Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Αν με απατούσε ο Εφραίμ θα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία μίλησε για την δική της περίπτωση και αν ποτέ συγχωρέσει από τον άνδρα της την απιστία. Η λαμπερή παρουσιάστρια δήλωσε συγκεκριμένα:

Μπορεί και εμάς να μας απατήσουν και να το συγχωρέσουμε. Πραγματικά, μπορεί αύριο να μάθω ότι με απάτησε ο άντρας μου αλλά δεν ξέρω εκείνη τη στιγμή μπορεί να τον συγχωρέσω. Πιστεύω πως δεν θα το δεχθώ και δεν θα το συγχωρέσω. Αλλά επειδή είμαστε άνθρωποι δεν ξέρεις πως θα αντιδράσεις εκείνη τη στιγμή. Ξέροντας τον εαυτό μου θα σημαίνει τέλος αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Φουρέιρα τραγουδά πρώτη φορά το Fuego...ζωντανά (ΒΙΝΤΕΟ)

Aκαπελα στο στούντιο τραγουδά το Fuego σε μπαλάντα
13/04/2018 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι της παρουσιάστριας στο εξωτερικό και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή της
11/10/2018 - 18:38

"Χρησιμοποιούν το όνομά μου..." - H δημόσια καταγγελία της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ειδοποιηθεί ήδη η αστυνομία..." - Όλα όσα ανέφερε στον αέρα της εκπομπής
03/10/2018 - 17:13

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλά για τον μπαμπά-Γιώργο Εφραίμ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευαισθησία στην κόρη του και η ...πρώτη μέρα στο σχολείο!
22/09/2018 - 11:27

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο τραυματισμοί σε τροχαίο στον παλιό δρόμο Πάφου – Λεμεσού

81χρονη διαπιστώθηκε ότι υπέστη κάταγμα πλευρών

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

Βρετανία: 20 άνδρες καταδικάστηκαν για αποπλάνηση και βιασμό νεαρών κοριτσιών

Κρίθηκαν ένοχοι για πάνω από 120 αδικήματα - Ποινές κάθειρξης από 5 μέχρι 18 έτη

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 07:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ