Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Ποιος να μας το λεγε πως μία ταινία στο σινεμά και μία έξοδος που κανονίζε μεταξύ της η παρέα του "Με αγάπη Χριστιάνα" θα ήταν η αιτία τόσο γέλιο;

Όλα ξεκίνησαν λοιπόν, μετά από ένα μήνυμα που έστειλε ο Αντρέας Αριστοτέλους σε ένα κοινό γκρουπ που έχουν τα παιδιά για να επικοινωνούν μεταξύ τους, προτείνοντάς τους να δουν μία ταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η Τζούλια Ρόμπερτς.

Ο Αντρέας έγραψε στο εν λόγω μήνυμα: "Αν έχει κάποιον που δεν έκλαψε εδώ και καιρό, να πάει να δει ASAP αυτή την ταινία".

Η Bαρβάρα Ζαχαρίου λοιπόν, νόμιζε πως το "ASAP" (as soon as possible - τo συντομότερο δυνατό) είναι ο τίτλος της ταινίας και αναρωτιόταν αν ακόμα μιλούσαν για την ίδια ταινία, αφού ο τίτλος ήταν... διαφορετικός! 

Όπως ήταν αναμενόμενο μόλις αποκαλύφθηκε η "παρεξήγηση" λύθηκαν όλοι στα γέλια! Ωστόσο, η ιστορία δεν τελειώνει εδώ, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, με αφορμή τη σημερινή γκάφα της συνεργάτιδάς της, αποκάλυψε ακόμα μία, ακόμα μεγαλύτερη!

Όπως ομολόγησε λοιπόν, η Βαρβάρα πριν από δύο -τρία χρόνια, αντί να στείλει μήνυμα στην αισθητικό της ζητώντας να πάει για αποτρίχωση, έστειλε το μήνυμα στον.... Εκπρόσωπο τύπου της Αστυνομίας!

Ναι, ναι καλά διαβάσατε, ρώτησε τον κ. Αγγελίδη, αν μπορεί να της κάνει..αποτρίχωση!

Για του λόγου το αληθές, δείτε το βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Αγγελική Ηλιάδη: Απαντά στις φήμες που την θέλουν να παντρεύεται

Παντρεύεται τελικά τον Σάββα Γκέντσογλου μετά τη φωτογραφία με το μονόπετρο;
10/01/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Αποκάλυψε πότε θα επιστρέψουν από τις καλοκαιρινές διακοπές(ΒΙΝΤΕΟ)

Άφωνοι οι συνεργάτες της αφού δεν περίμεναν να γυρίσουν πιο νωρίς από το συνηθισμένο
25/04/2018 - 15:06

Αυτό είναι το πρώτο δωμάτιο εκτόνωσης και θυμού στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στην πιο...νευρική εμπειρία
20/04/2018 - 16:20

Πρόσφυγας πατέρας κοιμάται σε αυτοκίνητο με τα τρία ανήλικα παιδιά του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βοήθεια που εκπέμπει η εκπομπή για την οικογένεια...
13/04/2018 - 17:52

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

Πασχαλινή "Με αγάπη Χριστιάνα" από την Κακοπετριά - Δείτε backstage φωτογραφίες

Στις 15.00 στον Alpha Κύπρου με πολύ παραδοσιακό χορό και τραγούδι
09/04/2018 - 13:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διπλό φονικό: Ολοκληρώθηκαν οι έρευνες στην οικία του άτυχου ζεύγους

Οι ανακριτές έχουν τα κομμάτια που συνθέτουν το παζλ του στυγερού εγκλήματος

Έτοιμες οι Αρχές να αντιμετωπίσουν ενδεχόμενο τρομοκρατικό χτύπημα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πώς αξιολογεί η Αστυνομία τα αποτελέσματα της άσκησης "Τρίτωνας" στην μαρίνα Λεμεσού

Τέλος η απεργία του ωρομίσθιου προσωπικού στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Κοινή ανακοίνωση εξέδωσαν Υπουργείο Υγείας και συνδικαλιστικές οργανώσεις
Ελλάδα

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης

Στην έδρα του ΟΗΕ στη Βιέννη, η συνάντηση Κοτζιά-Ντιμιτρόφ-Νίμιτς

Κύριο θέμα μεταξύ των τριών ανδρών θα είναι το Σκοπιανό

Άλλα είπε ο Κουβέλης, άλλα ο Καμμένος για τις γαλλικές φρεγάτες

Τί είπε o Έλληνας ΥΠΑΜ για την αναβάθμιση των F-16
Διεθνή

Δύο πύραυλοι Tomahawk εστάλησαν από την Συρία στην Μόσχα για μελέτη

«Ένας αριθμός πυραύλων δεν πέτυχε τους στόχους τους, εξαιτίας κάποιων τεχνικών λαθών»

Γερμανία: Ημέρα αλληλεγγύης εναντίον ενός νέου κύματος αντισημιτισμού

Έπειτα από επεισόδια που ενίσχυσαν τους φόβους για μια ανάδυση του

Δανία: Ισόβια στον εφευρέτη για τη δολοφονία δημοσιογράφου

Η Κιμ Βαλ κατακρεουργήθηκε τον Αύγουστο του 2017

tv news

Ο Αχιλλέας φτάνει στην εκκλησία χτυπημένος και ξεκινάει το μυστήριο...

Τι γίνετε όταν έρχεται και η Ρενάτα; Τετάρτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Σάκης μαζεύει τα ρούχα του απ’ το σπίτι και ορκίζεται να εκδικηθεί τον Στέφανο

Η Αμαλία είναι αποφασισμένη να χωρίσει από τον Θεοχάρη... Τετάρτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 25/04/2018 - 17:20DEAL