Ψυχαγωγία

Το χειρουργείο της Αρναούτη και οι αιχμές για Φρόσω -"Δε περάσαμε τα ίδια"(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει τα χειρουργεία μετά τους σοβαρούς τραυματισμούς που είχε έπειτα από το τροχαίο με τον Παντελή Παντελίδη, που στοίχισε τη ζωή στον αγαπημένο καλλιτέχνη.

Η ίδια ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους μέσα από το Facebook, για τη κατάσταση της πάντα με χιούμορ, έτσι όπως αντιμετωπίζει τη ζωή της τα τελευταία χρόνια.

Αρχικά, η Μίνα Αρναούτη έγραψε ως σχόλιο στην εικόνα που δημοσίευσε : «Τέλος και με το χειρουργείο!!! Μόνο που πεινάω και δεν πρέπει να φάω…», με αποτέλεσμα να λάβει το μήνυμα ενός φίλου της σχετικά με τη συμπεριφορά της σε σύγκριση με την Φρόσω Κυριάκου. Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Ευτυχώς η Φρόσω έχει δείξει μεγαλύτερη διακριτικότητα"

Η Μίνα Αρναούτη δε δίστασε να απαντήσει γεμάτη ειλικρίνεια αλλά και αιχμές, σχολιάζοντας από το νοσοκομείο την Φρόσω Κύριάκου

: «Εεε δεν περάσαμε και τα ίδια. Εκείνη 5 μέρες εγώ δυο χρόνια… Μην τρελαίνεσαι κι εγώ στη θέση της συνδεδεμένους με Κάιρο θα σας είχα όλους».

Δείτε τις σχετικές αναρτήσεις στα social media. Ακολούθησαν σχόλια που έκριναν τα όσα ανέφερε και επιβεβαιώνοντας τις άσχημες σχέσεις τους μετά το δυστήχημα όπου από κολλητές έγιναν δυο απλές γνωστές.

 

ΜΙΝΑ

ΣΧΟΛΙΟ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε ο γνωστός δημοσιογράφος και τα σχόλια της Μίνας Αρναούτη για την επίθεση
25/03/2018 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων

Άγρια καταδίωξη με πυροβολισμούς για κλέφτες...κρεοπωλείου στη Λεμεσό (BINTEO)

Συνελήφθη νεαρός ενώ αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο

Πυρπόλησαν νηπιαγωγείο τα μεσάνυχτα στη Λάρνακα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εντόπισαν όπλο σε χωράφι κοντά στο καμένο νηπιαγωγείο
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τουρκία: Οι δίκες για το αποτυχημένο πραξικόπημα σε αριθμούς

Πόσοι άνθρωποι καταδικάστηκαν σε δια βίου φυλάκιση

Δάκρυα συγκίνησης και χαράς στην Κορέα, 68 χρόνια μετά τον πόλεμο (BINTEO)

Μητέρα συναντά τον γιο της που παγιδεύτηκε στη Βόρειο Κορέα

Τις Τουρκικές αρχές και την Τουρκική Κυβέρνηση ευχαρίστησε η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Αφορμή η σύλληψη των δύο προσώπων που παραδέχθηκαν ενοχή

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ