Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου..."(BINTEO)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στην σημερινή της εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" για ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο με συνδυασμό φόβου που συνέβη χθες το βράδυ στην θεατρική παράσταση "Γοργόνες και Μάγκες" που πήγε να παρακολουθήσεις.

Διαβάστε επίσης:"Εβούρουν με την πετσέτα, μόλις είχα βγει από το μπάνιο, μες την πολυκατοικία"

Η ίδια κατά την διάρκεια της παράστασης είδε μια... κατσαρίδα. Ο φόβος για το συγκεκριμένο ζωύφιο είναι γνωστός με αποτέλεσμα να μην αντέχει στη θέασή της. Η Χριστιάνα ανέφερε

"Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου, περπατούσε μπροστά μου μια κατσαρίδα. Σηκώθηκα και έτρεχα στην άκρη του θεάτρου. Έδωσα ρεσιτάλ. Οι περισσότερες γυναίκες με κατάλαβαν. Ο δήμαρχος Αγλαντζιάς πάτησε την κατσαρίδα και όλα καλά. Άκουσα ακόμα και το τσιακ. Κάποια στιγμή φοβήθηκα μην ανοίξει τα φτερά της. Δεν μπορώ να το διαχειριστώ."

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κομήτης θα περάσει το Σ/Κ πολύ κοντά από τη Γη και θα φαίνεται με γυμνό μάτι

Δείτε πια ώρα να στρέψετε τα μάτια σας στον ουρανό

Λάρνακα: Κλειστοί δρόμοι τη Κυριακή για διεξαγωγή αγώνα δρόμου

Δείτε ποιοι δρόμοι θα παραμείνουν κλειστεί και για ποιες ώρες

13χρονος έχασε τη ζωή του στα κατεχόμενα από έκρηξη βόμβας

Το άτυχο παιδί πήγε να μαζέψει χόρτα και βρήκε τη βόμβα που έσκασε στα χέρια του
Ελλάδα

Βεβήλωσαν το μνημείο του ολοκαυτώματος στη Θεσσαλονίκη με αγκυλωτό σταυρό

Ο βανδαλισμός έγινε κατά τη διάρκεια των επεισοδίων που έλαβαν χώρα στην πόλη

Τσίπρας: Οι 27 δεν θα λύσουν το πολιτικό αδιέξοδο που δημιουργήθηκε στο Λονδίνο

Τι είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός εξερχόμενος της Συνόδου Κορυφής στις Βρυξέλλες

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα
Διεθνή

Συνεχίζουν ακάθεκτα στη Γαλλία τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Νέα κινητοποίηση σήμερα με αύξηση της ασφάλειας από την Αστυνομία

Ινδία: Έντεκα νεκροί και 29 σε κρίσιμοι κατάσταση από κατανάλωση ρυζιού

Το περιστατικό έγινε σε τελετή που είχε διοργανωθεί σε ινδουιστικό ναό στην Μισόρ

Διαμαρτυρίες στη Βουδαπέστη εναντίων νέου νόμου

Αριστεροί και Δεξιοί ένωσαν τις δυνάμεις τους και διεκδικούν με μια φωνή

tv news

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/12/2018 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW