Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Η μητρότητα άλλαξε τις προτεραιότητές μου"(BINTEO)

Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε πιο ανανεωμένη από ποτέ ως μαμά στην τηλεοπτική μας καθημερινότητα.

Η λαμπερή παρουσιάστρια λίγα μόνο λεπτά πριν μπει στο στούντιο της εκπομπής χάρισε μια αποκλειστική συνέντευξη στο Cup of Joy για τη νέα της ζωή.

  • Ποιες είναι πια οι προτεραιότητες της;
  • Πώς νιώθει που θα μπει σε δεύτερη μοίρα η δικιά της ζωή;
  • Ο Γιώργος Εφραίμ φροντίζει και αλλάζει τη μπέμπα;
  • Πώς νιώθει μετά την επάνοδο της και πώς είναι η μέρα της πια ως μαμά - παρουσιάστρια;

Όλες οι απαντήσεις στο βίντεο που ακολουθεί.

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρναούτη: Λύνει τη σιωπή της στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη(BINTEO)

"Δεν έχω μετανιώσει... δέχθηκα μεγάλο πόλεμο" - Η συνέντευξη που έδωσε στον Alpha
18/11/2017 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους VS Γιώργος Λιάγκας:"Η αμόρφωτη" και....η απάντηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Η στάση της Χριστιάνας Αριστοτέλους απέναντι στην κριτική του παρουσιαστή
13/12/2017 - 16:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πάτησα τα στόπερ...δεν έμεινε τίποτα στο κάθισμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήταν ήταν μέσα το μωρό; - Φοβήθηκα για το άλλο το παιδί που ήταν συνοδηγός"
13/12/2017 - 15:33

Πήρε φωτιά η πίστα κυριολεκτικά (!) στα γυρίσματα του Πρωτοχρονιάτικου show

H γκάφα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που... άναψε φωτιές! (ΒΙΝΤΕΟ)
12/12/2017 - 15:45

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Το Alphanews.live τρολάρει τους συντελεστές της πιο αγαπησιάρικης εκπομπής
11/12/2017 - 22:20

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Μιλά για την πεθερά της και τον...μελλοντικό γαμπρό της

Όλα όσα είπε η γνωστή παρουσιάστρια για τις πεθερές και το ενδεχόμενου παιδιού
08/12/2017 - 16:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλοπή αξίας...ενός εκατομμυρίου δολαρίων στη Λεμεσό

Χειροπέδες σε 37χρονο για κλοπή δύο κοσμημάτων

Μπουρλότο μοτοσικλέτα 41χρονου, τα ξημερώματα στη Λεμεσό

Χρειάστηκε να γίνει προληπτική εκκένωση της πολυκατοικίας λόγω των καπνών

Αντιδράσεις για τα κατασκευαστικά έργα στη παραλία De Costa (ΒΙΝΤΕΟ)

Νόμιμες οι ενέργειες μας δηλώνει ο Δήμος Παραλιμνίου
Ελλάδα

Κοτζιάς: μιλήσαμε με ειλικρίνεια και ανοιχτά με τον Ερντογάν

Χαρακτηρίζει πετυχημένη την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου ο Έλληνας ΥπΕΞ

Δεμένα τα πλοία στα λιμάνια στην Πέμπτη

Συμμετοχή της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας στην 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ

Δύο συλλήψεις για το ατύχημα με τρενάκι στο Αίγιο

Εκτροχιάστηκε βαγόνι και τραυματίστηκαν μητέρα με τα τρία ανήλικα παιδιά της
Διεθνή

Στην τελική ευθεία ο σχηματισμός της νέας αυστριακής κυβέρνησης

Συμφωνία μεταξύ των δύο κομμάτων στο θέμα της ευρωπαϊκής πολιτικής

Πλήγμα για την Τερέζα Μέι και "αντάρτικο" Συντηρητικών

Έχασε τους ψήφους των Βουλευτών της στη βρετανική βουλή

Περνάει στην επόμενη φάση των διαπραγματεύσεων το Brexit

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο σημείωσε ότι έχει σημειωθεί επαρκής πρόοδος στις διαπραγματεύσεις

tv news

Μετά απ’ όσα μαθαίνει η Άννα,θεωρώντας τον εαυτό της θύμα του 'Αλεξ...

Τηλεφωνεί κι η αγάπη της μετατρέπεται σε οργή.Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ στις 21:15(TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η επιστροφή των νεόνυμφων Ζούβας και Σύλβια στην έπαυλη...

Και η εκρηκτική αντίδραση του Δαμιανού... Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/12/2017 - 08:40ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ