Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Άλλαξε η ζωή μου όλη με τον ερχομό της Μελίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έξι μέρες την γέννηση της κορούλας της, βρέθηκε με ζωντανή σύνδεση από το σπίτι της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τις πρώτες στιγμές της μητρότητας.

Δείτε τα όσα είπε για την μικρή Μελίνα, τις πρώτες στιγμές της μητρότητας, την καισαρική, την αλλαγή στη ζωή της αλλά και τον χαζομπαμπά Εφραίμ

Αν δεν το ζήσεις, δεν μποιρείς να καταλάβεις... Ξαφνικά σε μια στιγμή αλλάζει η ζωή σου όλη... Νιώθω πελαγωμένη, ψάχνεις τον λόγο που κλαις. Πήγαμε μόνοι μας με τον Γιώργο σπίτι και μετά έγινε χαμός. Είναι τόσο πολύ μεγάλη η αγάπη του κόσμου. Θα απαντήσω σε όλα τα μηνύματα σιγά σιγά. Τους ευχαριστώ όλους...

χριστιανα

Ήμουν πολυ ταλαιπωρημένη, δεν μπορούσα να μιλήσω την πρώτη μέρα. Την Μελίνα την κράτησα μετά από ώρες που γεννήθηκε. Την πρώτη φορά που την κράτησα δεν ένιωθα ασφάλεια γιατί ζαλιζόμουν. Έβλεπα τα ματάκια της, πραγματικά το να την βλέπεις να σε κοιτά και να σου κρατά το χέρι είναι μοναδικό.

χριστιανα

Από την μύτη και πάνω μοιάζει στον Εφραίμ , από κάτω μοιάζει σε μένα

Ο Γιώργος δεν άλλαξε πανί ακόμα, σε όλα τα άλλα με βοηθά είναι πολύ ενεργός πατέρας.

Είναι απίστευτη πόση αγάπη μπορέι αν σου δώσει ένα μωρό, που δεν μπορεί να μιλήσει και να περπατήσει ακόμα

Η μικρή θα έρχεται μαζί μου, πίσω από τις κάμερες, έτσι έλεγα... Πρακτικά όμως είναι δύσκολο, πρέπει να την προφυλάξω. Θα προσπαθώ να λείπω όσο λιγότερες μπορώ.

χριστιανα

Έκλαψα πάρα πολύ.. έκλαιγε το μωρό και έκλαιγα και εγώ και την λυπόμουν, λόγω ορμόνων.

Aπογοητεύτηκα που δεν γέννησα φυσιολογικά αλλά σημασία έχει να υπάρχει υγεία.

Δείτε όσα είπε αναλυτικά

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Οι ακραίες σκηνές σεξ και τυο ξέσπασμα του ηθοποιού
13/10/2017 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους VS Γιώργος Λιάγκας:"Η αμόρφωτη" και....η απάντηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Η στάση της Χριστιάνας Αριστοτέλους απέναντι στην κριτική του παρουσιαστή
13/12/2017 - 16:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πάτησα τα στόπερ...δεν έμεινε τίποτα στο κάθισμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήταν ήταν μέσα το μωρό; - Φοβήθηκα για το άλλο το παιδί που ήταν συνοδηγός"
13/12/2017 - 15:33

Πήρε φωτιά η πίστα κυριολεκτικά (!) στα γυρίσματα του Πρωτοχρονιάτικου show

H γκάφα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που... άναψε φωτιές! (ΒΙΝΤΕΟ)
12/12/2017 - 15:45

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Το Alphanews.live τρολάρει τους συντελεστές της πιο αγαπησιάρικης εκπομπής
11/12/2017 - 22:20

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Μιλά για την πεθερά της και τον...μελλοντικό γαμπρό της

Όλα όσα είπε η γνωστή παρουσιάστρια για τις πεθερές και το ενδεχόμενου παιδιού
08/12/2017 - 16:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδράσεις για τα κατασκευαστικά έργα στη παραλία De Costa (ΒΙΝΤΕΟ)

Νόμιμες οι ενέργειες μας δηλώνει ο Δήμος Παραλιμνίου

Τι λένε οι καταναλωτές για το κόστος των δώρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάποιοι άλλοι φοβούνται στην ιδέα, να το υπολογίσουν
Ελλάδα

Κοτζιάς: μιλήσαμε με ειλικρίνεια και ανοιχτά με τον Ερντογάν

Χαρακτηρίζει πετυχημένη την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου ο Έλληνας ΥπΕΞ

Δεμένα τα πλοία στα λιμάνια στην Πέμπτη

Συμμετοχή της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας στην 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ

Δύο συλλήψεις για το ατύχημα με τρενάκι στο Αίγιο

Εκτροχιάστηκε βαγόνι και τραυματίστηκαν μητέρα με τα τρία ανήλικα παιδιά της
Διεθνή

Πλήγμα για την Τερέζα Μέι και "αντάρτικο" Συντηρητικών

Έχασε τους ψήφους των Βουλευτών της στη βρετανική βουλή

Περνάει στην επόμενη φάση των διαπραγματεύσεων το Brexit

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο σημείωσε ότι έχει σημειωθεί επαρκής πρόοδος στις διαπραγματεύσεις

Ισλαμική Διάσκεψη: Πρωτεύουσα της Παλαιστίνης η Αν. Ιερουσαλήμ (ΦΩΤΟ)

Οι ΗΠΑ δεν θα διαμεσολαβήσουν μεταξύ Ισραήλ και Παλαιστίνης δηλώνει ο Ερντογάν

tv news

Μετά απ’ όσα μαθαίνει η Άννα,θεωρώντας τον εαυτό της θύμα του 'Αλεξ...

Τηλεφωνεί κι η αγάπη της μετατρέπεται σε οργή.Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ στις 21:15(TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η επιστροφή των νεόνυμφων Ζούβας και Σύλβια στην έπαυλη...

Και η εκρηκτική αντίδραση του Δαμιανού... Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/12/2017 - 06:15ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ