Ψυχαγωγία

Το χειρουργείο της Αρναούτη και οι αιχμές για Φρόσω -"Δε περάσαμε τα ίδια"(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει τα χειρουργεία μετά τους σοβαρούς τραυματισμούς που είχε έπειτα από το τροχαίο με τον Παντελή Παντελίδη, που στοίχισε τη ζωή στον αγαπημένο καλλιτέχνη.

Η ίδια ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους μέσα από το Facebook, για τη κατάσταση της πάντα με χιούμορ, έτσι όπως αντιμετωπίζει τη ζωή της τα τελευταία χρόνια.

Αρχικά, η Μίνα Αρναούτη έγραψε ως σχόλιο στην εικόνα που δημοσίευσε : «Τέλος και με το χειρουργείο!!! Μόνο που πεινάω και δεν πρέπει να φάω…», με αποτέλεσμα να λάβει το μήνυμα ενός φίλου της σχετικά με τη συμπεριφορά της σε σύγκριση με την Φρόσω Κυριάκου. Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Ευτυχώς η Φρόσω έχει δείξει μεγαλύτερη διακριτικότητα"

Η Μίνα Αρναούτη δε δίστασε να απαντήσει γεμάτη ειλικρίνεια αλλά και αιχμές, σχολιάζοντας από το νοσοκομείο την Φρόσω Κύριάκου

: «Εεε δεν περάσαμε και τα ίδια. Εκείνη 5 μέρες εγώ δυο χρόνια… Μην τρελαίνεσαι κι εγώ στη θέση της συνδεδεμένους με Κάιρο θα σας είχα όλους».

Δείτε τις σχετικές αναρτήσεις στα social media. Ακολούθησαν σχόλια που έκριναν τα όσα ανέφερε και επιβεβαιώνοντας τις άσχημες σχέσεις τους μετά το δυστήχημα όπου από κολλητές έγιναν δυο απλές γνωστές.

 

ΜΙΝΑ

ΣΧΟΛΙΟ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωτοβουλία Μνήμης: "Η ιστορία δεν συναινεί στη συμφιλίωση με την κατοχή"

Αναφέρει ότι ο τόπος μνήμης και ταυτότητας μετατρέπεται σε ένα ακόμα τουριστικό checkpoint

Πάφος: Κλάπηκαν έξι κυνηγετικοί σκύλοι αξίας 1.200 ευρώ

Η Αστυνομία συνέλεξε από τη σκηνή διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Οι "αριθμοί" της πρώτης μέρας από τη διάνοιξη του οδοφράγματος Δερύνειας

Δεκάδες Ελληνοκύπριοι, Τουρκοκύπριοι και Ευρωπαίοι πέρασαν τα κατεχόμενα
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Θυελλώδεις άνεμοι τροφοδοτούν τις φονικές πυρκαγιές στην Καλιφόρνια

Η Camp Fire μετέτρεψε σε στάχτη περισσότερα από 6700 σπίτια και επιχειρήσεις

"Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της Marvel

Ο Σταν Λι ήταν Αμερικανός συγγραφέας, εκδότης και επίτιμος πρόεδρος της εταιρίας

Μεξικό: Συλλήψεις για την άγρια δολοφονία 22χρονης κόρης πολιτικού

Οι ανακριτές της υπόθεσης θεωρούν ότι έπεσε "θύμα παρεξήγησης"

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα