Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Η μητρότητα άλλαξε τις προτεραιότητές μου"(BINTEO)

Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε πιο ανανεωμένη από ποτέ ως μαμά στην τηλεοπτική μας καθημερινότητα.

Η λαμπερή παρουσιάστρια λίγα μόνο λεπτά πριν μπει στο στούντιο της εκπομπής χάρισε μια αποκλειστική συνέντευξη στο Cup of Joy για τη νέα της ζωή.

  • Ποιες είναι πια οι προτεραιότητες της;
  • Πώς νιώθει που θα μπει σε δεύτερη μοίρα η δικιά της ζωή;
  • Ο Γιώργος Εφραίμ φροντίζει και αλλάζει τη μπέμπα;
  • Πώς νιώθει μετά την επάνοδο της και πώς είναι η μέρα της πια ως μαμά - παρουσιάστρια;

Όλες οι απαντήσεις στο βίντεο που ακολουθεί.

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρναούτη: Λύνει τη σιωπή της στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη(BINTEO)

"Δεν έχω μετανιώσει... δέχθηκα μεγάλο πόλεμο" - Η συνέντευξη που έδωσε στον Alpha
18/11/2017 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Επαρχία Πάφου αποκτά ... κινεζικό πάρκο

Οι κατασκευαστικές εργασίες αναμένεται να ξεκινήσουν εντός του Ιανουαρίου

Ένα καταφύγιο στη Λάρνακα για ζωάκια με ειδικές ανάγκες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον χώρο επιμελείται 24 ώρες το εικοσιτετράωρο η εθελοντική ομάδα της Roachelle

Με κλιμάκωση μέτρων προειδοποιούν οι λιμενεργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν δίνουν άλλο χρόνο στο διάλογο και θέτουν διορία οκτώ ημερών για θετική κατάληξη
Ελλάδα

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς
Διεθνή

Μόσχα: Εγκυμονεί κινδύνους η δημιουργία στρατού στο Κόσοβο

Καλεί τον ΟΗΕ να διαλύσει τους όποιους ένοπλους σχηματισμούς των Κοσοβάρων

Αγνοούν προειδοποιήσεις και βγαίνουν ξανά στους δρόμους τα "κίτρινα γιλέκα"

Θα αναπτυχθούν στην πρωτεύουσα 8.000 στελέχη των δυνάμεων και 14 θωρακισμένα οχήματα

Νέες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για την υπόθεση δολοφονίας του Κασόγκι

Ένας από τους δολοφόνους του δημοσιογράφου ακούστηκε να λέει 'ξέρω πώς να τεμαχίζω'

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/12/2018 - 06:15DEAL