Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Έστειλε στον Εκπρόσωπο Τύπου Αστυνομίας για.... αποτρίχωση!

Ποιος να μας το λεγε πως μία ταινία στο σινεμά και μία έξοδος που κανονίζε μεταξύ της η παρέα του "Με αγάπη Χριστιάνα" θα ήταν η αιτία τόσο γέλιο;

Όλα ξεκίνησαν λοιπόν, μετά από ένα μήνυμα που έστειλε ο Αντρέας Αριστοτέλους σε ένα κοινό γκρουπ που έχουν τα παιδιά για να επικοινωνούν μεταξύ τους, προτείνοντάς τους να δουν μία ταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η Τζούλια Ρόμπερτς.

Ο Αντρέας έγραψε στο εν λόγω μήνυμα: "Αν έχει κάποιον που δεν έκλαψε εδώ και καιρό, να πάει να δει ASAP αυτή την ταινία".

Η Bαρβάρα Ζαχαρίου λοιπόν, νόμιζε πως το "ASAP" (as soon as possible - τo συντομότερο δυνατό) είναι ο τίτλος της ταινίας και αναρωτιόταν αν ακόμα μιλούσαν για την ίδια ταινία, αφού ο τίτλος ήταν... διαφορετικός! 

Όπως ήταν αναμενόμενο μόλις αποκαλύφθηκε η "παρεξήγηση" λύθηκαν όλοι στα γέλια! Ωστόσο, η ιστορία δεν τελειώνει εδώ, αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, με αφορμή τη σημερινή γκάφα της συνεργάτιδάς της, αποκάλυψε ακόμα μία, ακόμα μεγαλύτερη!

Όπως ομολόγησε λοιπόν, η Βαρβάρα πριν από δύο -τρία χρόνια, αντί να στείλει μήνυμα στην αισθητικό της ζητώντας να πάει για αποτρίχωση, έστειλε το μήνυμα στον.... Εκπρόσωπο τύπου της Αστυνομίας!

Ναι, ναι καλά διαβάσατε, ρώτησε τον κ. Αγγελίδη, αν μπορεί να της κάνει..αποτρίχωση!

Για του λόγου το αληθές, δείτε το βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Αγγελική Ηλιάδη: Απαντά στις φήμες που την θέλουν να παντρεύεται

Παντρεύεται τελικά τον Σάββα Γκέντσογλου μετά τη φωτογραφία με το μονόπετρο;
10/01/2018 - 15:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Άκης Πετρετζίκης αποκαλύπτεται για το "Bake Off" λίγο πριν την πρεμιέρα-ΒΙΝΤΕΟ

H Kύπρια γιατρός που εισβάλλει στο παιχνίδι και όσα δήλωσε για την κριτική που θα γίνεται
22/09/2018 - 11:57

Μέλανη Στέλιου:«Ήμουν δυστυχισμένη.Ένιωθα ότι με πυροβολούσαν από παντού»-ΒΙΝΤΕΟ

Ο ρόλος της στη νέα κοινωνική σειρά «Μπλε» και οι αποκαλύψεις που έκανε στην Αριστοτέλους
21/09/2018 - 17:50

Δέσποινα Ολυμπίου:Η αποβολή, η νέα ζωή και ο αποχωρισμός από το παιδί της-ΒΙΝΤΕΟ

"Έκλαιγα στα κρυφά βλέποντας τον" - Όλα όσα ανέφερε στην Αριστοτέλους
19/09/2018 - 22:32

Αλεξία Αναστασίου: «Περίμενα καλύτερη αντιμετώπιση..»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τις μεγάλες αποφάσεις που πήρε και για τα νέα επαγγελματικά της σχέδια
18/09/2018 - 16:37

Βαρβάρα Ζαχαρίου:"To αποφάσισα, θα κάνω... μπότοξ" (BINTEO)

Η αποκάλυψη και ο λόγος που θα προέβη στην αισθητική επέμβαση!
17/09/2018 - 18:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 23:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ