Ψυχαγωγία

Χάρης Παπαθεοχάρους: "Μπήκα στο Facebook της και είδα ότι με απατά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους μέσα στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία που παραδέχθηκε η Βίκυ Χατζηβασιλείου, μίλησε για την απιστία που βίωσε ο ίδιος από την κοπέλα του παλιότερα αλλά και πώς το ανακάλυψε.

Διαβάστε επίσης: Βίκυ Χατζηβασιλείου: "Έχω απατηθεί..." - Όλα όσα αποκάλυψε

Ο ίδιος παραβίασε λίγο τα προσωπικό δεδομένα της κοπέλας του αφού υποψιαζόταν ότι κάτι δεν πήγαινε σωστά. Και ας φώναζε η Ιωάννα Λαμπροπούλου ότι έκανε κατινιά...αυτός βρήκε τα στοιχεία και έδειξε την πόρτα στην κοπέλα του μετά την παραδοχή της απιστίας. Συγκεκριμένα ανέφερε.

"Εγώ  έμαθα την απιστία κατά λάθος. Μπήκα στο Facebook της και είδα το τραγούδι "Αν είχες έρθει πιο νωρίς" και της είπα τελικά γιατί δεν ήρθε πιο νωρίς. Κάτι δεν σου κολλά και αν βλέπεις στέλνουν τραγούδια και αφιερώνουν..εντάξει"

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Kαι όμως το είπε! Ο Θοδωρής Αθερίδης μίλησε για... τα προσόντα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε για τα μέτρια πράγματα στη ζωή του σε εκπομπή
23/02/2018 - 17:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάσος Τρύφωνος: "Έχω απατήσει και με έχουν απατήσει - Η μονογαμία είναι ουτοπία"

"Δεν είμαι άνθρωπος της οικογένειας... Έχω πέσει δυο φορές στα πατώματα"
10/12/2018 - 11:05

Η δήλωση της Γερμανού που άφησε.. «κάγκελο» την Βαλαβάνη!

Η συζήτηση για την απιστία, οι απόψεις της Γερμανού και η αντίδραση της Βαλαβάνη…
10/12/2018 - 09:13

Μ.Κόνσολος: "Έχω δει να βγαίνει από το σπίτι συντρόφου μου ένας άλλος άντρας"

Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για την προσωπική του ζωή...
09/12/2018 - 11:43

Ποιος κοίταζε το στήθος της Αριστοτέλους και την έφερε σε αμηχανία;(ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έπεισε με τις δικαιολογίες του και ζήτησε συγνώμη...
23/11/2018 - 19:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από αναμμένο κάρβουνο καταστράφηκε ολοσχερώς αποθήκη στην Πάφο

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική Υπηρεσία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς

Kαταγγελία-σοκ από γυναίκα στην Πάφο ότι βιάστηκε από δύο πρόσωπα

Ισχυρίζεται ότι την έσπρωξαν με τη βία σε όχημα και την οδήγησαν σε ερημική περιοχή
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Το πρώτο χάπι που καταπίνεται και ελέγχεται μέσω Bluetooth είναι γεγονός

Μπορεί να διαγνώσει προβλήματα υγείας και να παρέχει φάρμακα στον οργανισμό

ISIS: ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Στρασβούργο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της "εξουδετέρωσης" του από τις δυνάμεις ασφαλείας

Τραμπ: Προορίζει τον γαμπρό του για προσωπάρχη του Λευκού Οίκου

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ενδέχεται να διορίσει τον Κούσνερ στη θέση του Κέλι

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ