Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Αν με απατούσε ο Εφραίμ θα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία μίλησε για την δική της περίπτωση και αν ποτέ συγχωρέσει από τον άνδρα της την απιστία. Η λαμπερή παρουσιάστρια δήλωσε συγκεκριμένα:

Μπορεί και εμάς να μας απατήσουν και να το συγχωρέσουμε. Πραγματικά, μπορεί αύριο να μάθω ότι με απάτησε ο άντρας μου αλλά δεν ξέρω εκείνη τη στιγμή μπορεί να τον συγχωρέσω. Πιστεύω πως δεν θα το δεχθώ και δεν θα το συγχωρέσω. Αλλά επειδή είμαστε άνθρωποι δεν ξέρεις πως θα αντιδράσεις εκείνη τη στιγμή. Ξέροντας τον εαυτό μου θα σημαίνει τέλος αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Φουρέιρα τραγουδά πρώτη φορά το Fuego...ζωντανά (ΒΙΝΤΕΟ)

Aκαπελα στο στούντιο τραγουδά το Fuego σε μπαλάντα
13/04/2018 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Εφραίμ: Οι τρυφερές φωτογραφίες τους (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ζευγάρια της showbiz στα social media
22/07/2018 - 13:42

Το πάρτυ έκπληξη της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε ο ποδοσφαιριστής και που συνεχίστηκε η γιορτή
06/07/2018 - 10:29

Το ατύχημα της Χριστιάνας Αριστοτέλους και το μάθημα που πήρε (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παλιά κρατούσα κινητό ενώ οδηγούσα... Πια δεν υπάρχει περίπτωση"
26/06/2018 - 17:44

Η Αριστοτέλους απαντά σε follower της σε "επίθεση" για τις...ρυτίδες της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για το αρνητικό σχόλιο και η υπεράσπιση των ακόλουθών της
08/06/2018 - 11:33

Aριστοτέλους-Εφραίμ:Η πρώτη επέτειος και η αποκάλυψη της πρότασης γάμου(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που σπάει ρεκό και η πρόταση γάμου... που δεν ξέραμε
01/06/2018 - 21:40

Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Το δώρο που θα πάρει η Χριστιάνα στον Εφραίμ,αλλά και πως θα περάσουν την όμορφη αυτή μέρα
01/06/2018 - 14:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πληρώθηκε να φέρει αυτοκίνητο από το εξωτερικό αλλά έγινε "καπνός"

Στη σύλληψη ενός 36χρονου προχώρησε η Αστυνομία για την υπόθεση

Συνεδριάζουν και αποφασίζουν μέτρα οι εκπαιδευτικοί

Καμία απάντηση στην πρόσκληση του Υπουργείου Παιδείας για συνάντηση

Με ρόπαλο και μεθυσμένος νεαρός στην Πάφο

Δεν σταμάτησε σε έλεγχο αστυνομικού και ακολούθησε κυνηγητό
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

Aπαγγέλθηκαν κατηγορίες σε βάρος του συνεργάτη του Εμανουέλ Μακρόν

Νέα πολιτική κρίση για τον Γάλλο Πρόεδρο μετά τις βιαιότητες στενού συνεργάτη του

Παραιτήθηκε η "Λύκαινα" από το Καλό Κόμμα της Τουρκίας

Εύχεται καλή επιτυχία στους υποψήφιους ενόψει εκλογικού συνεδρίου

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 11:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ