Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Άλλαξε η ζωή μου όλη με τον ερχομό της Μελίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έξι μέρες την γέννηση της κορούλας της, βρέθηκε με ζωντανή σύνδεση από το σπίτι της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τις πρώτες στιγμές της μητρότητας.

Δείτε τα όσα είπε για την μικρή Μελίνα, τις πρώτες στιγμές της μητρότητας, την καισαρική, την αλλαγή στη ζωή της αλλά και τον χαζομπαμπά Εφραίμ

Αν δεν το ζήσεις, δεν μποιρείς να καταλάβεις... Ξαφνικά σε μια στιγμή αλλάζει η ζωή σου όλη... Νιώθω πελαγωμένη, ψάχνεις τον λόγο που κλαις. Πήγαμε μόνοι μας με τον Γιώργο σπίτι και μετά έγινε χαμός. Είναι τόσο πολύ μεγάλη η αγάπη του κόσμου. Θα απαντήσω σε όλα τα μηνύματα σιγά σιγά. Τους ευχαριστώ όλους...

χριστιανα

Ήμουν πολυ ταλαιπωρημένη, δεν μπορούσα να μιλήσω την πρώτη μέρα. Την Μελίνα την κράτησα μετά από ώρες που γεννήθηκε. Την πρώτη φορά που την κράτησα δεν ένιωθα ασφάλεια γιατί ζαλιζόμουν. Έβλεπα τα ματάκια της, πραγματικά το να την βλέπεις να σε κοιτά και να σου κρατά το χέρι είναι μοναδικό.

χριστιανα

Από την μύτη και πάνω μοιάζει στον Εφραίμ , από κάτω μοιάζει σε μένα

Ο Γιώργος δεν άλλαξε πανί ακόμα, σε όλα τα άλλα με βοηθά είναι πολύ ενεργός πατέρας.

Είναι απίστευτη πόση αγάπη μπορέι αν σου δώσει ένα μωρό, που δεν μπορεί να μιλήσει και να περπατήσει ακόμα

Η μικρή θα έρχεται μαζί μου, πίσω από τις κάμερες, έτσι έλεγα... Πρακτικά όμως είναι δύσκολο, πρέπει να την προφυλάξω. Θα προσπαθώ να λείπω όσο λιγότερες μπορώ.

χριστιανα

Έκλαψα πάρα πολύ.. έκλαιγε το μωρό και έκλαιγα και εγώ και την λυπόμουν, λόγω ορμόνων.

Aπογοητεύτηκα που δεν γέννησα φυσιολογικά αλλά σημασία έχει να υπάρχει υγεία.

Δείτε όσα είπε αναλυτικά

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Οι ακραίες σκηνές σεξ και τυο ξέσπασμα του ηθοποιού
13/10/2017 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων
Διεθνή

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 20:15ALPHA NEWS