Ψυχαγωγία

Βέφα Αλεξιάδου VS Φαίη Σκορδά: "Με στεναχώρησε είμαι θυμωμένη μαζί της"

H Bέφα Αλεξιάδου ξεσπά κατά της Φαίης Σκορδά και της εκπομπής που παρουσιάζει...

Η  κυρία Βέφα εκμυστηρεύτηκε δηλώνοντας την έντονη δυσαρέσκειά της, ότι η Φαίη Σκορδά χρησιμοποίησε μόνο το υλικό που μιλά για τον πόνο και τον χαμό των παιδιών της και αφαίρεση την συνέντευξη για τη ζωή και την καριέρα της καθώς και την αισιοδοξία και θα θετικά μηνύματα που εξέφρασε.

Η ίδια δήλωσε

«Κυρίως με ενδιαφέρει να δείχνω αισιοδοξία και όχι μιζέρια. Ήμουν πάντα ο άνθρωπος της αισιοδοξίας κι αυτό είναι που με στενοχώρησε από τη συνάντησή μου με τη Φαίη Σκορδά.

Είμαι θυμωμένη. Διότι μου πήραν συνέντευξη για την εκπομπή και μιλήσαμε για όλη μου τη ζωή, για την καριέρα μου και τελικά έβαλε αποσπάσματα μόνο για τον πόνο και τον χαμό των δικών μου.

Διαβάστε επίσης: Βέφα Αλεξιάδου: "Ας ήμουνα ζητιάνα κι ας είχα τα παιδιά μου"(BINTEO)

Με στενοχώρησε. Δεν μου αρέσει να βάζουν τον κόσμο να με λυπάται και να κλαίει με τον πόνο μου. Εγώ είμαι άνθρωπος της αισιοδοξίας»

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Είχα ερωτική φαντασίωση με τη Φαίη Σκορδά-Έχω κρατήσει φωτογράφισή της"(ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής που και το σέξυ εξώφυλλο της παρουσιάστρια από το παρελθόν
28/05/2018 - 14:40

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάνει wakeboard και ο περήφανος μπαμπάς τον απαθανατίζει
27/05/2018 - 12:15

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η μεγάλη μεταγραφή και τα λόγια αγάπης της συζύγου του

«Μας έχεις λείψει, εμένα τουλάχιστον σίγουρα, μιας και είμαι η μεγαλύτερη θαυμάστρια σου"
24/05/2018 - 13:03

Σκορδά VS Καινούργιου: Κόντρα με φόντο ένα...σπίτι-"Με γράψανε κανονικά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκνευρισμός της Φαίης Σκορδά, η αγωγή και το συγνώμη...
03/05/2018 - 09:15

Η δίαιτα των 7 ημερών της Φαίης Σκορδά! - Το πρόγραμμα που την κρατά σε φόρμα...

Το μυστικό της παρουσιάστριας για να κρατά ιδανικές τις αναλογίες της
29/04/2018 - 11:12

Φαίη Σκορδά: Τι αποκάλυψε ο Θέμης Γεωργαντάς για την κατάσταση της υγείας της;

Τρεις μέρες εκτός εκπομπής - Το μήνυμα που της στέλνουν οι συνεργάτες της
27/04/2018 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις

Οι βαθμολογίες των υποψηφίων έχουν αναρτηθεί στη σελίδα του Υπουργείου Παιδείας

Ιστιοφόρο ανετράπη στη θαλάσσια περιοχή του Φάρου στην Πάφο

Οι δύο επιβαίνοντες κατάφεραν να σωθούν και είναι καλά στην υγεία τους

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της
Ελλάδα

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Αναλυτές στο Alphanews.live: Με νίκη ο Ερντογάν στέφεται δικτάτορας

Τι αναφέρουν ένας εξόριστος Τούρκος Δημοσιογράφος και ένας αναλυτής για τις εκλογές

Εντάσεις, συλλήψεις και εικόνες καλπονοθείας στην Τουρκία

Καταγγελίες πως βουλευτής του Ερντογάν επιτέθηκε σε μέλη του HDP

Έξι συλλήψεις για προσβολή κατά του Ερντογάν

Ανάρτησαν βίντεο στα οποία φέρονται να έβριζαν τον Τούρκο Πρόεδρο

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 17:55ALPHA NEWS