Ψυχαγωγία

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Είναι αναμφισβήτητα μία από τις πιο εντυπωσιακές Ελληνίδες παρουσιάστριες που έχουν κερδίσει και έχουν αγαπηθεί από το κοινό με την μέχρι τώρα πορεία τους.

Ο λόγος για την Bίκυ Χατζηβασιλείου, η οποία πέρα από πετυχημένη παρουσιάστρια είναι και μία πολύ εντυπωσιακή γυναίκα που φροντίζει τον εαυτό της διατηρώντας τον σε άψογη φόρμα.

Όπως έχει αναφέρει και η ίδια σε συνεντεύξεις της κατά καιρούς προσέχει πολύ την διατροφή της, κάνει καθημερινή γυμναστική και γενικά ακολουθεί ένα πολύ υγιεινό τρόπο ζωής, φροντίζοντας όσο μπορεί το σώμα της! Το αποτέλεσμα ωστόσο, δεν κρύβεται!

Η ίδια φαίνεται να νιώθει πολύ άνετα με το σώμα της, αφού δεν είναι λίγες οι φορές που η ίδια ποστάρει φωτογραφίες της με μαγιό στους προσωπικούς της λογαριασμούς στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, και μάλιστα εντελώς φυσικές, χωρίς καμία επεξεργασία.

Η τελευταία φωτογραφία που δημοσίευσε η 54χρονη παρουσιάστρια από την παραλία Σάνη στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, έχει προκαλέσει μεγάλο χαμό, αφού την βλέπουμε να ποζάρει πουα με μπικίνι, αποκαλύπτοντας το καλοδιατηρημένο της σώμα, που μοιάζει καλύτερο και από εικοσάρας!

Επόμενο άρθρο

Γιατί η Χριστιάνα Αριστοτέλους φοράει ιατρική μάσκα μέσα στο σπίτι της; (ΦΩΤΟ)

Με μία φωτογραφία από την κουζίνα του σπιτιού της, μας αποκάλυψε πως τελικά "την άρπαξε"
15/04/2018 - 12:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Χατζηβασιλείου:Απάντησε σε όσους σχολίασαν αρνητικά τον χορό της(ΦΩΤΟ)

Το βίντεο που χορεύει τσιφτετέλι και το οργισμένο μήνυμα της παρουσιάστριας...
10/10/2018 - 15:24

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε την να ποζάρει με μπικίνι, σε μία φωτογραφία που "έριξε" το Instagram
19/07/2018 - 12:03

Καλά κρυμμένα μυστικά 60 χρόνων ανοίγουν στο «Πάμε Πακέτο»

Κυριακή 24 Ιουνίου, στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου ένα συγκλονιστικό επεισόδιο
21/06/2018 - 14:24

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου για 14η χρονιά στον Alpha!

Η εκπομπή που καθηλώνει εβδομαδιαία τους τηλεθεατές συνεχίζεται...
21/06/2018 - 13:18

Και όμως! Η κυρία αυτή ΔΕΝ είναι η Βίκυ Χατζηβασιλείου!

Δείτε την Τουρκάλα σωσία της παρουσιάστριας που μοιάζουν σαν δίδυμες αδερφές! (ΦΩΤΟ)
10/06/2018 - 12:13

Όταν η Αριστοτέλους παρουσίασε το "Πάμε Πακέτο" - Η δήλωση και το τρολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε παίκτης του "Πιο αδύναμου Κρίκου" και ο σχολιασμός του Πατσαλίδη
21/04/2018 - 13:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συμπλοκή με μαχαιρώματα στη Λεμεσό για μια...θέση στάθμευσης (BINTEO)

Αλλοδαπός του επιτέθηκε ενώ προσπαθούσε να σταθμεύσει το όχημα του

Ηλικιωμένος προσέκρουσε σε περιπολικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Κυκλοφοριακό έμφραγμα προκλήθηκε όταν μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε καραμπόλα

Σε συναγερμό οι κτηνιατρικές υπηρεσίες για τις παράνομες σφαγές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακρίθηκαν και παραδέχθηκαν την ενοχή τους οι τρεις ύποπτοι
Ελλάδα

Βαρύς ο πέλεκυς για τον "δράκο με το φλάουτο"

Κρίθηκε ένοχος για ασέλγεια και αποπλάνηση ανηλίκων - Καταπέλτης από την εισαγγελέα

Σεισμός 4 ρίχτερ ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Έγινε αισθητός και σε νοτιοανατολικές περιοχές του νομού

Συνεργείο καθαρισμού εντόπισε ανθρώπινο κρανίο στην Πρέβεζα (ΦΩΤΟ)

Τσάπα εργάτη χτύπησε πάνω του, ενώ καθάριζε περιοχή από άγρια χόρτα
Διεθνή

Η Ρωσική Ορθόδοξη Εκκλησία σπάει κάθε δεσμό με το Πατριαρχείο Κωνσταντινουπόλεως

Πρόκειται για το μεγαλύτερο σχίσμα της σύγχρονης ορθόδοξης ιστορίας

Στις πληγείσες περιοχές από τον τυφώνα "Μάικλ" μεταβαίνει ο Τραμπ

Ο Αμερικανός Πρόεδρος θέλει να δει από κοντά τις καταστροφές σε Φλόριντα και Τζόρτζια

22 από τα πιο σπουδαία γνωμικά του υπαρξιστή φιλόσοφου Νίτσε

174 χρόνια από τη γέννηση του Γερμανού φιλόσοφου Φρίντριχ Νίτσε

tv news

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη & Τετάρτη Nέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

H δίκη συνεχίζεται..Oι καταθέσεις των μαρτύρων δεν αφήνουν περιθώρια ελπίδας...

Ο Νικόλας αποφασίζει να αντιμετωπίσει τον Χάρη... Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/10/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ