Ψυχαγωγία

Βέφα Αλεξιάδου VS Φαίη Σκορδά: "Με στεναχώρησε είμαι θυμωμένη μαζί της"

H Bέφα Αλεξιάδου ξεσπά κατά της Φαίης Σκορδά και της εκπομπής που παρουσιάζει...

Η  κυρία Βέφα εκμυστηρεύτηκε δηλώνοντας την έντονη δυσαρέσκειά της, ότι η Φαίη Σκορδά χρησιμοποίησε μόνο το υλικό που μιλά για τον πόνο και τον χαμό των παιδιών της και αφαίρεση την συνέντευξη για τη ζωή και την καριέρα της καθώς και την αισιοδοξία και θα θετικά μηνύματα που εξέφρασε.

Η ίδια δήλωσε

«Κυρίως με ενδιαφέρει να δείχνω αισιοδοξία και όχι μιζέρια. Ήμουν πάντα ο άνθρωπος της αισιοδοξίας κι αυτό είναι που με στενοχώρησε από τη συνάντησή μου με τη Φαίη Σκορδά.

Είμαι θυμωμένη. Διότι μου πήραν συνέντευξη για την εκπομπή και μιλήσαμε για όλη μου τη ζωή, για την καριέρα μου και τελικά έβαλε αποσπάσματα μόνο για τον πόνο και τον χαμό των δικών μου.

Διαβάστε επίσης: Βέφα Αλεξιάδου: "Ας ήμουνα ζητιάνα κι ας είχα τα παιδιά μου"(BINTEO)

Με στενοχώρησε. Δεν μου αρέσει να βάζουν τον κόσμο να με λυπάται και να κλαίει με τον πόνο μου. Εγώ είμαι άνθρωπος της αισιοδοξίας»

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: «Ούτε η κυρία Καινούργιου, ούτε η κυρία Σκορδά πηγαίνουν…»

Ο λόγος που τα έβαλε με την Κατερίνα Καινούργιου και την Φαίη Σκορδά...
09/12/2018 - 12:31

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση από Μετεωρολογική για ισχυρές καταιγίδες

Η Αστυνομία προειδοποιεί για περιορισμένη ορατότητα στους δρόμους

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο
Ελλάδα

Έκρηξη βόμβας σε τηλεοπτικό σταθμό στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσπευσε κλιμάκιο της αντιτρομοκρατικής και έχει αποκλειστεί υπόγεια διάβαση της Ποσειδώνος

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ