Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου..."(BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στην σημερινή της εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" για ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο με συνδυασμό φόβου που συνέβη χθες το βράδυ στην θεατρική παράσταση "Γοργόνες και Μάγκες" που πήγε να παρακολουθήσεις.

Διαβάστε επίσης:"Εβούρουν με την πετσέτα, μόλις είχα βγει από το μπάνιο, μες την πολυκατοικία"

Η ίδια κατά την διάρκεια της παράστασης είδε μια... κατσαρίδα. Ο φόβος για το συγκεκριμένο ζωύφιο είναι γνωστός με αποτέλεσμα να μην αντέχει στη θέασή της. Η Χριστιάνα ανέφερε

"Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου, περπατούσε μπροστά μου μια κατσαρίδα. Σηκώθηκα και έτρεχα στην άκρη του θεάτρου. Έδωσα ρεσιτάλ. Οι περισσότερες γυναίκες με κατάλαβαν. Ο δήμαρχος Αγλαντζιάς πάτησε την κατσαρίδα και όλα καλά. Άκουσα ακόμα και το τσιακ. Κάποια στιγμή φοβήθηκα μην ανοίξει τα φτερά της. Δεν μπορώ να το διαχειριστώ."

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων

Κλέφτες με ακριβό γούστο χτύπησαν στη Λεμεσό

Μπούκαραν σε μπουτίκ με επώνυμα ρούχα και έκλεψαν είδη ένδυσης αξίας 20 χιλιάδων ευρώ
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

Το προφίλ των τεσσάρων βασικών υποψηφίων στις τουρκικές εκλογές (ΦΩΤΟ)

Ποιοι είναι οι τέσσερις βασικότεροι μνηστήρες του τουρκικού προεδρικού θώκου;

Κάλπες στην Τουρκία: Λεπτό προς λεπτό από την "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Alpha και το AlphaNews.Live βρίσκονται στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 14:00DEAL