Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Κολυμπά κάτω από το νερό,πρώτη φορά στη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν στο bucket list της και μόλις το διέγραψε!

H Xριστιάνα Αριστοτέλους, κολυμπά για πρώτη φορά κάτω από το νερό χωρίς μύτη και μας το δείχνει μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Η αγαπημένη παρουσιάστρια έχει φτιάξει μια λίστα για το καλοκαίρι της, με στιγμές που θέλει να ζήσει, τόπους που δεν έχει επισκεφθεί και θέλει να πάει καθώς και πράγματα που δεν έχει κάνει ακόμα. Ένα από αυτά είναι και το κολύμπι κάτω από το νερό. Ένα προσωπικό στοίχημα, που αν και την πείραζαν οι συνεργάτες της εκπομπής, το έκανε γεγονός!

Το βίντεο το αφιέρωσε στην δημοσιογράφο της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", Βαρβάρα Ζαχαρίου, που περίμενε την εν λόγω βουτιά.

Δείτε το σχετικό βίντεο!

 

Επόμενο άρθρο

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Όλες οι πληροφορίες και τα επτασφράγιστα μυστικά
23/07/2018 - 12:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Εφραίμ: Οι τρυφερές φωτογραφίες τους (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ζευγάρια της showbiz στα social media
22/07/2018 - 13:42

Αριστοτέλους - Γιόρτσιος: Λίγο πριν βρεθούν "απέναντι" αντάλλαξαν ευχές (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία της παρουσιάστριας που έγινε αντικείμενο σχολιασμού...
11/07/2018 - 15:14

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολύ σοβαρό τροχαίο στο παλαιό δρόμο Ανθούπολης-Κοκκινοτριμιθιάς

Οδηγός μοτοσικλέτας συγκρούστηκε με διερχόμενο όχημα

Πάφος: 1,5 ετών παιδί κατάπιε πακέτο με ναρκωτικά

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS