Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Η μητρότητα άλλαξε τις προτεραιότητές μου"(BINTEO)

Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε πιο ανανεωμένη από ποτέ ως μαμά στην τηλεοπτική μας καθημερινότητα.

Η λαμπερή παρουσιάστρια λίγα μόνο λεπτά πριν μπει στο στούντιο της εκπομπής χάρισε μια αποκλειστική συνέντευξη στο Cup of Joy για τη νέα της ζωή.

  • Ποιες είναι πια οι προτεραιότητες της;
  • Πώς νιώθει που θα μπει σε δεύτερη μοίρα η δικιά της ζωή;
  • Ο Γιώργος Εφραίμ φροντίζει και αλλάζει τη μπέμπα;
  • Πώς νιώθει μετά την επάνοδο της και πώς είναι η μέρα της πια ως μαμά - παρουσιάστρια;

Όλες οι απαντήσεις στο βίντεο που ακολουθεί.

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρναούτη: Λύνει τη σιωπή της στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη(BINTEO)

"Δεν έχω μετανιώσει... δέχθηκα μεγάλο πόλεμο" - Η συνέντευξη που έδωσε στον Alpha
18/11/2017 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια μεταλλάχτηκε σε....."ντίβα με τρελές απαιτήσεις"!
22/02/2018 - 17:37

H Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει τα κιλά της!

Τέσσερις μήνες μετά την εγκυμοσύνη της "μαρτυρά" τον αριθμό με μία φωτογραφία
22/02/2018 - 13:00

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Αριστοτέλους - Eφραίμ: Όλες οι λεπτομέρειες για τη βάφτιση της κόρης τους

Πού θα βαφτίσει; Ποια εποχή; Ποιος είναι ο νονός αλλά και το πρόβλημα με τον... Εφραίμ
21/02/2018 - 13:07

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Πέπλο μυστηρίου γύρω από το θάνατο της 46χρονης από τη Βουλγαρία

Φως στην υπόθεση θα ρίξει η νεκροτομή ενώ συνεχίζονται οι έρευνες

Οδηγός άρχισε τις γροθιές για να αποφύγει τον έλεγχο

Αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο αστυνομικός που τον σταμάτησε

Κορυφαία διάκριση για τρεις παραλίες της Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Είναι ανάμεσα στις 25 κορυφαίες της Ευρώπης
Ελλάδα

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ