Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Εφραίμ: Οι τρυφερές φωτογραφίες τους (ΦΩΤΟ)

Xριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Έφραιμ...

Μια κολώνια που κρατά χρόνια και ένας έρωτας που δυναμώνει μέρα με την μέρα. Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου με τον ερχομό της μικρής Μελίνας λίγους μήνες μετά να ολοκληρώνει την ευτυχία τους.

Οι δυο τους αν και προσπαθούν να κρατήσουν την καθημερινότητά τους, μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, οι τρυφερές στιγμές που μοιράζονται στα social media, γίνονται ανάρπαστες σε σχόλια και likes, αποδεικνύοντας ότι είναι ένα από τα πιο αγαπητά ζευγάρια τις showbiz.

Δείτε όλες τις φωτογραφίες που έχουν μαζί στα social media σε τρυφερές και οικογενειακές στγμές.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

Το «παράπονο» της Αριστοτέλους στον Εφραίμ ενόψει… Χριστουγέννων! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «επίβλεψη» του συζύγου στο στόλισμα του δέντρου και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής...
29/11/2018 - 17:57

Η Αριστοτέλους μιλά για την αδιαφορία του Γιώργου Εφραίμ όταν του μιλά(ΒΙΝΤΕΟ)

"Με έγραφε κανονικά..." - Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής και το "κόλπο" της!
22/11/2018 - 17:34

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Θα παρουσίαζαν μαζί εκπομπή στην τηλεόραση; Τί απαντά η παρουσιάστρια...
19/11/2018 - 16:44

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή

Πισσούρι: 58χρονος κατανάλωσε αλκοόλ και έπιασε το τιμόνι

Στον οδηγό διενεργήθηκε έλεγχος αλκοτέστ με αρχική ένδειξη 102μg αντί 22
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα