Ψυχαγωγία

Βέφα Αλεξιάδου VS Φαίη Σκορδά: "Με στεναχώρησε είμαι θυμωμένη μαζί της"

H Bέφα Αλεξιάδου ξεσπά κατά της Φαίης Σκορδά και της εκπομπής που παρουσιάζει...

Η  κυρία Βέφα εκμυστηρεύτηκε δηλώνοντας την έντονη δυσαρέσκειά της, ότι η Φαίη Σκορδά χρησιμοποίησε μόνο το υλικό που μιλά για τον πόνο και τον χαμό των παιδιών της και αφαίρεση την συνέντευξη για τη ζωή και την καριέρα της καθώς και την αισιοδοξία και θα θετικά μηνύματα που εξέφρασε.

Η ίδια δήλωσε

«Κυρίως με ενδιαφέρει να δείχνω αισιοδοξία και όχι μιζέρια. Ήμουν πάντα ο άνθρωπος της αισιοδοξίας κι αυτό είναι που με στενοχώρησε από τη συνάντησή μου με τη Φαίη Σκορδά.

Είμαι θυμωμένη. Διότι μου πήραν συνέντευξη για την εκπομπή και μιλήσαμε για όλη μου τη ζωή, για την καριέρα μου και τελικά έβαλε αποσπάσματα μόνο για τον πόνο και τον χαμό των δικών μου.

Διαβάστε επίσης: Βέφα Αλεξιάδου: "Ας ήμουνα ζητιάνα κι ας είχα τα παιδιά μου"(BINTEO)

Με στενοχώρησε. Δεν μου αρέσει να βάζουν τον κόσμο να με λυπάται και να κλαίει με τον πόνο μου. Εγώ είμαι άνθρωπος της αισιοδοξίας»

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

"Είχα ερωτική φαντασίωση με τη Φαίη Σκορδά-Έχω κρατήσει φωτογράφισή της"(ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής που και το σέξυ εξώφυλλο της παρουσιάστρια από το παρελθόν
28/05/2018 - 14:40

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάνει wakeboard και ο περήφανος μπαμπάς τον απαθανατίζει
27/05/2018 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ