Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον σύντροφο της και τα σχέδια γάμου!

Η Βάσω Λασκαράκη είναι φουλ ερωτευμένη….

Η ηθοποιός που συνεχίζει για πέμπτη χρόνια στην επιτυχημένη κωμική σειρά του Alpha «Το σόι σου» βρίσκεται στην καλύτερη της φάση και σε πρόσφατη συνέντευξη της στο ελλαδικό περιοδικό “Hello” αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και την σχέση της με τον Λευτέρη Σουλτάτο. Η Βάσω Λασκαράκη δεν λέει «όχι» σε έναν δεύτερο γάμο αφού όπως φαίνεται ο σύντροφος της έχει όλα ζητάει σε μια σχέση με την ίδια να αναφέρει:

Δεν είμαι αρνητική σε έναν δεύτερο γάμο, ούτε στο να ξαναφτιάξω τη ζωή μου από την αρχή. Τη ζωή μου την ονειρεύομαι συντροφική, μέσα σε οικογένεια. Δε σκορπάω τον εαυτό μου δεξιά και αριστερά. Εφόσον στη ζωή μου εμφανίστηκε κάτι πολύτιμο σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα και μπόρεσα να το αναγνωρίσω και να το κρατήσω, ορίζοντας ξανά τον εαυτό μου μέσα από αυτό, φυσικά και με σκέφτομαι με γάμο και οικογένεια!

Η αγαπημένη ηθοποιός αν και δεν κρύβει την σχέση της δεν συνηθίζει να μιλάει για τα προσωπικά της και αυτή τη φορά αναφέρθηκε στον σύντροφο της με τα πιο γλυκά και τρυφερά λόγια δηλώνοντας:

Είναι η ψυχή ενός ανθρώπου που μετράει και το τι έχει να σου δώσει. Όταν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο και σου μαθαίνει πράγματα, όταν μπορεί να διαχειριστεί καταστάσεις μ’ έναν διαφορετικό τρόπο που εσύ δεν τον είχες και τον θαυμάζεις. Δε θα μπορούσα να είμαι μ’ έναν άνθρωπο που δεν τον θαυμάζω σε πολλούς τομείς στη ζωή του. Είναι Κρητικός και λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, τους έξι μήνες μένει εκεί και τους υπόλοιπους στην Αθήνα.. Νιώθω πολύ καλά, ανακούφιση και ηρεμία. Υπάρχει κάτι στη ζωή μου που με κάνει να ονειρεύομαι και να σχεδιάζω πράγματα

 

Επόμενο άρθρο

Τάμα εξ αποστάσεως! Ιστοσελίδα ανατρέπει τις εκκλησιαστικές παραδόσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

"Με λένε κόρη του Σατανά": Η ιδιοκτήτρια του site μιλάει αποκλειστικά στο Alphanewslive
15/11/2018 - 16:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη: Η αντίδραση της όταν την ρώτησαν για τον αρραβώνα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις για τον αρραβώνα με τον σύντροφο της και οι γιορτές των Χριστουγέννων
13/12/2018 - 09:35

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Τον ρώτησαν για τον σύντροφο της Λασκαράκη και...τρόλαρε!

Η δημόσια παραδοχή για την Γερονικολού και η σύγκριση με την Λασκαράκη
02/12/2018 - 10:55

Λασκαράκη- Σουλτάτος: Τα τρυφερά στιγμιότυπα σε βραδινή τους έξοδο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ζευγάρι δεν κρύβεται και απολαμβάνει τον έρωτα του...
24/11/2018 - 14:37

Λασκαράκη-Τσιμιτσέλης: Ξανά μαζί - Ο λόγος της νέας τους συνάντησης (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες, τα γενέθλια, οι ευχές και η εντυπωσιακή τούρτα..
10/11/2018 - 13:35

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ