Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Η μητρότητα άλλαξε τις προτεραιότητές μου"(BINTEO)

Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε πιο ανανεωμένη από ποτέ ως μαμά στην τηλεοπτική μας καθημερινότητα.

Η λαμπερή παρουσιάστρια λίγα μόνο λεπτά πριν μπει στο στούντιο της εκπομπής χάρισε μια αποκλειστική συνέντευξη στο Cup of Joy για τη νέα της ζωή.

  • Ποιες είναι πια οι προτεραιότητες της;
  • Πώς νιώθει που θα μπει σε δεύτερη μοίρα η δικιά της ζωή;
  • Ο Γιώργος Εφραίμ φροντίζει και αλλάζει τη μπέμπα;
  • Πώς νιώθει μετά την επάνοδο της και πώς είναι η μέρα της πια ως μαμά - παρουσιάστρια;

Όλες οι απαντήσεις στο βίντεο που ακολουθεί.

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρναούτη: Λύνει τη σιωπή της στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη(BINTEO)

"Δεν έχω μετανιώσει... δέχθηκα μεγάλο πόλεμο" - Η συνέντευξη που έδωσε στον Alpha
18/11/2017 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θεόδωρος Πυρίλλης και Γιάννης Καρούσος: "Δεν θα τους περάσει"

Διαμάχη Δήμων Αμμοχώστου και Λάρνακας για τα διαγραμμένα χρέη προς το ΧΥΤΥ

Εκδόθηκε στις κυπριακές αρχές και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής

Καταζητείτο για συνομωσία προς διάπραξη φόνου κατά του Αλέξη Μαυρομιχάλη

SOS για τις κακόβουλες πυρκαγιές εκπέμπει ο Ιωνάς Νικολάου

"Δεν χωράει δικαιολογία για τέτοιες πράξεις", δηλώνει μέσω ανακοίνωσης ο Υπ. Δικαιοσύνης
Ελλάδα

Eurogroup: Eπετεύχθη συμφωνία για το ελληνικό χρέος

10ετής επιμήκυνση και δόση 15 δις με σκληρή εποπτεία

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης
Διεθνή

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

Λονδίνο: Συνελήφθη ο άντρας που αναστάτωσε τον σιδηροδρομικό σταθμό CharingCross

Εκκενώθηκε η περιοχή απο τις βρετανικές αρχές για λόγους ασφαλείας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χακί τζάκετ της Μελάνια που έβαλε "φωτιά" στα social media

Τι απάντησε μέσω twitter ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλντ Τραμπ

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 17:20DEAL