Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά:Η τελευταία φωτογραφία λίγο πριν μπει στο μαιευτήριο για να γεννήσει

H Bίκυ Καγιά είναι έτοιμη να γεννήσει...

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια ίσως ήταν η πιο δραστήρια Ελαδίτισσα έγκυος, αφού μέχρι και την τελευταία στιγμή βρισκόταν στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.

Σε αυτό βοήθησε φυσικά και το μωράκι της, αφού η εγκυμοσύνη κυλάει φυσιολογικά και ήρεμα. Η Βίκυ Καγιά όμως και επίσημα μπαίνει στα 24ωρα του τοκετού και από μέρα σε μέρα από στιγμή σε στιγμή θα γίνει μανούλα.

Η ίδια ανέβασε δυο τελευταίες φωτογραφίες πρν μπει στο μαιευτήριο, από το επαγγελματικό της περιβάλλον και γεμάτη χαμόγελο αναχωρεί για τη νέα ζωή της γράφοντας "Last day in my atelier before i go into labour!" .

Δείτε τις εν λόγω φωτογραφίες. Εμείς να της ευχηθούμε με ένα πόνο!

 

biki

viki

Επόμενο άρθρο

Η Αθηνά Οικονομάκου ετοιμάζει το παιδικό δωμάτιο - Τα ψώνια και η...yoga (ΦΩΤΟ)

Βγηκε για ψώνια λίγο πριν γεννήσει με τον άντρα της
20/01/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκλειστικό! Έγκυος για δεύτερη φορά η Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Αποκαλύπτουμε το φύλο του μωρού - Όλες οι λεπτομέρειες
01/04/2018 - 12:06

Bίκυ Καγιά:"Ήταν σοκαριστικό να βλέπεις το μωρό μου να κλαίει και να μελανιάζει"

Η παρουσιάστρια-μοντέλο σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση
20/03/2018 - 10:00

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

Αγγελική Ηλιάδη: Οι φήμες για εγκυμοσύνη και η απάντηση του ζευγαριού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση, τα κιλά και ο μπαμπάς για τρίτη φορά μέσα σε έναν χρόνο
14/03/2018 - 11:35

Η αντίδραση της χήρας του Στάθη Ψάλτη στην εγκυμοσύνη της και το...τρίτο πρόσωπο

Οι φήμες αναδεικνύονται ως γεγονός - Όλο το παρασκήνιο και το χρονικό
07/03/2018 - 12:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: 33χρονος "κατέβαζε" παιδική πορνογραφία

Στον υπολογιστή του εντοπίστηκαν δύο αρχεία βίντεο με παιδικό πορνογραφικό υλικό

Φωτιά σε αποθήκη στους Χαρουπόμυλους

Οι εξετάσεις έδειξαν ότι ξεκίνησε από την οροφή της αποθήκης

Πάφος: Πλοιάριο έριξε άγκυρα δίπλα από φωλιές χελώνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει το Τμήμα Αλιείας για το περιστατικό
Ελλάδα

Συνάντηση Κοτζιά-Πομπέο αύριο στην Ουάσιγκτον

Συναντήσεις με έμφαση στις εξελίξεις στην Ανατολική Μεσόγειο

Δύο προσαγωγές για την επίθεση στον Γιάννη Μπουτάρη

Η αστυνομία αξιοποίησε και τα βίντεο που είδαν το φως της δημοσιότητας

Έκλεισε η συμφωνία Ελλάδας-θεσμών για την 4η αξιολόγηση

"Έχουμε συμφωνία για όλα τα ζητήματα, η οποία θα επικυρωθεί στο Eurogroup"
Διεθνή

Ο Μαδούρο κέρδισε τις προεδρικές εκλογές

O ισχυρός άνδρας της Βενεζουέλας συγκέντρωσε το 67,7% των ψήφων

Προεδρικές εκλογές στη Βενεζουέλα χωρίς τη συμμετοχή της αντιπολίτευσης

Υπέρ «της ειρήνης και της ενότητας» στη Βενεζουέλα, προσεύχεται ο Πάπας

Σχεδίαζαν δολοφονία του Ερντογάν;

Η τουρκική υπηρεσία αντικατασκοπείας έχει πληροφορίες

tv news

Ο Φώτης δέχεται τον πρώτο του πελάτη στο σπίτι και η Χριστίνα, τα κάνει μαντάρα!

Μεσολαβεί για να τον πείσει να χαμηλώσει τις τιμές του.. Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας συνειδητοποιεί πως η γυναικολόγος είναι μια ακόμη άπιστη γυναίκα...

Τρελαίνεται και επισκέπτεται το νέο του θύμα.. Δευτέρα: Nέο,Απρόβλεπτο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/05/2018 - 08:30SLAM