Ψυχαγωγία

Βίκυ Καγιά:Η τελευταία φωτογραφία λίγο πριν μπει στο μαιευτήριο για να γεννήσει

H Bίκυ Καγιά είναι έτοιμη να γεννήσει...

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια ίσως ήταν η πιο δραστήρια Ελαδίτισσα έγκυος, αφού μέχρι και την τελευταία στιγμή βρισκόταν στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.

Σε αυτό βοήθησε φυσικά και το μωράκι της, αφού η εγκυμοσύνη κυλάει φυσιολογικά και ήρεμα. Η Βίκυ Καγιά όμως και επίσημα μπαίνει στα 24ωρα του τοκετού και από μέρα σε μέρα από στιγμή σε στιγμή θα γίνει μανούλα.

Η ίδια ανέβασε δυο τελευταίες φωτογραφίες πρν μπει στο μαιευτήριο, από το επαγγελματικό της περιβάλλον και γεμάτη χαμόγελο αναχωρεί για τη νέα ζωή της γράφοντας "Last day in my atelier before i go into labour!" .

Δείτε τις εν λόγω φωτογραφίες. Εμείς να της ευχηθούμε με ένα πόνο!

 

biki

viki

Επόμενο άρθρο

Η Αθηνά Οικονομάκου ετοιμάζει το παιδικό δωμάτιο - Τα ψώνια και η...yoga (ΦΩΤΟ)

Βγηκε για ψώνια λίγο πριν γεννήσει με τον άντρα της
20/01/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εγκυμονούσα μεταφέρθηκε από το ψυχιατρείο στο Μακάριο και δραπέτευσε (BINTEO)

Διέλαθε της προσοχής των νοσηλευτών, απέδρασε από το νοσοκομείο και αναζητείται
13/11/2018 - 09:53

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

Η Σάσα Μπάστα είναι... έγκυος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η αποκάλυψη on air, πόσο μήνων είναι και το φύλο του μωρού
05/11/2018 - 11:30

Έγκυος η Χριστιάνα Αριστοτέλους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φύλο του μωρού και ο γλυκός τρόπος ανακοίνωσης του ζευγαριού
24/10/2018 - 19:42

Έγκυος πήδηξε στο κενό από το μπαλκόνι του σπιτιού της

Απίστευτη τραγωδία μπροστά στα μάτια του συζύγου της
22/10/2018 - 19:09

Η Μέγκαν Μαρκλ είναι έγκυος - Η επίσημη ανακοίνωση του Παλατιού(ΦΩΤΟ)

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Δούκισσα του Σάσεξ θα γίνουν γονείς...
15/10/2018 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωταγώγηση ιστορικών κτηρίων και μνημείων στο κέντρο της Πάφου

Οι εργασίες θα αρχίσουν άμεσα και αναμένεται να αποπερατωθούν σε διάστημα έξι μηνών

Τα δικαιώματα των παιδιών στο ψηφιακό περιβάλλον σε Εθνικό Φόρουμ

Διοργανωτής το “Hope For Children” CRC Policy Center και υποστηρικτής η Ελληνική Τράπεζα

Σε δύο μήνες η μόνιμη υποδομή στα οδοφράγματα Δερύνειας και Απλικίου

Πότε αναμένεται να ολοκληρωθούν οι κατασκευαστικές εργασίες που έχουν ήδη ξεκινήσει
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο συγγραφέας Γιώργος Σκούρτης

Πέθανε ο στιχουργός του κορυφαίου αντιπολεμικού τραγουδιού "Μπήκαν στην πόλη οι οχτροί"

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Το τρολάρισμα του Τραμπ από Φινλανδούς για τις.. τσουγκράνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σημασία του hashtag #rakingAmericagreatagain που εμφανίστηκε στο twitter

H Γερμανία απαγορεύει τις εξαγωγές όπλων προς την Σαουδική Αραβία

Απαγόρευσε την είσοδο σε 18 πολίτες που ίσως συνδέονται με τη δολοφονία του Κασόγκι

Η χριστουγεννιάτικη διαφήμιση της χρονιάς, με τον Elton John (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκινητική ιστορία που εντυπωσιάζει σε μόλις 2 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα

tv news

Ο Κωστής το σκάει κρυφά από το σπίτι του για να αποφύγει τη σύλληψη του...

Η Μαρίνα δεν απαντάει στις απανωτές κλήσεις του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ