Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Άλλαξε η ζωή μου όλη με τον ερχομό της Μελίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έξι μέρες την γέννηση της κορούλας της, βρέθηκε με ζωντανή σύνδεση από το σπίτι της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τις πρώτες στιγμές της μητρότητας.

Δείτε τα όσα είπε για την μικρή Μελίνα, τις πρώτες στιγμές της μητρότητας, την καισαρική, την αλλαγή στη ζωή της αλλά και τον χαζομπαμπά Εφραίμ

Αν δεν το ζήσεις, δεν μποιρείς να καταλάβεις... Ξαφνικά σε μια στιγμή αλλάζει η ζωή σου όλη... Νιώθω πελαγωμένη, ψάχνεις τον λόγο που κλαις. Πήγαμε μόνοι μας με τον Γιώργο σπίτι και μετά έγινε χαμός. Είναι τόσο πολύ μεγάλη η αγάπη του κόσμου. Θα απαντήσω σε όλα τα μηνύματα σιγά σιγά. Τους ευχαριστώ όλους...

χριστιανα

Ήμουν πολυ ταλαιπωρημένη, δεν μπορούσα να μιλήσω την πρώτη μέρα. Την Μελίνα την κράτησα μετά από ώρες που γεννήθηκε. Την πρώτη φορά που την κράτησα δεν ένιωθα ασφάλεια γιατί ζαλιζόμουν. Έβλεπα τα ματάκια της, πραγματικά το να την βλέπεις να σε κοιτά και να σου κρατά το χέρι είναι μοναδικό.

χριστιανα

Από την μύτη και πάνω μοιάζει στον Εφραίμ , από κάτω μοιάζει σε μένα

Ο Γιώργος δεν άλλαξε πανί ακόμα, σε όλα τα άλλα με βοηθά είναι πολύ ενεργός πατέρας.

Είναι απίστευτη πόση αγάπη μπορέι αν σου δώσει ένα μωρό, που δεν μπορεί να μιλήσει και να περπατήσει ακόμα

Η μικρή θα έρχεται μαζί μου, πίσω από τις κάμερες, έτσι έλεγα... Πρακτικά όμως είναι δύσκολο, πρέπει να την προφυλάξω. Θα προσπαθώ να λείπω όσο λιγότερες μπορώ.

χριστιανα

Έκλαψα πάρα πολύ.. έκλαιγε το μωρό και έκλαιγα και εγώ και την λυπόμουν, λόγω ορμόνων.

Aπογοητεύτηκα που δεν γέννησα φυσιολογικά αλλά σημασία έχει να υπάρχει υγεία.

Δείτε όσα είπε αναλυτικά

 

Επόμενο άρθρο

Γεράσιμος Σκιαδαρέσης: Tα όργια, τα ναρκωτικά και οι μηνύσεις (ΦΩΤΟ)

Οι ακραίες σκηνές σεξ και τυο ξέσπασμα του ηθοποιού
13/10/2017 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους μιλά για την στιγμή που θα αποχωρήσει από την τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Λούης Night Show" και τον Λούη Πατσαλίδη
24/02/2018 - 14:11

Η Αριστοτέλους ξεσπά:"Έχουν γίνει τόσα σκάνδαλα, εφάαν τζαι σπάσαν"(BINTEO)

Εφάαν τζαι σπάσαν πολλοί σε τούτο τον τόπο - Όλα όσα δήλωσε για τον μικρό Λάμπρο
23/02/2018 - 20:34

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια μεταλλάχτηκε σε....."ντίβα με τρελές απαιτήσεις"!
22/02/2018 - 17:37

H Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει τα κιλά της!

Τέσσερις μήνες μετά την εγκυμοσύνη της "μαρτυρά" τον αριθμό με μία φωτογραφία
22/02/2018 - 13:00

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Cyprus Friendship Programme: 'Άνθρωποι ενωμένοι, σε πατρίδα μοιρασμένη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Γνωρίστε το πρόγραμμα που φέρνει κοντά Ελληνοκύπριους και Τουρκοκύπριους

Τέλεσαν εικονικό γάμο με γυναίκα, που πάσχει απο νοητική υστέρηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα, δύο Ελληνοκύπριους και έναν αλλοδαπό

Παραλίμνι: Εγκατέλειψε την τραυματισμένη σύζυγο του, μετά απο τροχαία σύγκρουση

Πήγε μόνη της στο νοσοκομείο, όπου διαγνώστηκε οτι υπέστη κρανιοεγκεφαλική κάκωση
Ελλάδα

Επίθεση του «Ρουβίκωνα» στα γραφεία της Novartis στη Μεταμόρφωση

'Εσπασαν με βαριοπούλα φυλάκιο και τζαμαρίες, ενώ πέταξαν και κόκκινες μπογιές

Εξάρχεια: Επιθέσεις με μολότοφ εναντίον αστυνομικών

Έγιναν προσαγωγές τριών ατόμων, τα οποία αργότερα αφέθηκαν ελεύθερα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

"Κόλαση" πυρός στο Λέστερ (ΒΙΝΤEO&ΦΩΤΟ)

Έκρηξη και πυρκαγιά σε πολυώροφο κτίριο στην καρδιά της βρετανικής πόλης

Show προπαγάνδας απο τον Ερντογάν, με "θύμα" 6χρονο κοριτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το έντυσαν με στρατιωτική στολή και τον μπορντό μπερέ των ειδικών δυνάμεων της Τουρκίας

Περιοδεία Ζαν Κλοντ Γιούνκερ σε έξι χώρες των Δυτικών Βαλκανίων

Σκοπός, η ενθάρρυνση των κυβερνήσεων στην ευρωπαϊκή στρατηγική για τη διεύρυνση της ΕΕ

tv news

Η Χριστίνα αρχίζει να εργάζεται ως κομπάρσος....Ο Φώτης θα δει το επεισόδιο...

Και όλα εκεί ανατρέπονται...Πως θα αντιδράσει και γιατί; Δευτέρα:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα κάνει απόπειρα αυτοκτονίας!H Νικόλ αναστατωμένη τηλεφωνεί κρυφά στον Άλεξ

Ο οποίος φτάνει άμεσα στο Λονδίνο! Η μοιραία συνάντηση... Δευτέρα:Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/02/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ