Ψυχαγωγία

Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Έχω απατηθεί..." - Όλα όσα αποκάλυψε

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου δίνει μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό HELLO! και εκμυστηρεύεται απόκρυφες πτυχές της προσωπικής της ζωής του παρελθόντος.

Η παρουσιάστρια που μας συγκινεί κάθε εβδομάδα μέσα από την εκπομπή του Alpha,με τις συγκλονιστικές ιστορίες αγάπης, δεν μάσησε τα λόγια της και δεν έκρυψε την αλήθεια και την δύσκολη κατάσταση που βίωσε. Η ίδια μάλιστα δήλωσε ότι δε δίστασε να ψάξει την απιστία και να βρει την αλήθεια.

βικυ

Η παρουσιάστρια του "Πάμε Πακέτο", η οποία έχει μια ευτυχισμένη και δεμένη οικογένεια δήλωσε

«Έχω απατηθεί, το έψαξα και το έμαθα. Δεν κουκουλώνω καταστάσεις».

Επόμενο άρθρο

‘Είμαι Τζιαμαί που Είσαι’

Η Κυπριακή συμμετοχή στην φετινή Αρχιτεκτονική Μπιενάλε Βενετίας
23/02/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Για απάτη κατηγορείται από τις αρχές του Ισραήλ η Σάρα Νετανιάχου

Κατηγορείται για κατάχρηση κρατικών πόρων για σκοπούς catering
21/06/2018 - 16:22

Καλά κρυμμένα μυστικά 60 χρόνων ανοίγουν στο «Πάμε Πακέτο»

Κυριακή 24 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου ένα συγκλονιστικό επεισόδιο
21/06/2018 - 14:24

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για 14η χρονιά στον Alpha!

Η εκπομπή που καθηλώνει εβδομαδιαία τους τηλεθεατές συνεχίζεται...
21/06/2018 - 13:18

Κύπριος "καλλιτέχνης" εξαπατά επιχειρήσεις στην Αγγλία (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταζητείται από την Βρετανική Αστυνομία για "καλοστημένες" απάτες
19/06/2018 - 20:42

Και όμως! Η κυρία αυτή ΔΕΝ είναι η Βίκυ Χατζηβασιλείου!

Δείτε την Τουρκάλα σωσία της παρουσιάστριας που μοιάζουν σαν δίδυμες αδερφές! (ΦΩΤΟ)
10/06/2018 - 12:13

Θύμα διαδικτυακής απάτης ο Στέφανος Μιχαήλ-Η έκκληση και όλο το παρασκήνιο(ΦΩΤΟ)

Δημιούργησε ψεύτικο προφίλ και προσποιούνταν ότι ήταν ο γνωστός ηθοποιός
09/06/2018 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λάρνακα: Εντοπίστηκε ο 14χρονος που απουσίαζε από την οικεία του

Σύμφωνα με την Αστυνομία είναι καλά στην υγεία του και βρίσκεται με τους οικείους του

Λάρνακα: Διάρρηξη κατοικίας και κλοπή χρηματικού ποσού

Σύμφωνα με την Αστυνομία δεν υπήρχαν ίχνη παραβίασης στην κατοικία

Πύργος Τηλλυρίας: Συνελήφθη 35χρονος για πρόκληση της πυρκαγιάς

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο λίγο μετά τα μεσάνυχτα
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Mεξικό: Υποψήφιος δήμαρχος δολοφονήθηκε στο σπίτι του

Από το Σεπτέμβριο του 2017 έχουν δολοφονηθεί 120 πολιτικοί και υποψήφιοι στο Μεξικό

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 08:30SLAM