Ψυχαγωγία

Bίκυ Χατζηβασιλείου: Είναι 54 χρονών και έχει σώμα καλύτερο από εικοσάρα! (ΦΩΤΟ)

Είναι αναμφισβήτητα μία από τις πιο εντυπωσιακές Ελληνίδες παρουσιάστριες που έχουν κερδίσει και έχουν αγαπηθεί από το κοινό με την μέχρι τώρα πορεία τους.

Ο λόγος για την Bίκυ Χατζηβασιλείου, η οποία πέρα από πετυχημένη παρουσιάστρια είναι και μία πολύ εντυπωσιακή γυναίκα που φροντίζει τον εαυτό της διατηρώντας τον σε άψογη φόρμα.

Όπως έχει αναφέρει και η ίδια σε συνεντεύξεις της κατά καιρούς προσέχει πολύ την διατροφή της, κάνει καθημερινή γυμναστική και γενικά ακολουθεί ένα πολύ υγιεινό τρόπο ζωής, φροντίζοντας όσο μπορεί το σώμα της! Το αποτέλεσμα ωστόσο, δεν κρύβεται!

Η ίδια φαίνεται να νιώθει πολύ άνετα με το σώμα της, αφού δεν είναι λίγες οι φορές που η ίδια ποστάρει φωτογραφίες της με μαγιό στους προσωπικούς της λογαριασμούς στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, και μάλιστα εντελώς φυσικές, χωρίς καμία επεξεργασία.

Oι τελευταίες φωτογραφίες που δημοσίευσε η 54χρονη παρουσιάστρια μέσα από πλοίο, έχουν προκαλέσει μεγάλο χαμό, αφού την βλέπουμε να ποζάρει με ένα μαύρο σέξι μπικίνι, αποκαλύπτοντας το καλοδιατηρημένο της σώμα, που μοιάζει καλύτερο και από εικοσάρας!

Επόμενο άρθρο

Η Δάφνη Λαμπρόγιαννη φεύγει από την "Μουρμούρα". Και μετά;

Τα επόμενα επαγγελματικά της βήματα, η Επίδαυρος και η σχέση της με τον Γιάννη Μπέζο
19/07/2018 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Πάμε Πακέτο»: Μια κακοποίηση, ένας ήρωας και μια πρόταση γάμου

Τρεις ιστορίες ζωής το βράδυ του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου στον ALPHA Κύπρου...
03/12/2018 - 10:32

Ο πυγμάχος Mike Ζαμπίδης στο «Πάμε Πακέτο» (ΦΩΤΟ)

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018, στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου τρεις συγκλονιστηκές ιστορίες...
13/11/2018 - 13:49

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

To "Πάμε Πακέτο" επιστρέφει - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα στον Alpha Κύπρου!

Η αγαπημένη εκπομπή έρχεται να μοιράσει συγκίνηση και να μοιραστεί συγκλονιστικές στιγμές
19/10/2018 - 18:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση ετοιμότητας ευρείας κλίμακας διεξάγεται αύριο στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Σκοπός η ενίσχυση του βαθμού ετοιμότητας σε περιπτώσεις κρίσεων

Πιστοποίηση προϊόντος προέλευσης ζητούν για τα "παστά" τα Κοκκινοχώρια

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του το ΕΒΕ Αμμοχώστου

Γεννητούρια στον ζωολογικό κήπο Πέγειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα σπάνιο τιγράκι Σιβηρίας ονόματι Λίνος έκλεψε τις καρδιές όλων
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ