Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο αγκαλιά με το νεογέννητο μωράκι

Ένα υγιέστατο αγόρι έφερε στη ζωή με καισαρική τομή η Βίκυ Καγιά, το Σάββατο που μας πέρασε.

Η γνωστή παρουσιάστρια βιώνει στιγμές απόλυτης ευτυχίας μετά τον ερχομό και του δεύτερου καρπού του έρωτά της, με τον σύζυγό της, Ηλία Κρασσά.

Διαβάστε επίσης: Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Το βράδυ της Κυριακής μάλιστα, η παρουσιάστρια καλωσόρισε τον νεογέννητο γιο της με μια τρυφερή φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram και μέσα από αυτή, μας αποκάλυψε και το όνομα που θα δώσουν, στον γιο τους.

ΚΑΓΙΑ ΚΡΑΣΣΑΣ

Το πρωί της Δευτέρας, η γνωστή παρουσιάστρια έκανε τις πρώτες της δηλώσεις μέσα από το μαιευτήριο δηλώνοντας τρισευτυχισμένη. 

Διαβάστε επίσης: Βίκυ Καγιά: Το "διπλό" όνομα του παιδιού, και οι πρώτες της δηλώσεις

Πριν από λίγο, η γνωστή παρουσιάστρια μας έδειξε για πρώτη φορά τον νεογέννητο Κάρολο - Ηλία, ανεβάζοντας μία τρυφερή φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο, αμέσως μετά τη δημοσίευση της φωτογραφίας τα σχόλια με τις ευχές και τα likes έπεσαν βροχή:

 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Μπεκατώρου: «Εγώ έκανα πρόταση γάμου στον άντρα μου»

Η πρόταση γάμου που έκανε η ίδια στον άνδρα της και η απίστευτη αντίδρασή του
22/01/2018 - 13:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Bίκυ Καγιά:"Ήταν σοκαριστικό να βλέπεις το μωρό μου να κλαίει και να μελανιάζει"

Η παρουσιάστρια-μοντέλο σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση
20/03/2018 - 10:00

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

Και όμως είναι η Βίκυ Καγιά - Δείτε την πως ήταν στα πρώτα της βήματα (ΦΩΤΟ)

Με πιο σκούρα μαλλιά και πολύ πιο αδύνατη ποζάρει στον φακό 25 χρόνια πριν
03/03/2018 - 12:24

Βίκυ Καγιά: Το "διπλό" όνομα του παιδιού, και οι πρώτες της δηλώσεις

"Μόλις τάισα τον μικρό μου… Είμαι συγκινημένη και ευτυχισμένη…"
22/01/2018 - 09:56

Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και μοντέλο έγινε μανούλα
21/01/2018 - 14:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

Ρωσικός πύραυλος Buk έριξε το αεροσκάφος της Malaysian λένε οι ερευνητές

Τι κατέδειξε η έρευνα των Ολλανδών ερευνητών

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ