Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά:Η τελευταία φωτογραφία λίγο πριν μπει στο μαιευτήριο για να γεννήσει

H Bίκυ Καγιά είναι έτοιμη να γεννήσει...

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια ίσως ήταν η πιο δραστήρια Ελαδίτισσα έγκυος, αφού μέχρι και την τελευταία στιγμή βρισκόταν στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.

Σε αυτό βοήθησε φυσικά και το μωράκι της, αφού η εγκυμοσύνη κυλάει φυσιολογικά και ήρεμα. Η Βίκυ Καγιά όμως και επίσημα μπαίνει στα 24ωρα του τοκετού και από μέρα σε μέρα από στιγμή σε στιγμή θα γίνει μανούλα.

Η ίδια ανέβασε δυο τελευταίες φωτογραφίες πρν μπει στο μαιευτήριο, από το επαγγελματικό της περιβάλλον και γεμάτη χαμόγελο αναχωρεί για τη νέα ζωή της γράφοντας "Last day in my atelier before i go into labour!" .

Δείτε τις εν λόγω φωτογραφίες. Εμείς να της ευχηθούμε με ένα πόνο!

 

biki

viki

Επόμενο άρθρο

Η Αθηνά Οικονομάκου ετοιμάζει το παιδικό δωμάτιο - Τα ψώνια και η...yoga (ΦΩΤΟ)

Βγηκε για ψώνια λίγο πριν γεννήσει με τον άντρα της
20/01/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Της φόρεσαν χειροπέδες για ναρκωτικά λίγες ώρες πριν γεννήσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Οδηγήθηκε στο μαιευτήριο από τους αστυνομικούς
06/08/2018 - 20:31

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: "Eίμαι έγκυος..." - Η αποκάλυψη στην Μενεγάκη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε και η... ομοιότητά της με την παρουσιάστρια
29/05/2018 - 15:57

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά το πρόσωπο της κορούλας της (ΦΩΤΟ)

Παίζει και η μανούλα απαθανατίζει τη στιγμή
26/05/2018 - 17:48

Αποκλειστικό! Έγκυος για δεύτερη φορά η Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Αποκαλύπτουμε το φύλο του μωρού - Όλες οι λεπτομέρειες
01/04/2018 - 12:06

Bίκυ Καγιά:"Ήταν σοκαριστικό να βλέπεις το μωρό μου να κλαίει και να μελανιάζει"

Η παρουσιάστρια-μοντέλο σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση
20/03/2018 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων

Άγρια καταδίωξη με πυροβολισμούς για κλέφτες...κρεοπωλείου στη Λεμεσό (BINTEO)

Συνελήφθη νεαρός ενώ αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο

Πυρπόλησαν νηπιαγωγείο τα μεσάνυχτα στη Λάρνακα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εντόπισαν όπλο σε χωράφι κοντά στο καμένο νηπιαγωγείο
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τουρκία: Οι δίκες για το αποτυχημένο πραξικόπημα σε αριθμούς

Πόσοι άνθρωποι καταδικάστηκαν σε δια βίου φυλάκιση

Δάκρυα συγκίνησης και χαράς στην Κορέα, 68 χρόνια μετά τον πόλεμο (BINTEO)

Μητέρα συναντά τον γιο της που παγιδεύτηκε στη Βόρειο Κορέα

Τις Τουρκικές αρχές και την Τουρκική Κυβέρνηση ευχαρίστησε η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Αφορμή η σύλληψη των δύο προσώπων που παραδέχθηκαν ενοχή

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ