news

Ο Στέφανος καλεί την αστυνομία στην αποθήκη και όλοι μαζί βλέπουν τα «σημάδια»..

Η Όλγα στήνει μια κομπίνα με τη Βάσω... Το Τατουάζ: Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Δημήτρης συνέρχεται με μερική απώλεια μνήμης, δεν θυμάται τίποτα για την πτώση

Η Κάτια  εκμεταλλεύεται την κατάσταση του... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 14/11/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ