Ψυχαγωγία

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" δέχθηκε τα πειράγματα της ομάδας της ότι... μουρμουρά στο σπίτι στον άντρα της, Γιώργο Εφραίμ. Η ίδια προσπάθησε να υποστηρίξει τον εαυτό της αναφέροντας

"Μουρμούρα, είσαι όταν μουρμουράς χωρίς λόγο. Έκανα αρκετές φορές κρεβατομουρμούρα και το μετάνιωσα. Καλύτερα να τα πεις πρωί. Γύρω στις 7 θα δω την κατάσταση... 

Μου είπε την τελευταία φορά γιατί μουρμούρας, μου το είπες μια-δυο-τρεις. Και του λέω άλλαξε τίποτα και που στα είπα. Και μετά είσαι εσύ η μουρμούρα. Δοκίμασα και να αδιαφορήσω 2-3 ημέρες αλλά δεν καταλαβαίνει..."

Η ίδια πάντως αυτή την συνήθεια και το πείραγμα φαίνεται να μην θέλει να το αποχωριστεί καταβάθος αφού υπογράμμισε στη συνέχεια

"Τί ωραίο να γεράσεις και να τσακώνεσαι για τα ίδια πράγματα. Έτσι μας φαντάζομαι, να μεγαλώσουμε και να μουρμουρούμε για τα ίδια πράγματα. Έχει την γλύκα του."

Δείτε όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής 

Επόμενο άρθρο

Κούλλης Νικολάου:Η ερωτική εξομολόγηση και το "καυτό" φιλί στη γυναίκα του(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένος από ποτέ ο γνωστός ηθοποιός "υμνεί" την γυναίκα του
04/12/2018 - 11:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ.Αριστοτέλους: Το άκομψο σχόλιο που δέχθηκε και η αντίδρασή της!

Η απάντηση αν έχει βιώσει ποτέ σεξουαλική παρενόχληση στον χώρο της και η "ασπίδα' της
18/12/2018 - 11:54

Έτσι κοιμάται η Αριστοτέλους!Δείτε την στον καναπέ με...ροπούα και πιζάμες(ΦΩΤΟ)

Η ζωή μια ξενυχτισμένης μάνας και η ακομπλεξάριστη φωτογραφία στα social media
16/12/2018 - 10:34

Χ. Αριστοτέλους: Ο Εφραίμ ως πατέρας, τα παράπονα και το νέο show στον Αlpha!

Η αντίδραση στην κριτική που δέχεται και η απάντηση αν θα αφήσει την απογευματινή ζώνη
15/12/2018 - 17:22

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο...ηθοποιού - Δείτε τις πρώτες σκηνές (ΦΩΤΟ)

Το τρέιλερ της σειράς "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου που θα παίζει η παρουσιάστρια
12/12/2018 - 12:17

Η Αριστοτέλους και ο Σοφοκλέους έκαναν πρόωρα ...Πρωτοχρονιά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Εκθαμβωτική η παρουσιάστρια σε μια ξεχωριστή βραδιά
11/12/2018 - 08:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία καθ'οδόν προς το studio πιο σέξυ από ποτέ
06/12/2018 - 19:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ